Krowa Niezłomny. 16 lat 9 m-cy 19 dni i już. Tom II ostatni

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 30, 2018 12:56 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

To zupełnie inny rodzaj mięsa, bez zwłókniałych ścięgien, zwarte, "śliskie", ale miękkie. Małym ostrym nożykiem i rękoma bez problemów dało się rozebrać. Mozesz śmiało próbować.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt mar 30, 2018 13:00 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

A duża ta kość? bo to cenowo mnie interesuje w sensie za ile będę wyrzucać :?
Kiedyś kupowałam - dawno - pierś z kaczki , bardzo lubiły.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 30, 2018 13:10 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

morelowa pisze:A duża ta kość? bo to cenowo mnie interesuje w sensie za ile będę wyrzucać :?
Kiedyś kupowałam - dawno - pierś z kaczki , bardzo lubiły.


Mniejsza niż kurza. Z jednej nogi to mięsa tak... na jedna 2 porcje... Następną porcję mogę poważyć ile to w gramach wychodzi. Ale na pewno nie jest to tani posiłek.
Chyba bardziej się opłaca pierś.


Obrazek
Obrazek

Idę wziąć procha i się kładziemy.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt mar 30, 2018 13:43 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aia pisze:

Obrazek
Obrazek

Idę wziąć procha i się kładziemy.


To jest życie :)
Krowa :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt mar 30, 2018 15:16 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Taaa.. życie na prochach.. :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 30, 2018 17:17 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Biedni wy...
Zdrówka dla was
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob mar 31, 2018 11:51 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

morelowa pisze:Taaa.. życie na prochach.. :(



Lepsze niż bez prochów :201443
Jestem na etapie, że przeciwbólowe zaczęły pomagać.

Dziś 2 pobudki w nocy, bo Kró zjadł mało na kolację i męczyło Go rzyganie.

Coś czuję, że w ogóle nie odpocznę przez te wolne dni :( Taka strata...

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob mar 31, 2018 17:56 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Spokojnych i ZDROWYCH świąt życzymy.
Obrazek
jakaś aluzja do tych tu baranów?

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob mar 31, 2018 18:38 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aluzję bym miała, ale... niepolityczną i mało świąteczną..

Poza tym - Wesołych , ciepłych i bez chorób, i bólu !
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 31, 2018 22:02 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Jak Krów mnie niezmiennie zachwyca. Jakbyś go pomalowała, czyli piękny jak malowanie :1luvu:
I dla Was Świąt spokojnych, w zdrowiu i przyjemnościach. Odpoczywajcie.
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

Post » Sob mar 31, 2018 23:08 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Asiu, zdrowych i spokojnych Świąt dla Was!

Nic już na temat przedświątecznych akcji geriatrów pisać nie będę - lecznica dziś do 13,a ja o 12.45 wpadłam niemalże na sygnale po zestaw wzmacniająco-przeciwpawiowy, echhhh....
"Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa [...] polega na jego stosunku do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę: do zwierząt."
Milan Kundera, Nieznośna lekkość bytu

Feliska97

 
Posty: 703
Od: Pon lis 17, 2014 20:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Nie kwi 01, 2018 7:30 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aia pisze:
Dziś 2 pobudki w nocy, bo Kró zjadł mało na kolację i męczyło Go rzyganie.

Coś czuję, że w ogóle nie odpocznę przez te wolne dni :( Taka strata...

To Asiu witaj w klubie. JA drżę o Bagi tym bardziej ze ta maupa za cholerę tych chrupek od weta nie chce jeść :strach: a one są przeciw wymiotów i przeciw rozwolnieniu.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 01, 2018 19:08 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Dziękujemy za życzenia, na razie się sprawdzają, choć Krów grymasi przy jedzeniu, a po powrocie do domu musiałam myć łazienkę po biegunce, to humor dobry i kot po staremu się zachowuje.
Oj dawno nie pamiętam takich świąt, gdzie u większości znajomych (w tym miauowych) zwierzęta pochorowane :|

Moniko, gotowany kurczak lepszy na dolegliwości żołądkowe, bo lekkostrawny, więc nie masz co się martwić. Słyszałam, że niektórzy stosują suche, jako środek wspomagający przy biegunkach, przez to że chrupy wchłaniają płyny, ale że przeciwwymiotny nigdy.

edit: z jednej kaczej nogi wyszło mi 150 g mięsa i goła kość ze skórą

Trzymajcie się Wszyscy.
Mnie się już chce spać Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 9:26 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Szalone Krowie przeszarżowało, z miną psychopaty na prochach, przez mieszkanie, nie wyrabiając się na zakrętach grubym-kościstym dupskiem, pogoniło piórko, podrapało dywan, wskoczyło na kanapę i zadowolone wywaliło brzuch. Tyle z tego całego umierania :roll:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto kwi 03, 2018 9:48 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

No, bo znajome koty coraz starsze, coraz chorsze.. Kolej rzeczy.. może to to.

Tak, kacza pierś chyba lepiej wychodzi, ale i tak za drogo. Może kiedyś się trafi jakaś promocja, a jak nie to poczekają na jakieś kocie świeta :wink:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 315 gości