Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 45 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 20, 2018 10:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:mra mre mri mro mru

Cześć piękna :201461 :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 10:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Myszolandia pisze:
Ewa L. pisze:Obrazek

ojejkujejku jak pięknie o mnie śnisz :oops: :oops: :oops: :mrgreen:

:twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 10:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
Myszolandia pisze:
Ewa L. pisze:Obrazek

ojejkujejku jak pięknie o mnie śnisz :oops: :oops: :oops: :mrgreen:

A nie o mnie?

:ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 10:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Pozdrowienia z Ciechocinka.
Jestem, czytam. :201461

Witaj Gosiu :1luvu:
Też pozdrawiamy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 11:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wczoraj wróciłam rano po nocce. Nie spałam za długo bo miał do sklepu przyjechać regionalny i prosiłam koleżankę by zadzwoniła do mnie jak będzie. Zadzwoniła budząc mnie ale jak po 15 minutach byłam w sklepie okazało się ,że regionalnego już nie ma więc z naszej rozmowy wyszły nici. Nie dospana , zła nie czułam się zbyt dobrze. Poszłam do rodziców bo przecież musiałam obejrzeć nową lodówkę którą przywieźli w środę. Długo nie siedziałam bo co trochę ziewałam i mnie strasznie muliło. Koło 17 wróciłam do domu i poszłam spać. Obudziłam się o 22,30 by wstać , zamknąć balkon bo w ciągu dnia był otwarty i iść dalej spać.
Dziś zaplanowałam sobie wizytę u lekarza bo kończą mi się leki a jednych znów nie mam wcale. Obudziłam się o 7 ale wstałam dopiero o 7,10 bo nie mogłam się obudzić a później podnieść z łóżka bo tak bolał mnie kręgosłup. Wyszłam z domu o 7,33 nie licząc za bardzo na dostanie się do mojego lekarza. Przed przychodnią byłam o 7,43 i okazało się ,że tylko 5 - 6 osób czeka na otwarcie przychodni. U nas tak jest ,że bez względu na porę roku do przychodni wpuszczają o 7,45 gdy otwierają rejestrację . O 7,50 wyszłam już z przychodni z wyciągniętą kartą do mojego lekarza na 13,30 . Przyznam ,że zostałam tym mile zaskoczona bo jeszcze z półtora miesiąca temu o dostaniu się do lekarza o tej porze nie było mowy. Gdy moi rodzice chorowali to dzięki sąsiadce dostali się do lekarza. Zadzwoniła i poprosiła w rejestracji żeby wyjątkowo wyciągnęli rodzicom karty bo to jej sąsiedzi którzy bardzo jej pomagają i jak oni zachorują to nikt jej już nie pomoże a w przychodni wiedzą ,że ona tylko wizyty domowe zamawia bo jest nie chodząca.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 11:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Pt kwi 20, 2018 15:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:Będziesz wolna po 21?

Chyba tak .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 16:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Byłam u lekarza. Okazało się ,że miałam ciśnienie ponad 180 . Doktorek poszedł do pielęgniarek i przyniósł mi Captopril pod język. Posiedziałam chwilę i okazało się ,że dobrze reaguję na lek i ciśnienie powoli zaczęło mi spadać. Dostałam skierowanie na badania - mocz, krew , cukier , hormony i takie tam oraz skierowanie na EKG które mam zrobić przed kolejną wizytą. Dostałam też recepty na leki ale rozpisane na 3 miesiące więc co miesiąc będę mogła sobie wykupić leki a nie wszystko razem .Daje mi to chociaż gwarancje ,że nie braknie mi leków.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 16:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O kurdele, to strasznie wysokie 8O
Dobrze że będziesz miała gwarancję ciągłości leczenia, z ciśnieniem lepiej zapobiegać :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt kwi 20, 2018 16:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:O kurdele, to strasznie wysokie 8O
Dobrze że będziesz miała gwarancję ciągłości leczenia, z ciśnieniem lepiej zapobiegać :ok:

Owszem. Już doświadczyłam jak się człowiek czuje przy takim wysokim ciśnieniu i nie polecam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 16:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moja teściowa też ma czasem takie skoki. Raz ją powykręcało i nie mogła normalnie mówić, takie miała pościskane gardło. Nie mogła też iść. Wszyscy stracha mają wtedy ale na szczęście już całkiem długo jest spokój.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt kwi 20, 2018 16:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Byłam u lekarza. Okazało się ,że miałam ciśnienie ponad 180 . Doktorek poszedł do pielęgniarek i przyniósł mi Captopril pod język. Posiedziałam chwilę i okazało się ,że dobrze reaguję na lek i ciśnienie powoli zaczęło mi spadać. Dostałam skierowanie na badania - mocz, krew , cukier , hormony i takie tam oraz skierowanie na EKG które mam zrobić przed kolejną wizytą. Dostałam też recepty na leki ale rozpisane na 3 miesiące więc co miesiąc będę mogła sobie wykupić leki a nie wszystko razem .Daje mi to chociaż gwarancje ,że nie braknie mi leków.


a L4 nie dostałaś?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt kwi 20, 2018 16:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Byłam u lekarza. Okazało się ,że miałam ciśnienie ponad 180 . Doktorek poszedł do pielęgniarek i przyniósł mi Captopril pod język. Posiedziałam chwilę i okazało się ,że dobrze reaguję na lek i ciśnienie powoli zaczęło mi spadać. Dostałam skierowanie na badania - mocz, krew , cukier , hormony i takie tam oraz skierowanie na EKG które mam zrobić przed kolejną wizytą. Dostałam też recepty na leki ale rozpisane na 3 miesiące więc co miesiąc będę mogła sobie wykupić leki a nie wszystko razem .Daje mi to chociaż gwarancje ,że nie braknie mi leków.


a L4 nie dostałaś?

A po co ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 20, 2018 16:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Byłam u lekarza. Okazało się ,że miałam ciśnienie ponad 180 . Doktorek poszedł do pielęgniarek i przyniósł mi Captopril pod język. Posiedziałam chwilę i okazało się ,że dobrze reaguję na lek i ciśnienie powoli zaczęło mi spadać. Dostałam skierowanie na badania - mocz, krew , cukier , hormony i takie tam oraz skierowanie na EKG które mam zrobić przed kolejną wizytą. Dostałam też recepty na leki ale rozpisane na 3 miesiące więc co miesiąc będę mogła sobie wykupić leki a nie wszystko razem .Daje mi to chociaż gwarancje ,że nie braknie mi leków.


a L4 nie dostałaś?

A po co ?


po praca ci cisnienie podnosi :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 197 gości