Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 06, 2020 14:52 Re: Migdał się nie zmienia..

No właśnie, dlatego prodiża też nie mam :twisted: Bo ja nie chcę nic robić w kuchni :twisted:
Ostatnio edytowano Sob cze 06, 2020 18:22 przez jolabuk5, łącznie edytowano 1 raz
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 06, 2020 17:20 Re: Migdał się nie zmienia..

jolabuk5 pisze:No właśnie, dlatego prodiża też nie mam :twisted: Bo ja bie chcę nic robić w kuchni :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 07, 2020 17:42 Re: Migdał się nie zmienia..

Spóźnione ale szczere Wszystkiego najlepszego! I mnóstwo faj ych zdarzeń.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Nie cze 07, 2020 17:57 Re: Migdał się nie zmienia..

zuza pisze:Spóźnione ale szczere Wszystkiego najlepszego! I mnóstwo faj ych zdarzeń.

Bardzo dziękuję.
Ale jak mi się rzuciło w oczy życzenie faj.. to się zdziwiłam.. przez ułamek sekundy, ale zawsze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 20, 2020 7:20 Re: Migdał się nie zmienia..

Gdzie Ty jesteś? Dawno nikt tu nic nie pisał. Czy chodzisz do parku leśnego na Praczach Odrzańskich, koło EIT? Ładnie wygląda na zdjęciach, a daleko mam. Bardzo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob cze 20, 2020 9:44 Re: Migdał się nie zmienia..

Jesteśmy tu obydwa :D
Obrazek
ja konkretnie koło kompa..

Nie byłam w tym parku [ nie ma już EIT , jest PORT :? ] , bo nawet jak jadę.. jeździłam do Leśnicy, to nijak mi było, ani powodu nie miałam wysiadać po drodze [jadąc autobusem, a nie tramwajem] . Chciałabym sie natomiast wybrać na Mokrą - normalny mieszano-iglasty las, ale to też kawałek, nawet dla mnie - choć bliżej, niż dla Ciebie - tramwaj + autobus..
Zresztą przywiązałam się do Lasu Pilczyckiego , do którego od bramy do działek, gdzie się zaczyna, mam 5 min. Jelenie w nim są :1luvu:
Ostatnio , znaczy we czwartek ganiałam 2 godziny [a poszłam tylko pobiegać slow joggingiem :mrgreen: ] za psami, które albo zostały spuszczone, albo uciekły komuś - 2 cholerne małe kundle, za którymi szczekaniem próbowałam . Najpierw się bałam o psy, że zgubione czy coś, a potem się okazało, że gonią jelenia. No , to próbowałam po głosach dojść do opiekuna czy czegoś w tym rodzaju, ale ucichły , a jak wyszłam przy działkach to tylko kilka samochodów w tym jeden właśnie odjeżdżał.
Wracając tym samym tropem znowu się na jelenia natknęłam i... oczywiście nie zdążyłam wyjąc telefonu, a on nie czekał.
Kilka dni wcześniej spotkałam tegoż - chyba - jelenia w tej samej okolicy, miałam telefon nastawiony na video, bo nagrywałam ptaszki, ale tak się rozemocjonowałam, że nie wyjęłam okularów i jak jeleń się oddalał to słabo widziałam w telefonie, więc średnio mi to wyszło. Jest widoczny ale słabo.
Jak już zaczniesz jeździć czymś to może się wybierzesz?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 20, 2020 11:31 Re: Migdał się nie zmienia..

Wybrałabym się, ale nie wiem, kiedy to będzie. Jak będzie szczepionka :( Jak dożyję :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob cze 20, 2020 13:27 Re: Migdał się nie zmienia..

Dożyjesz, dożyjesz.
A może szczepionki nie będzie w ogóle?
Trzeba się chronić w każdy możliwy, sensowny sposób, unikać palantów, ale poza palantami są normalni ludzie i normalne przyjemności :D
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 20, 2020 22:33 Re: Migdał się nie zmienia..

morelowa pisze:Dożyjesz, dożyjesz.
A może szczepionki nie będzie w ogóle?
Trzeba się chronić w każdy możliwy, sensowny sposób, unikać palantów, ale poza palantami są normalni ludzie i normalne przyjemności :D

Szczepionka będzie. Kiedyś będzie, przecież mnóstwo ludzi nad nią pracuje. Nie da się unikać palantów, jest ich wszędzie pełno, mnożą się, jak króliki. Byłam dziś w Capitolu, gdzie na wstępie powiedziałam panu z maską pod brodą "pana proszę o zasłonięcie ust i nosa", więc pan (siedział dwa fotele dalej), zmitygowany przez towarzyszącą panią, jakoś utrzymał na twarzy maskę. Ale zepsuł mi wieczór, bo cały czas patrzyłam na niego. Rano powiedziałam pani z obsługi w biedrze, że "maska na szyi przed niczym nie chroni", więc ją założyła, nie dyskutowała. I tak się człowiek kula od rana do nocy, co chwilę mniejsza lub bardziej kłótliwa dyskusja, ludzie są beznadziejni. Najlepsze zabezpieczenia są w Narodowym Forum Muzyki, tam zajęty co trzeci, nie co drugi fotel. I pilnują bardzo, żeby nie ściągać masek.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie cze 21, 2020 13:55 Re: Migdał się nie zmienia..

Też mnie niebotycznie wkurza takie ostentacyjne lekceważenie - nie, nie przepisów - innych ludzi [mam zresztą na co dzień do czynienia z takimi ] ale nie zamierzam pogrążyć sie we wkurzeniu na cały dzień np. Jak sie natykam na coś miłego - jeleń na ten przyklad, albo inne zjawisko - to to jest miłe bez względu na okoliczne okoliczności :mrgreen: A nie jestem typem zdeklarowanej optymistki wcale.

Znajoma wróciła po długim weekendzie znad morza... Przyzwyczajona we Wro, że jednak te maski i inne sposoby widać . A tam - kompletne rozprężenie , na plaży nikogo w masce, w sklepach, restauracjach człowiek przy człowieku... oczywiście bez maseczek, bez dystansu. Była w szoku, ludzie na nich patrzyli jak na kosmitów. Mówi, że nie wie skąd ci ludzie byli, ale jak wróciła do Wro, to jakby do innego świata. Tak że ten..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 21, 2020 14:57 Re: Migdał się nie zmienia..

Nie tylko nad morzem tak jest. Bliżej nas, w Szklarskiej Porębie, też wygląda jakby nikt o wirusie nie słyszał. Mówiła mi przyjaciółka bo była w jakiś weekend tam.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 22, 2020 7:39 Re: Migdał się nie zmienia..

Moja przyjaciółka nad morze wczoraj. Pół dnia walczyłam z Intercity w jej imieniu, w sprawie masek w pociągu. Skutek wiadomy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon lip 06, 2020 18:19 Re: Migdał się nie zmienia..

Piękne zdjęcie kota w koszyku o!

Zgromadzenia widziane w telewizji i słowa mądrego Morawieckiego świadczą o tym jak to wszystko widziane jest z punktu „siedzenia” :roll: :wink: szybko zmienia się punkt widzenia.
Tyle w temacie masek i szczepionek.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon lip 06, 2020 20:34 Re: Migdał się nie zmienia..

Zdjęcie jak zdjęcie... ale KOT! :mrgreen:

Wygląda wszystko tak jakby nic się nie działo złego...Nie chce mi się nawet wymieniać tych palantów, którzy dla całkowicie osobistych korzyści ogłupiają ludzi, a ci z kolei łykają to co dla niech wygodne. Ale zdumiewa mnie ciągle ilość tych łykających.. :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 02, 2020 18:27 Re: Migdał się nie zmienia..

Bo dopóki ludzie nie będą padać na ulicy kaszląc to większość będzie zdania że to wszystko pić na wodę :(
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości