Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 45 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 21, 2018 10:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witam wszystkich serdecznie ! ! ! :1luvu:
Tak jak Madzia pisała jestem, żyję i dobrze się mam. Miałam tyle planów na ten urlop ale w ostatniej chwili bardzo je zmodyfikowałam. Postanowiłam zrobić coś tylko dla siebie . Zawszę spędzam urlopu na remontach , sprzątaniu , lataniu po sklepach po fugi, listwy i inne duperele aż w końcu powiedziałam dość. Nie interesuje mnie kurz, fruwające koty, brudna podłoga. Nawet wizyty u rodziców ograniczyłam do minimum choć oni chcieliby żebym przychodziła codziennie. Od niedzieli moją pasją stało się czytanie. Przeczytałam już trzy grube książki i mam w planach kolejne trzy. Już zapomniałam jakie to fajne i relaksacyjne zajęcie gdy możesz przenieść się do innego świata bez sklepu, wrednych współpracowników i tych wszystkich niezadowolonych z życia ludzi. Teraz widzę jak bardzo mi tego brakowało i jak bardzo było mi to potrzebne.
Dziewczyny też są chyba zadowolone ,że częściej i dłużej jestem z nimi w domu. Pola śpi całe dnie przyklejona do mnie a Zuzia co jakiś czas sprawdza czy jestem. Pola towarzyszy mi wszędzie nawet w toalecie . Kiedy siedzę ona leży w umywalce i musi mnie dotknąć chociaż łapką .
Pod koniec tygodnia pogoda u nas ma się załamać. Będzie chłodniej więc wtedy planuję wyprawę do weta na coroczny przegląd kota .
Dzięki ,że zaglądacie i pozdrawiam serdecznie. :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 21, 2018 12:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Czytanie jest super. A sprzątanie nie zając, nie ucieknie

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 13:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dużo relaksu Ewcia :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Czw cze 21, 2018 14:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jestem calkowicie Twojego zdania Ewuniu i taką zasadę mam już od dawna. Mieszkanie na tym cierpi, ale w końcu kto jest ważniejszy? :twisted:
A co czytasz?
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Czw cze 21, 2018 19:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:1luvu:

Koleżanki bratowa z innego oddziały stokrotki w polsce ma poważne problemy z kierownikami... Strasznie tam bywa momentami....

Ale nie o pracy tutaj na urlopie :ok: odpoczywaj i się relaksuj
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 19:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Co takiego ciekawego czytasz, Ewciu?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 24, 2018 10:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Czytam to za łagodne powiedzenie :twisted: ja pożeram książki. Przeczytałam pięcioksiąg Greya i cztery książki mojego ukochanego Kellermana. Jakiś czas temu zebrałam całą kolekcję jego książek które ukazały się na polskim rynku a teraz nadrabiam zaległości. Przez ten tydzień przeczytałam więcej książek niż przez ubiegły rok i już zapomniałam jaką przyjemność daje czytanie. Wiem ,że nie są to jakieś szczególne ambitne tytuły ale dla mnie relaksujące jest same czytanie przez które mogę oderwać się od szarej rzeczywistości . Tak się zatraciłam w czytaniu ,że uciekł mi nawet jeden dzień. :oops: :oops: :oops: Zginęła mi środa.Ale jest super i z tego się cieszę. Myślę , że to da mi kopa aby wrócić do pracy i dotrwać do kolejnego urlopu we wrześniu. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 24, 2018 10:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Brawo Ewus że pomyślałaś o sobie. :ok: :ok: ja też jestem z tych uwielbiających czytanie. Nawet na działce po odchwaszczaniu kłade się na huśtawce z książka. Wypoczywaj i nie myśl o pracy. :201437 :201492 :201479

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 24, 2018 10:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zawsze mówię, że książka to wspaniała rzecz. :ok: Ja mam kilka książek zaczętych, a właśnie kupiłam nową, prawie 400 stron, autorstwa mojego ulubionego profesora historii, Andrzeja Nowaka... Chyba na emeryturze będę to wszystko czytać, ale to już za 4 miesiące, więc niedlugo :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59708
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 24, 2018 11:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Zawsze mówię, że książka to wspaniała rzecz. :ok: Ja mam kilka książek zaczętych, a właśnie kupiłam nową, prawie 400 stron, autorstwa mojego ulubionego profesora historii, Andrzeja Nowaka... Chyba na emeryturze będę to wszystko czytać, ale to już za 4 miesiące, więc niedlugo :D

Grey to ponad 600 stronicowe tomiszcza a mój Kellerman dużo nie ustępuje bo ok 500 stron. :mrgreen:
Co drugi dzień odwiedzam rodziców na kilka godzin a resztę czasu spędzam na czytaniu. Śpię po 2 - 3 godz bo szkoda mi czasu . Otwieram oczy i łapię za książkę tak jak kiedyś po papierosa. Któregoś dnia jak o 5,30 zjadłam śniadanie to dopiero o jedzeniu przypomniało mi się późnym wieczorem a właściwie nocą bo tak mnie wciągnęły psychologiczne aspekty zbrodni. Przed wczoraj koło 19 zaczęłam czytać jedną linijkę kilka razy więc uznałam ,że czas na przerwę. Usnęło mi się do 23 a gdy się obudziłam znów książka i dalej. Poszłam spać dopiero o koło 4 rano dziś. Wczoraj trochę miałam przerwę bo od 14 do 17 byłam u rodziców na dniu ojca.
Wiem ,że zaniedbuje moje kocie dziewczynki ale mam wrażenie ,że one cieszą się tym ,że jestem bez względu na to co robię. Śpią przy mnie tak spokojnie od czasu do czasu spoglądając jednym okiem i sprawdzając czy nadal jestem. Na jutro umówiłam się z mamą i jedziemy do weta na coroczny przegląd kota i badania.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 24, 2018 11:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Brawo Ewus że pomyślałaś o sobie. :ok: :ok: ja też jestem z tych uwielbiających czytanie. Nawet na działce po odchwaszczaniu kłade się na huśtawce z książka. Wypoczywaj i nie myśl o pracy. :201437 :201492 :201479

Tak szkoda tylko ,że potrzebowałam na to prawie 47 lat żeby do tego dojść :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 24, 2018 11:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Brawo Ewus że pomyślałaś o sobie. :ok: :ok: ja też jestem z tych uwielbiających czytanie. Nawet na działce po odchwaszczaniu kłade się na huśtawce z książka. Wypoczywaj i nie myśl o pracy. :201437 :201492 :201479

Tak szkoda tylko ,że potrzebowałam na to prawie 47 lat żeby do tego dojść :evil:

Lepiej późno niż wcale. Ja często też nie myślę o sobie i chyba tak nie do końca się tego nauczę :placz: ale to chyba kwestia wychowania i odpowiedzialności.
No cóż jak się ma miękkie serca trzeba mieć twardą d.... :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon cze 25, 2018 0:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Cioteczki trzymajcie łapeczki bo dziś wielki dzień.
Dziewczyny idą do weta na coroczny przegląd kota, odrobaczenie, badania i mani i penikiur.
Trzymajcie kciuki za to żeby rano ze mną współpracowały i dały się bezproblemowo zapakować w transporterki i żeby Pola nie stawiała nadmiernego oporu podczas badań bo za wyniki to oczywiste ,że będziecie trzymać :wink: :ok: :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości