Krowa Niezłomny. 16 lat 9 m-cy 19 dni i już. Tom II ostatni

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 24, 2018 13:24 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Frajda. Też co i raz kibluje, bo wczoraj i dziś nie było kupy.

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Sob mar 24, 2018 13:39 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Lajf is brutal end full of kotas w kiblas :mrgreen:


PS
Miałam tylko przetrzeć okna z największego syfu, a wyszło na to, że zrobiłam wiosenne porządki :roll: Okna, podłogi, kurze, pranie, schowałam choinkę :mrgreen: Obiad się robi, a wieczorem się zajmę sobą. Jutro pójdę po płyn do podłóg, to jeszcze nadam połysk, by wykończyć dzieło :smokin: No cóż, zdarza się najlepszym i w najporządniejszych rodzinach :mrgreen:

PS 2
Krowie dzielnie śpi zamknięty. Po otwarciu drzwi leży na podusi, dopóki się nie upewni, że na pewno ma wyjść, bo przecież nie będzie się na darmo zrywał.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob mar 24, 2018 21:06 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Podziwiam. Zazdraszczam sił i zapału. Sił zwłaszcza. Ja przetarłam kawałek szyby w sypialni tylko dlatego, że inaczej nie mogłam zrobić zdjęcia tym czyżykom. Jak otwierałam okno, to uciekały...

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 24, 2018 21:23 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

:1luvu: :1luvu: jesteśmy
ser_Kociątko
 

Post » Sob mar 24, 2018 21:35 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Meg, walczę. Sił brakuje (ostatnie 9 mies dały mi w kość zdrowotnie), ale w miarę powolnego zwiększania wysiłku, trochę ich przybywa. Wiosna mi też pomaga (na głowę). Rozpruli Cię, naprawili, pozszywali, to może nie tak od razu góry (brudu) przenosić :wink: Poczekaj z tym sprzątaniem. Zresztą u Ciebie za dużo powierzchni, to od samego zliczania okien bym się zmęczyła i odpuściła :mrgreen: Jedno okno na początek to jest ok! :ok:
Mnie mobilizuje aplikacja na telefon 8O Jednak postanowienie zapisane ma moc sprawczą, a motywator zewnętrzny jest niezbędny. Bez tego ani rusz. Z kanapy.


Witamy ser_Kociątko z całą gromadką :D :D

Krów wyszedłszy z łazienki, rozejrzał się po mieszkaniu, obwąchał, przystanął i skwitował, że nie było warto "niepotrzebnie się wysilałaś, nic się nie zmieniło" :twisted: :twisted: I poszedł spać na kanapę zmęczony spaniem w łazience :twisted:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob mar 24, 2018 22:44 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Asia to u Ciebie dzis wyszlo odwrotnie niz u mnie. Ja mialam plany od tygodni i spelzlo na niczym. Ledwo M. okna przetarl, bo nie bede tego nazywac myciem, ja powiesilam firanki / rolet zeby okna nie byly gole, na zaslony nie starczylo mi sil.
I ogarnelam syf pod lozkiem bo to nie lada wyczyn tam powycierac i wiaze sie z demontazem 3/4 lozka.

Na nic wiecej sil nie mielismy.

A ja tak kocham czyste, swiezo posprzatane CALE mieszkanie
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob mar 24, 2018 22:57 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

O ja też się przeczołgałam pod moim lotniskiem, tzn łóżkiem... a mam bardzo nisko ramę, więc chińska gimnastyka była :roll: Nie znoszę tam wycierać... a tak się tam zawsze kurzy 8O
Przy chorobie to i tak nieźle, że się ruszyliście. Żeby tylko Was bardziej nie rozłożyło, bo u mnie np było dość chłodno. W szaliku pucowałam okna.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob mar 24, 2018 23:13 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aia, po pierwsze, to był tylko kawałek polowy okna. Po drugie tak już mam od paru lat i powoli, bo powoli, ale jest coraz gorzej.
Po trzecie - będą mnie pruć i zszywać dopiero w środę. Wypadłam z grafiku. :evil:

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 25, 2018 1:22 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Pacz Pani że nawet z kolejki na krajalnicę potrafią wysiudać, a zdawałoby się że jak się dopchało i zaklepało, to z górki :?
Zobaczymy na jak długo ten zryw będzie mnie trzymał, bo mam przeważnie albo dołki albo podgórki i tyle z życia :twisted:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie mar 25, 2018 7:30 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Się dopiszę żeby sobie Krowy nie zgubić ;)
Obrazek

gattara

Avatar użytkownika
 
Posty: 14955
Od: Czw kwi 20, 2006 7:03

Post » Nie mar 25, 2018 8:55 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Witam, witamy Obrazek
Proszę się rozgościć, choć Krowa stary zgorzkniały tetryk, to się choć można z Niego pośmiać :D

A od wczoraj, nie dość że dziad wyliniały, to i złodziej parszywy. Gwizdnął z kanapki kotlet z kurczaka :twisted: :twisted: Dziadyga wstrętny, parchaty, nawet nic z łupu nie miał, bo ino mógł se nadziać na dwa jedyne kły, ale ugryźć/pogryźć już nie :ryk: Myślicie, że się przejął bluzgami pod jego adresem, spojrzenie miał pt "no big deal" :ryk: :ryk:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie mar 25, 2018 8:58 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Okna :strach:
Nie mam takiego parcia na mycie bo święta, bo coś tam.. Ale ... są brudne okropnie :placz:
Nie, nie otworzę. Ledwo się pozbierałam to raz, dwa - trzeba by choć wewnątrz, ale wtedy i firanki, ale wytłumaczyłam sobie, że firanki to dopiero jak przestanę grzać. Bo przecież to ukurzone powietrze lecie prosto na nie. Więc tego..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 25, 2018 9:00 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Aia pisze:A od wczoraj, nie dość że dziad wyliniały, to i złodziej parszywy. Gwizdnął z kanapki kotlet z kurczaka :twisted: :twisted: Dziadyga wstrętny, parchaty, nawet nic z łupu nie miał, bo ino mógł se nadziać na dwa jedyne kły, ale ugryźć/pogryźć już nie :ryk: Myślicie, że się przejął bluzgami pod jego adresem, spojrzenie miał pt "no big deal" :ryk: :ryk:


Ostatnio mi w oczy wpadło na miale:
Obrazek

W sprawie okien jestem twarda, nie myję, jak co najmniej 15 stopni nie ma. :twisted:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie mar 25, 2018 9:30 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Mimbla w punkt :ryk: :ryk: Tak było :mrgreen:

Ja nie obchodzę Świąt. Nie z tego powodu :wink: Ja mam parcie na ruch, a najlepsze ćwiczenia to porządki domowe, bo efekty wysiłku od razu widać 8)
Cieszę się, że wczoraj umyłam te okna , bo dziś TAKIE słońce, że na głowę musiałabym się leczyć widząc zacieki z brudu :strach: Pogoda taka że się otwiera i wietrzy, a ręka aż czarna zostawała :twisted: :twisted: tak samo coś wyrzucić do przewietrzenia, nie da rady bez umycia.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie mar 25, 2018 9:32 Re: Pasi-Krowa, czyli siedemnasty rok z życia kota. Tom II

Oo ten mem bardzo trafny:)

Aia zlituj się nad biednym koteczkiem
Swoją droga że Krów ma jeszcze takie pomysły

Moje to już se odpuściły dawno takie harce

A tu widzę że wiek nie ma znaczenia ;)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości