DT u Bastet. Amirek i Tycia w DS

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 24, 2018 16:33 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Gosiagosia pisze:Trudno być Dt bo bardzo trudne są rozstania. Ale tyle dobrego dla nich zrobiłas, wychowałas, wykarmilas i znalazłas domki. :201494 :201494

Domki to fundacja znajduje. Ale to prawda - oswoiłam... wychowałam itd. Teraz mogą iść dalej w świat, jako dobrze odchowane i wychowane kocie dzieci. Ale jak następnym razem trafię na takiego przytulasa, który skradnie mi serce, a ja już nie będę musiała wyjeżdżać do Niemiec (teraz ostatni raz jadę..), to go nikomu nie oddam! :mrgreen: :201461 Teraz... faktycznie.. zatrzymałabym go, i co? Dwa miesiące bym go nie widziała, bo by był u mojej mamy razem z moimi kotami... bez sensu. Lepiej, że jest w swoim stałym domku... Ufff. to TRUDNE!!! :kotek:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 24, 2018 17:38 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:
kwiryna pisze:A co bedzie z Twoimi osobistymii kotami jak wyjedziesz??

Do mamy mojej jadą na wakacje. Od kilku lat już tak jest.

Tym to dobrze...

No, zazdraszczam :wink:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie cze 24, 2018 18:00 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

KociaMama44 pisze:
Gosiagosia pisze:Trudno być Dt bo bardzo trudne są rozstania. Ale tyle dobrego dla nich zrobiłas, wychowałas, wykarmilas i znalazłas domki. :201494 :201494

Domki to fundacja znajduje. Ale to prawda - oswoiłam... wychowałam itd. Teraz mogą iść dalej w świat, jako dobrze odchowane i wychowane kocie dzieci. Ale jak następnym razem trafię na takiego przytulasa, który skradnie mi serce, a ja już nie będę musiała wyjeżdżać do Niemiec (teraz ostatni raz jadę..), to go nikomu nie oddam! :mrgreen: :201461 Teraz... faktycznie.. zatrzymałabym go, i co? Dwa miesiące bym go nie widziała, bo by był u mojej mamy razem z moimi kotami... bez sensu. Lepiej, że jest w swoim stałym domku... Ufff. to TRUDNE!!! :kotek:

Nikt nam nie obiecywał, że będzie łatwo. I słowa dotrzymał

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 24, 2018 18:07 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Nie mazgaj się, KociaMamo44. Straszyłaś, że żadnych wieści nie będzie o Panu Kopytko a tu i wieści i zdjęcia. Bez tego byłoby dużo gorzej. Oby kontakt się nie urwał. Umowa przewiduje wizytę poadopcyjną? Wiem, że to pewnie Fundacja pilotuje ale do Ciebie wieści, jakby nie było, dotrą. (a do nas za Twoim pośrednictwem).
Popłakać trzeba. Podobno wtedy oczy się myją i pięknie błyszczą. Dzięki Panu Kopytko będziesz ładniejsza :P .
Dropsik.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 24, 2018 18:22 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Dzięki Kochany Dropsiu. Na twoje pokrzepiające walnięcie w plecki zawsze można liczyć.. :1luvu:
Zresztą dziękuję też Wam wszystkim za te rozumiejące słowa. Jest jakoś łatwiej dzięki temu....
To dziwne, bo z żadnym tymczasem dotąd się tak nie żyłam co z Panem Kopytko.. nawet z Amirkiem nie tak bardzo, choć go bardzo lubiłam i lubię.
A,no i odwiedzę ich jak wrócę z Niemiec. Już się umówiłyśmy z Dużą kocurka.

Tymczasem moje kociaki - które zostały - broją na całego. Obecnie szaleją w kartonowym pudle i rozstawiają piłeczki i myszki po kątach i wspinają się po firankach aż do karnisza (przodowniczą wspinaczek jest Chanelka)... :strach:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie cze 24, 2018 18:39 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Oj KociaMamo44, my Ci baaaaaaaaaaaardzo współczujemy :placz: . Moja duża też wzięła mnie na tymczas a na drugi dzień szukała firmy siatkującej balkony i okna :P, przy Maćku poddała się po 4 miesiącach. Tylko Pusia przybyła z meldunkiem na pobyt stały. Jakie takie, tyciutkie pojęcie mamy co przeżywasz :cry: .
Jak chcesz to Ci Dropsik pośle morze głasków i zliże łezki z oczu :201461 :201481
Najważniejsze, że kontakt jest z nowym domkiem. Pan Kopytko będzie miał dobry domek.
Drops -współczujący.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie cze 24, 2018 18:56 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Dropsiu, powiem tak: gdyby nie to, że ten domek Pana Kopytko zgłosił się tak szybko, to pewnie bym go sobie zostawiła. Gdyby było tak, że jego rodzeństwo by znalazło domki a on nie, to by na pewno został. A tak... zaskakująco poszedł pierwszy i nawet nie zdążyłam się dobrze zastanowić.. Cóż... może tak miało być... Już i tak nie mam na to wpływu. Ale kocham go.. :1luvu: I nie tylko ja.. :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Pon cze 25, 2018 17:42 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Właściwie, jak o tym myślę, to to wszystko jest piękne... Pięknie jest towarzyszyć kociakom w rozwoju... oswajać je... Fajnie, jak tak wszystkie razem biegną, dokądkolwiek się idzie.. Piękne było wyprowadzenie Amirka na prostą i fajne życie razem z nim przez chwilę. Dotyczy to także każdego z kociątek, nawet jeśli potem trzeba je oddać. Jest w tym wiele dobra i wiele miłości... a przecież o to w tym wszystkim chodzi, prawda...?
A to filmik z Pradą i Chanel (Prada padła po zabawie :D ) - tak się kochają...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 25, 2018 18:08 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

A tu kociątka, jak pierwszy raz zostały wypuszczone z kennelu... Nacieszyć się wolnością nie mogły :-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 25, 2018 18:09 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

Psot tak samo niańczył swoją siostrę Pigułkę, a potem Inkę

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 25, 2018 18:24 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

MaryLux pisze:Psot tak samo niańczył swoją siostrę Pigułkę, a potem Inkę

To troskliwy był Twój Psociś :-)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon cze 25, 2018 18:50 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:Psot tak samo niańczył swoją siostrę Pigułkę, a potem Inkę

To troskliwy był Twój Psociś :-)

Tak. Kulkę też chciał, ale ona nie wiedziała, o co chodzi i nie chciała

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 25, 2018 20:20 Re: Amirek w DS. Kociątka - KOCIĘTA SZALEJĄ ;-)

U Dropsa i Maćka zwykle tak się zaczyna :P a kończy łapo i zęboczynami i :placz:
Ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon cze 25, 2018 21:17 Re: Amirek w DS. Kociątka - FOTOSESJA KOCIAKÓW ;-)

KociaMama44 pisze:A tu kociątka, jak pierwszy raz zostały wypuszczone z kennelu... Nacieszyć się wolnością nie mogły :-)

Dużo radości mi sprawiłas tym filmem :1luvu: cudne pchelki :love:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 89 gości