Krowa Niezłomny. 16 lat 9 m-cy 19 dni i już. Tom II ostatni

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 03, 2018 13:00 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

ech... takie życie.. w kółko i na okrągło. Niech nie skrzypi Babci :ok: :ok: :201461

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 13:03 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Asiu, jak tam Twoje plecy? Chyba lepiej skoro tak tarmosisz Króweczka maleńkiego chudziutkiego ;-)
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 13:05 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Za nieskrzypienie!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84899
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Wto kwi 03, 2018 13:08 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Dzięki Dziewczyny :-)
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 13:11 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

:mrgreen:

Lepiej, dziękuję, że pytasz. Już dziś układam się w miarę normalnie do snu, choć wczoraj jeszcze czułam napięcie i "ciągnięcie" po nadwyrężonej stronie. Najgorsze, że ani ręką ani nogą, bo wszelaki ruch zaczyna się w lędźwiach :roll: Powoli się "rozpracowało", ale tak źle, to jeszcze nie było.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 13:13 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Może przyszłościowo jakieś RTG by się przydało? ;-)
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 13:21 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Przyszłościowo przydałoby się zwiększyć masę mięśniową :wink:
Kto mnie widział, to wie, że nadgarstki ma grubości kocich łap, reszta tez marna

Ewentualnie tragarza przysposobić.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 13:22 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aia pisze:Przyszłościowo przydałoby się zwiększyć masę mięśniową :wink:
Kto mnie widział, to wie, że nadgarstki ma grubości kocich łap, reszta tez marna

Ewentualnie tragarza przysposobić.

Asia to może cos z bazarku naszego będzie na Cie dobre :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 03, 2018 13:25 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Zaraz zajrzę.
Inni tez mogą: viewtopic.php?f=20&t=184349

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 13:28 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Asia a w tytule watku nie powinien być napisany 18 rok z życia kota?
Bo Kró to chyba pełnoletni w tym roku :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto kwi 03, 2018 13:47 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aia pisze:Przyszłościowo przydałoby się zwiększyć masę mięśniową :wink:
Kto mnie widział, to wie, że nadgarstki ma grubości kocich łap, reszta tez marna

Ewentualnie tragarza przysposobić.


Jak tak na tych fotach krowich na Ciebie patrzę, następnie na siebie, to myślę, że nam zwiększenie masy mięśniowej nie grozi :mrgreen:
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 14:04 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Feliska97 pisze:
Aia pisze:Przyszłościowo przydałoby się zwiększyć masę mięśniową :wink:
Kto mnie widział, to wie, że nadgarstki ma grubości kocich łap, reszta tez marna

Ewentualnie tragarza przysposobić.


Jak tak na tych fotach krowich na Ciebie patrzę, następnie na siebie, to myślę, że nam zwiększenie masy mięśniowej nie grozi :mrgreen:


Trochę walka z wiatrakami :roll: Jest to bardzo trudne, ale ponoć nie niemożliwe... Trzeba się za to wziąć pod okiem profesjonalisty :|
Na razie to ja idę przytargać żwir, bo przed świętami się skończył :|

Moniko, Krowa jest z 2001 roku, ma 16 lat i 7+ miesięcy. Aż musiałam zerknąć do książeczki :oops: pełnoletność dopiero w przyszłym roku, na razie sobie zbiera punkciki by osiągnąć pełne 17 lat :mrgreen: Jeszcze Szczawik, młodzieniaszek :smokin:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 14:47 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

To ja odwrotnie - nigdy na siłę nie trzymam żadnego kota . Nie chce , daje znać słowem czy czynem jakoś, nawet delikatnie - odstawiam na miejsce. Przechodzę.. pogłaszczę - robi unik, nie czepiam się .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 03, 2018 15:15 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Naruszam nietykalność kota, bo potem łatwiej jest manewrować przy zwierzęciu w czasie zabiegów, gdy rozumie, że zostanie mu ona zwrócona po chwili niewygody. Nie chciałabym utrwalać zachowania "uciekania od ręki" przy każdym proteście z jego strony. Na pierwszy sygnał nie zwracałam uwagi, przy drugim dawałam znać że zrozumiałam zaraz puszczę, jak skończę całować :mrgreen: Tak było przy mojej kotce, która nie znosiła tulenia i klęła jak rasowy szewc, ale po uwolnieniu lazła znów do człowieka. Jedne mają większa inne mniejszą cierpliwość, ale przyzwyczajam do różnych głupich ludzkich zachowań, by wiedziały czego się spodziewać. Nie nudzą się i są spokojniejsze w przyszłości. Pobierają też cenną naukę, że człowiek to strasznie durne zwierze, nic nie poradzisz :mrgreen: Poza tym, halo, kot to nie rybki żeby na nie tylko patrzeć, za wikt trzeba zapłacić haracz :smokin: :wink:
Krowu jest nielimitowany, miarka cierpliwości Mu się nie przebiera :1luvu:

Jem krem gruszkowo-pietruszkowy. Zadziwiające połączenie.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 16:13 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Moje nie uciekają, ani się nie oddalają po wypuszczeniu. Pozostają obok. Ja po prostu nie lubię nic na siłę, nawet dla przyjemności :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, jolabuk5, Silverblue i 305 gości