Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 07, 2018 14:02 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

No, mrożenie nie przyszło mi do głowy - praktycznie niczego dla siebie nie mrożę ew. jakiś jarmuż itp.
Może i się nie mówi w liczbie mnogiej, ale jakby chcieć? są te dwie pizze gotowe - nie ma tych dwóch pi.... ?? :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 07, 2018 14:20 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Po mojemu pizz.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon maja 07, 2018 14:37 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Tak, pizz
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon maja 07, 2018 14:56 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Właśnie miałam Cię wywołać, Małgosiu :D
Tak czy siak - brzmi głupio :mrgreen: trzeba to 'cc' wymawiać podwójnie..
Nabrałam ochoty na pizzę . jedną. małą.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 07, 2018 17:19 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Małe kiedyś były przy Krupniczej, małe, tanie i dobre. Ale stwierdzili, że się małych nie opłaca i są same duże.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto maja 08, 2018 19:41 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Gdzieniegdzie można kupić kawałek pizzy. W każdym razie w Krakowie było kiedyś takie miejsce. W środku przy stolikach można było usiąść i skonsumować pizzę w całości, a w ścianie budynku było okienko i sprzedawali pizzę na kawałki.

Co do pudełek - fajne są te z Lidla, po warzywach.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto maja 08, 2018 20:22 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

MB&Ofelia pisze:Gdzieniegdzie można kupić kawałek pizzy. W każdym razie w Krakowie było kiedyś takie miejsce. W środku przy stolikach można było usiąść i skonsumować pizzę w całości, a w ścianie budynku było okienko i sprzedawali pizzę na kawałki.

No u nas też tak jest, to Pizza Hut przede wszystkim ma. Ale tamte były lepsze. Te krojone bywają zimnawe.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto maja 08, 2018 20:28 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Pizzę w kawałkach też widywałam. W Opolu :evil: Ale co tam - kiedyś pójde z kimś po prostu..

No, takie płaskie pudełka też czasem przynosiłam do domu i faktycznie Migdał miał zabawę, albo w nich spał, siedział itp. Pewnie jak się natknę to przywlokę jeszcze gamoniowi :mrgreen: Zwykle mam za dużo do niesienia, żeby jeszcze pudełka ciągać :roll:

O, właśnie - ja się nie znam na pizzach i pizzerniach, ale wiem, że Pizzy Hat nie lubię. Jak już to w porządnej prawdziwej pizzerni. Po wielu latach nie jedzenia , byłam kilka tygodni temu w "Ogniu" na Pomorskiej - polecam. Pizza na spółę z koleżanką to było akurat.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 08, 2018 20:54 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Ja czasami w lidlowym pudełku niosłam do domu zakupy, jak zapomniałam torby (staram się nie brać reklamówek; zresztą, raz na jakiś czas mogę zrobić pannicom pudełkową niespodziankę, a z Lidla do domu mam raptem kilkaset metrów)
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 09, 2018 8:49 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Do Lidla kilka przystankow, do Biedry takoż. Ale chyba mu przytargam - wymienię, bo wyglada jakbym się nad kotem znęcała. Chyba, że... on tak lubi i woli.. :roll:
Obrazek

Akacje sa już całkiem białe. Dziś od nocy popaduje więc i rozwinęło się co tylko dało radę.
Obrazek

Gdzie nie sięgnąć wzrokiem - wszędzie akacje 8O . Pachnie w całym mieście, nawet poprzez spaliny. Zaburza mi przyjemność , jakaś ogromna ilość wycieczek w centrum. Od przedszkolaków [ kto ciągnie przedszkolaki w upał do miasta, zamiast na łąke jakąś?? ] po wszystkie inne klasy szkolne. Najczęściej skupione na jedzeniu i lodach.
Obrazek
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 09, 2018 12:32 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Matury. U nas też się to to szwenda na każdym kroku :(
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Śro maja 09, 2018 12:56 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Ale chyba nie w przedszkolu i podstawówce? :mrgreen:
No, tak - Gdańsk sie też wpisuje w ten nadmiar wycieczkowy.

Pogoda jest na krawędzi. Tzn. na krawędzi jest burza/deszcz i ciągle nie wiadomo czy przekroczy tę krawędź czy mogę spokojnie iść gdzie zamierzałam.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 09, 2018 18:43 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

A w Koszałkowie bezdeszczowo i ciepło! Naprawdę ciepło! Na krótki rękaw!
To pisałam ja - zmarzluch.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 09, 2018 19:21 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Burza się odbyła. Wprawdzie byle jaka, choć popadało trochę. Niechby więcej - suchy świat strasznie. Już pisałam, że Ługowina jakaś mikra, a dziś szłam obok Bystrzycy - woda praktycznie na dnie :(
Ja nie lubię jak leje jakoś strasznie i długo, bo się natychmiast martwię, że koty bezdomne, że drobne zwierzątka, ptaki w gniazdach i cała reszta.. A potem jak jest za sucho, to się martwię, że nie mają co pić [wystawiam na to nasze beznadziejne podwórze], że jeże i myszki usychają bez wody.. Praktycznie wychodzi na to, że jakby nie było , to mam problem. Głównie chyba z głową :evil:

Przyniosłam gamoniowi pudełko. Takie z Lidla po jakichś marchewkach bio, których ostatnią paczuszkę musiałam przełożyć gdzie indziej, bo nie było pustych pudełek w zasięgu. I przez to łażenie naokoło półek w poszukiwaniu, uciekł mi autobus. Co one są co pół godziny i jest tylko jeden. Więc tachałam plecak, siatę i pudełko przez dwa przystanki. I jak dotarłam do przystanku, z którego odjeżdżają też inne, to przyjechał ten, na który mogłam poczekać. Bo o tej porze popołudniowej to on akurat jedzie częściej. :?
A gamoń jak to gamoń - wszedł do pudełka , siadł , wyszedł i poszedł do innego pokoju. Postawiłam jedno obok drugiego. Jak go zobaczę w tym małym, a olewającego to przyniesione to juz do końca życia nic nie dostanie.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23027
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 09, 2018 19:38 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

A ja postawiłam przy drzwiach pudełko po butach i dokładam do niego kolejne "graty" do wyciepania (odgracania chałupki ciąg dalszy). No i pannice dzisiaj zamieszkują pudełko na zmianę. Raz bure futro w pudełku, raz czarne.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33252
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Silverblue i 356 gości