Moje koty -Sabcia Usia Kitek Calinka Mini i Kitka Do Zamknię

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 25, 2018 6:44 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Sabciu kochana może ten nowy steryd zmniejszy ból w pysiu, oby!
A czy takie musy jak np mus Gourmeta dajesz rade jesc? One są mięciutkie .
Bardzo mocno Was ściskamy, jesteśmy z Wami i myślimy o Was serdecznie , Zunia z duża.
Za Ciocie Jolę Dworcową :ok:
Miaups bardzo dziękuję za wstawienie zdjęć. I dobra wiadomość : Pafcio zamieszkal w budce w ogrodku:) teraz duża go odpchli odrobaczy itp. Biedaczysko będzie miał ciepło na zimę. Teraz w ogrodku im. Migusi jest cała rodzinka Łatka i 2 jej dzieci.

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw paź 25, 2018 9:23 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Oj to dobra wiadomość rzeczywiście! Pafcio jakby był wykastrowany, to by pewnie na stałe zamieszkał z mamą i siostrą :ok: :ok: :ok:
Steryd jakoś nie działa na ten ból, wczoraj Sabcia była po zastrzyku, a uraziła się, jak próbowała jeść Winstona w galaretce.
Mus też uraża, bo oblepia to bolące miejsce. Troszkę lepiej Sabcia znosi nowy typ musu gourmeda, który ma w środku sosik. Ale generalnie mus też uraża, niestety :( .
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 26, 2018 8:12 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Sabcia wczoraj po południu i wieczorem zjadła chyba 12 past, już przestałam liczyć :strach: Rano zjadła 4 pasty, czyli już w normie. Ale nic innego nie chce. Dałam SAM sosik z saszetki Concept for life, też nie chciała. Siedzi w kuchni, w szafie albo na półeczce nad kaloryferem (ciepłej, bo grzeją). Nie bardzo chce się bawić, głównie śpi. Bidulka.
Zapomniałam napisać, że Zunia jest prześliczna, zarówno wieczorem jak i pod kocykiem :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 26, 2018 10:29 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Sabciu :1luvu: Sabciu :1luvu: Sabciu :1luvu:
Nie daj się tej chorobie! Walcz kotuniu !
My Cię tu z Zunia bardzo kochamy! I martwimy o Ciebie. I cierpimy razem z Wami. ...

Zunia dziękuje za pochwaly :D
A gdyby ten sosik z gurmeta zmieszać z pasta tak 2/3 pasty i 1/3 sosiku? Zuzi znudził się już z/d hills i mieszam z odrobina tuńczyka greenwoods to wtedy zje ale za to drapie się mocno....

Mam dziś 1 dzień urlopu bo nie nadążam , w weekend do pracy...

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt paź 26, 2018 21:40 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Dziękuję Ciociu i Zuniu i Migusiu za TM! :1luvu: :1luvu: :1luvu: Ja też Was kocham! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dziś Duża mi zmieszała 2 różne smaki pasty na jednej tacce i nie chciałam, chociaż oddzielnie oba smaki lubię :oops: Duża się denerwowała, bo pasty się kończą, a następne dopiero zamówiła. Ale się uparłam, nie chciałam i już! Na kolację zjadłam 8 past, duża marudzi, że przy tej ilości nie starczy do następnej dostawy i będę głodna :strach:
Sabcia


Niechciane pasty zjadła grzecznie Uszatka, ale rzeczywiście jest problem. Dorcia obiecała zapytać w sklepach zwierzęcych, jak jutro będzie kupowała dla swoich kotów, może uda się dokupić tak ze 20, żeby starczyło do poniedziałku wieczorem.

Jak przyjdzie dostawa, to mogę spróbować coś dodać do pasty. Ale teraz nie, bo każda pasta cenna, a jak widać Sabcia nie lubi pomieszanego jedzenia. Trochę ją rozumiem, ja tez nie lubię. Za to mojej Mamie nie przeszkadzało mieszanie - kładła sobie na kanapkę słodki twarożek waniliowy, na to pomidora posolonego, na to kwaśny ogórek... i twierdziła, że to nie ma znaczenia, bo za chwilę w żołądku i tak wszystko się zmiesza :D
Za to chcę spróbować wyekstrahować galaretkę z Winstona - może jak usunę kawałki, to sama galaretka Sabci nie urazi? Spróbuję jutro.

Aniu, jak Mama? Czy nadal jest w szpitalu? Co zdecydowali z badaniami? Trzymamy kciuki-łapki z Sabcią :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 26, 2018 21:54 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Kochana Sabciu, 24 pasty (4x6) jadą do Ciebie od poniedziałku, 15 października, czyli dwa tygodnie ! (skandal że tak długo! do Ameryki już by doszło i to statkiem!!!).
Następnym razem duża po uzgodnieniu z Twoją Dużą wyśle przesyłkę kurierem do Ciebie, naprawdę.

Duża mówi jeszcze, że kiedy Migusia nie chciała jeść to mazała jej pastą + conv łapkę i Migusia zlizywała...
No martwimy się o Ciebie, bo bardzo jesteś nam bliska, masz taki piękny różowy nosek :love:

Duża dużej miała gastro i usg i teraz będą jej z krwi jakiś profil wchłaniania żelaza robić. Duża dużej nie wie i specjalnie nie chce wiedzieć co w tym usg wyszło. Duża dużej humor ma dobry, bo bardzo się bała tamtego badania z powodu jedynej nerki słabo wydolnej jaką ma, ale z badania lek odstąpili...
Duża ma nadzieję, że jej dużą puszczą do domu przed Wszystkimi Świętymi...
Miaumiziam Wszystkie Kotki u Cioci i miziam Ciocię oczywiście :lol: Zunianadającaspodsufitu (na szafie)
(i Migunia zza TM; zobacz Ciociu co duża wczoraj znalazła w internecie, czy to nie przypomina czegoś z książki DOWÓD? https://www.youtube.com/watch?v=04AoV1UvDrY )

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Pt paź 26, 2018 22:40 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Ojej, Zuniu i ciociu Dziękuję!!! Pasty bardzo się przydadzą, bo jem ich DUŻO, ale to chyba dobrze, prawda? :1luvu: Może Wasz prezent dojdzie w poniedziałek :D
Duża dziś też próbowała mnie mazać tą mieszanką past, której nie chciałam, ale jest oferma i najbardziej umazała sobie bluzkę :twisted:

Zuniu, cieszymy się, że Duża Twojej Dużej czuje się nieźle i niedługo ją wypuszczą do domu! Oby przy okazji coś pomogli, żeby to niezłe samopoczucie się utrzymało! :ok:
Miaupozdrawiam ciocię, Zunię i MigusięzaTM :1luvu: :201461
Sabcia nadająca z wnętrza szafy w przedpokoju
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 27, 2018 11:47 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Miau Sabciu , no pewnie ze to dobrze ze masz apetyt na paste, ciekawe czy Twoja Duża wyekstrahowala galaretkę z Winston a? Zuniaciekawska.

Pafinucy kicha :? dostanie unidox. .. duza

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Sob paź 27, 2018 15:46 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Może Sabcia dla urozmaicenia jadłaby takie zupki:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_ ... oup/627859
To taki rosołek z kawałeczkami mięsa.
Gdy mój kot nie chciał prawie niczego jeść, dostawał te rosołki z odrobiną ciepłej wody i wypijał z apetytem. Mięsko wprawdzie zostawiał dla kolegi, ale wydaje mi się, że sama zupka jest dość pożywna.
U nas sprawdził się kurczak z warzywami.
Obrazek Obrazek ObrazekTymoteusz [*]17.08.2019 r.

magdalena99

 
Posty: 1621
Od: Sob mar 27, 2010 15:20

Post » Sob paź 27, 2018 20:45 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Miau Sabciu, Pafnucy źle się czuje, ma coraz słabszy apetyt, kolacji nie tknął, nie przyszedł, duża zaniosła do ogródka, siedzial w budce i tylko łapkę wysunął a potem schował, duża zostawiła jedzenie z unidoxem i znów się martwi. Mówi, że jutro rano spróbuje dać mu jego ukochanej śmietanki z wodą i do niej wsypie unidoxu - wie, że tak się nie robi, ale ma nadzieję, że kocurek załapie. Duża pracuje jutro poza miastem, dojeżdża. Skaranie b... z tą duża :roll: :roll: :roll: Zunia
Miaups : potrzymajcie kciuki za Pafnucka

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie paź 28, 2018 0:49 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Oj, to my też się martwimy o Pafcia! Na katar Unidox może pomóc, oby tylko nie było nic gorszego. Dobrze, że chorutek siedzi w ogródku w budce, zawsze to trochę cieplej! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Tak Zuniu, Duża wyekstrahowała (uff, jakie trudne słowo :oops: ) galaretkę z połowy saszetki, ale nie chciałam :oops: W końcu zjadły inne kotki. :D

Ciociu magdalena99, dziękuję, że do mnie zajrzałaś! :1luvu: Te saszetki Duża ma, kiedyś mi proponowała (dawno temu), ale całkiem nie chciałam. Teraz obiecała na próbę jedną otworzyć, może akurat będę miała ochotę? :twisted:

Uszatce dziś wyleciał ząbek, kieł lewy. Dawno jej się ruszał, Duża widziała, ale odkładała wizytę u weta, bo nie chciała Usi stresować. I dobrze, bo sam wyleciał :ok:
Duża nerwowo liczy pasty, żeby starczyło do poniedziałku. Ciocia Dorcia trochę dokupiła, ma jutro przynieść, ale za mało kupiła. Dziś miałam zastrzyk, ciocia kalewala mi robiła, bo ciocia Dworcowa jest chora (a nawet chorsza). :(
Miaupozdrawiam wszystkich :1luvu:
Sabcia
MiauPS Zuniu, to okropne, że ciągle musisz siedzieć sama, nawet w weekendy! :201461 Sama, samiutka, bo nawet Dużej Dużej nie ma!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 28, 2018 4:43 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Zdrowiejcie wszyscy, Ciocia Dorcias też
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie paź 28, 2018 7:32 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Dziękujemy Pralciu Kochana :1luvu: Ciocia Dorcia jeszcze jakoś się trzyma, ciocia Dworcowa bardzo choruje. :( My też życzymy zdrówka dla Ciebie, a także dla Kluni, Kubunia, Sylwusia i dla Waszej Dużej! :1luvu: :201461 :1luvu: :201461 :1luvu: :201461 :1luvu: :201461 :1luvu: :201461
Sabcia
Rano zjadłam tylko 4 pasty, ale może będę chciała później :oops:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 28, 2018 8:27 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Miau Uszatko to dobrze ze ten ząbek sam wypadł i ze nie było trzeba do weta. (Miguni tez kiel wypadl :cry: ). Bądźcie zdrowi duża napisze więcej jak wróci do domu.
Ps Pafcio zjadł troszkę rano i natychmiast wrócił do budki.
Zunia

Anna2016

 
Posty: 10469
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie paź 28, 2018 16:24 Re: Moje koty -Sabcia Uszatka Kitek Calineczka Mini i Kitka

Ciocia Dorcia zostawiła otwarte drzwi do pokoju Usi, a Usia zaraz skorzystała, wymknęła się i objadła niewiadomoczego. Na pewno się objadła, bo jak wracała na parapet w swoim pokoju, to się oblizywała. :twisted: Duza się denerwuje na ciocię, a ciocia mówi, że nic się nie stało...
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60390
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Lifter, Meteorolog1, ulola i 309 gości