Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 45 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 11, 2018 23:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Jutro mam urlop i planowałam iść z sobą do chirurga ale przesunęłam wizytę na za tydzień bo jutro jadę z mamą do neurologa do Konina. Korzystamy z tego , że wujo jest samochodem a mamy kuzynka załatwiła jej wizytę u swojej koleżanki . Niestety ta przyjmuje tylko w Koninie.Przez te ostatnie dni po śmierci taty choroba mamy bardzo się posunęła do przodu. Ma problemy z utrzymaniem prosto głowy bo tak osłabiły jej się mięśnie szyi a oko zamyka się niemal całkowicie. Bardzo źle mama wygląda.

Dbaj o Mamę szczególnie - to dla niej wyjątkowo trudny czas i ob się pozbierała.. Musi mieć motywację, wewnętrzną potrzebe i świadomość, że jest tu jeszcze Tobie / Wam potrzebna...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 12, 2018 8:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Duzo sił dla Was obu !!!
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro wrz 12, 2018 16:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nareszcie mogę na spokojnie przysiąść i coś dopisać od siebie
Chociaż tak naprawdę to nie wiem co dopisać :( same łzy do oczu nachodzą .....

Dla mnie to oczywiste było/jest/będzie ,ze Twój tata Ewuś był człowiekiem szanowanym na Twoim osiedlu,ale nie miałam pojęcia,że aż tak 8O 8O 8O
Każdy z idących obok ,przede mną ,za mną wspominał Twojego tatę.I ja się wkręciłam w kilka rozmów ,bo nie mogłam przemilczeć,musiałam dodać od siebie co czułam.
Praktycznie naokoło było słychać jak ludzie Twojego tatę uwielbiali.To jest dla mnie nie do wyobrażenia.Tak jakby klasnąć raz dwa trzy i chór zaczyna śpiewać 8O 8O 8O wyobrażasz to sobie ?
To było wręcz niesamowite.
Ewuś nie mogło mnie nie być.Już po prostu szłam na ryzyko w pracy ,mnie interesowało tylko i wyłącznie,aby być,nic więcej ...i jestem szczęśliwa i spokojna,że dopięłam swojego...

Ewa L. pisze:nawet mój wujeczny brat a chrześniak taty przyjechał ze Szczecina motorem tylko by uczestniczyć w pogrzebie i po zakopaniu grobu i złożeniu nam kondolencji pojechał z powrotem do Szczecina


niesamowity chłopak 8O wydawało mi się,ze się przesłyszałam,jak Twój wujo o tym mówił,ze Szczecina na motorze 8O

Ewa L. pisze:Zrobiłyśmy jeszcze coś a mianowicie kupiłam z ciocią róże - ja i mama po czerwonej a ciocia , wujo ich córka i wnuki po białej. Gdy zaczęli zakopywać trumnę wrzuciliśmy róże tacie do grobu.


To był cudowny widok,jak po kolei te róże wrzucałyście.Mega wzruszające ....

Ewa L. pisze:Jedyne z czego nie byłam zadowolona to sposób w jaki ksiądz odczytał mowę pożegnalną zmarłego którą napisałam. Bardzo ją skrócił co wypaczyło całkowicie jej sens i wyszło coś bez ładu i składu. Jeśli nasz proboszcz nie potrafi przeczytać prostego i krótkiego tekstu to niech nie robi tego wcale następnym razem.


No właśnie :( Piękne pożegnanie napisałaś a ksiądz je tak ukrócił.Można było gołym uchem usłyszeć,ze w jednym momencie bylo to pożegnanie po prostu "ucięte" :(
Mimo,ze ten ksiądz zrobił na mnie dobre wrazenie samym prowadzeniem pogrzebu,tak to mnie wkurzyło.Już nie chodzi o potrafienie czytać,ale takie było zyczenie rodziny i tak miał przeczytać,nawet jakby to miało trwać pół godziny
:evil:

Ewa L. pisze:Jutro mam urlop i planowałam iść z sobą do chirurga ale przesunęłam wizytę na za tydzień bo jutro jadę z mamą do neurologa do Konina. Korzystamy z tego , że wujo jest samochodem a mamy kuzynka załatwiła jej wizytę u swojej koleżanki . Niestety ta przyjmuje tylko w Koninie.Przez te ostatnie dni po śmierci taty choroba mamy bardzo się posunęła do przodu. Ma problemy z utrzymaniem prosto głowy bo tak osłabiły jej się mięśnie szyi a oko zamyka się niemal całkowicie. Bardzo źle mama wygląda.


Ja już zauważyłam,ze z mamą coś jest nie tak na pogrzebie.Bardzo mnie to zmartwiło
Pisz proszę co i jak z mamą będzie,jak badania powychodzą itp

I dbajcie o siebie obie,pełno sił dla Was

I cały czas jestem z Wami myślami.Bez zmian
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro wrz 12, 2018 16:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Pięknie to ujęła Sylwia

MaryLux

 
Posty: 159619
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro wrz 12, 2018 17:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Potrzymam kciuki za zdrowie Mamusi :ok: :ok:
A ty Ewciu też postaraj się dbać o siebie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33166
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro wrz 12, 2018 18:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zaopiekuj się sobą i swoją mama.
Dużo spokoju dla Was drogie Panie.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2018 12:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 13, 2018 13:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin
Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw wrz 13, 2018 17:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dużo zdrowia dla Was.

Anna2016

 
Posty: 10442
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Czw wrz 13, 2018 19:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

trzymaj się, Ewuniu :ok: dbaj o siebie i Mamę...
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 13, 2018 20:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, różyczki dla ciebie wraz z życzeniami zdrówka, bo to najważniejsze
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33166
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Czw wrz 13, 2018 21:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dużo zdrowia Ewa l
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw wrz 13, 2018 21:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ewciu, różyczki dla ciebie wraz z życzeniami zdrówka, bo to najważniejsze
Obrazek

Podpiszę się :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, jolabuk5 i 105 gości