Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 45 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 21, 2018 9:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dostałam maila od zoo+ .

Szanowna Pani,

bardzo dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Uprzejmie informujemy, że wyjaśniliśmy sytuację błędnego dostarczenia
paczki z Pani zamówienia 110037334.

Według naszych informacji paczka 161259726581 zostanie doręczona w dniu
dzisiejszym.

W ramach rekompensaty za zaistniałą sytuację mamy uprzejmość
zaoferowania Pani kuponu rabatowego w wysokości 5% na następne
zamówienie:


Czyżby zoo+ potraktował mnie poważnie ? :roll:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 9:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Kotina pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:No to jaja przejaja. Ja w ogóle zmieniłabym i firmę kurierską, i sklep.

Firmę kurierską zmienię na pewno :evil:


Bardzo zniechęciłam się do firmy DHL - kurierzy sa niemili i niesolidni :(
Od dawna korzystam z DPD, ale ... ostatnio też zmienili się kurierzy, a na ich miejsce przyszli ... mniej solidni :(
Nie dzwonią wczesniej, nie kontaktują się gdy będą później ....
Paczki często są ponadrywane, żwirek w środku rozsypany (pewnie rzucają paczkami) i ostentacyjnie stawiają paczkę na ... wycieraczce :evil:
Wcześniej bez proszenia wnosili je do przedpokoju ... widać coraz trudniej o solidnych pracowników :(

Fera.pl - mam zamiar wypróbować tę firmę, poleconą mi przez MonikaMroz ... np. karmę RC calm mają o 30.- tańszą 8O
W wolnej chwili sprawdzę dokładniej całą ich ofertę :)

To mnie ostatnio kurier z DHL wrócił się w połowie drogi do magazynu i przywiózł mi paczkę jeszcze raz. Dzwonił ale nie mogłam odebrać . Gdy oddzwoniłam okazało się ,że już zjeżdżał na bazę bo byłam ostatnią klientką. Wrócił się i przywiózł mi paczkę ponownie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 9:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Popatrzyłam na ten sklep zoologiczny i Felix mi się nie opłaca bo u nich jest 1,51 zł za saszetkę a w zoo+ płacę 1,14 zł za saszetkę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 9:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Pewno jedno maja drozej drugie taniej. Ale rc wet taniej na pewno :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon maja 21, 2018 9:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:Pewno jedno maja drozej drugie taniej. Ale rc wet taniej na pewno :D

Pewnie tak bo za zwyczaj tak jest. Musów Gurmeta dla Zuzi nie ma a karm weterynaryjnych na razie nam nie potrzeba i oby jak najdłużej.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 9:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:Pewno jedno maja drozej drugie taniej. Ale rc wet taniej na pewno :D

Pewnie tak bo za zwyczaj tak jest. Musów Gurmeta dla Zuzi nie ma a karm weterynaryjnych na razie nam nie potrzeba i oby jak najdłużej.

I tak trzymac dziewczynki :ok:
Jestem ciekawa czy dotrze paczka do Ciebie :roll:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon maja 21, 2018 10:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:Pewno jedno maja drozej drugie taniej. Ale rc wet taniej na pewno :D

Pewnie tak bo za zwyczaj tak jest. Musów Gurmeta dla Zuzi nie ma a karm weterynaryjnych na razie nam nie potrzeba i oby jak najdłużej.

I tak trzymac dziewczynki :ok:
Jestem ciekawa czy dotrze paczka do Ciebie :roll:

Ja też. Status ma w doręczeniu więc ......
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 10:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:Pewno jedno maja drozej drugie taniej. Ale rc wet taniej na pewno :D

Pewnie tak bo za zwyczaj tak jest. Musów Gurmeta dla Zuzi nie ma a karm weterynaryjnych na razie nam nie potrzeba i oby jak najdłużej.

I tak trzymac dziewczynki :ok:
Jestem ciekawa czy dotrze paczka do Ciebie :roll:

Ja też. Status ma w doręczeniu więc ......


a info o której będzie nie masz?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 21, 2018 10:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:Pewno jedno maja drozej drugie taniej. Ale rc wet taniej na pewno :D

Pewnie tak bo za zwyczaj tak jest. Musów Gurmeta dla Zuzi nie ma a karm weterynaryjnych na razie nam nie potrzeba i oby jak najdłużej.

I tak trzymac dziewczynki :ok:
Jestem ciekawa czy dotrze paczka do Ciebie :roll:

Ja też. Status ma w doręczeniu więc ......


a info o której będzie nie masz?

nie nie mam bo to GLS
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 13:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

W końcu dotarła paczka :evil: ale wkurw mi wcale nie minął . Dostarczył ją inny kurier niż ten poprzedni . Był bardzo miły i przepraszał za kolegę ale to nie wystarczy.
Paczka przyszła znów uszkodzona i poklejona taśmą. Kurier mówił ,że kazali mu tu przyjechać i paczkę wydali mu z depozytu bo to gorąca przesyłka.
Oczywiście zrobiłam zdjęcia paczki i po otworzeniu sprawdziłam jej zawartość. Tak jak myślałam część zamówionych rzeczy które były na fakturze wykradziono z paczki przez dziury w rozerwanym kartonie.
Napisałam maila do zoo+ i wypisałam wszystkie skradzione z paczki rzeczy niech oni się teraz bujają z GLS.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moja strata to : 9,80 zł + 17,60 zł + 7,80 zł + 9,80 zł + brak jednego smaczka z zestawu 4 x 60 g = 45 zł + jeden smaczek z zestawu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 13:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jejku :strach:
Zabrakło mi słów. Nie popuscilabym
Do spraw konsumenta moze sie przejdź. Oni pismo napiszą z odpowiednimi paragrafami. Trzeba do odpowiedzialności firme kurierska pociagnac i zadać zwrotu kosztów!!!! Koniecznie
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon maja 21, 2018 13:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:Jejku :strach:
Zabrakło mi słów. Nie popuscilabym
Do spraw konsumenta moze sie przejdź. Oni pismo napiszą z odpowiednimi paragrafami. Trzeba do odpowiedzialności firme kurierska pociagnac i zadać zwrotu kosztów!!!! Koniecznie

Mnie już ręce i cycki opadają do tych kurierów i firm kurierskich bo w tym roku przechodzę jakąś gehennę z nimi.Napisałam do zoo+ i przesłałam im zdjęcia paczki. Zobaczę co mi odpowiedzą.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 14:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O matko... Ja bym się przerzuciła na sklep z obsługą paczkomatów...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon maja 21, 2018 14:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:O matko... Ja bym się przerzuciła na sklep z obsługą paczkomatów...

Ja zdecydowanie nie bo tachanie paczki 30 kg przez pół osiedla wcale mi się nie uśmiecha a ja nie man samochodu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 21, 2018 14:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dostałam odpowiedź z zoo+ :evil:
Oskubali mi paczkę na 45 zł a zoo+ chce mi zwrócić 16,40 zł bo na tyle wyliczyli braki w paczce.
Śmieszni są :evil: :evil: :evil:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 126 gości