Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro cze 20, 2018 8:37 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Pewnie bolał.. Wyobrażacie sobie we własnych jelitach taki kłąb [niekoniecznie własnych] włosów? proporcjonalnie oczywiście do wielkości człowiek - kot.?
Przeszło - jak napisałam - nie wiem czy samo z siebie, czy dzięki paście i tej dziwnej karmie :? Ale pokontynuujemy :mrgreen:
Czytałam, że BezoPet jest dobra - niewykluczone, że kupię, bo w sumie to się chyba bardziej opłaca niż marnowanie wyrzyganej karmy.
Takie problemy z kupą Migdał miał pierwszy raz. Teraz robi systematyczniej i normalnie.

MB&Ofelia pisze:Ja Ofelii podaję pastę Bezopet, nie jest tania, ale nie mam wyjścia bo Ofelia też się często zakłacza.
Tyle że Ofelczasta przy zakłaczeniu nie ma problemów kupalkowych...

Podajesz bez przerwy czy jak już się coś dzieje?

Dalej tylko sznurek... :roll:

Pomysł na karmę w małych puszkach - 50g np. , które pozwola jednocześnie, żebym jeszcze sobie mogła coś kupić do jedzenia?
Pomysł na szczotkę do sierści bez podszerstka, gładkiej , jedwabistej, bo jak coś twardszego to od razu się skórę drapie? Kotek nie lubi ..

Edit: ten sznurek to dotyczy , że tylko tym się nadal chce bawić.. :evil:
Ostatnio edytowano Śro cze 20, 2018 11:28 przez morelowa, łącznie edytowano 1 raz
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 20, 2018 10:30 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

O masz.
Jak we flakach nie halo, to każdy nie halo, człowiek, czy zwierzak :(
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Śro cze 20, 2018 19:53 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Nie podaję pasty cały czas bo łakoma Ofelia by wyżarła na raz całą tubkę. Daję od czasu do czasu, a jak stwierdzam gorszy apetyt to zwiększam częstotliwość.
Właśnie dzisiaj dostanie, co prawda pawi jeszcze nie było, ale apetyt jakby mniejsz (apetyt na barfa, bo na chrupki to bura @ zawsze ma chęć :roll: )
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro cze 20, 2018 20:06 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

A zwykła ludzka szczotka z tych gęstszych, np z włosia końskiego? U Fio bardzo ładnie działa.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro cze 20, 2018 20:39 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Też bym nie dawała codziennie drogiej pasty..Ale gamoń tak wyjada to swoje futro, że się boję, iż sie zatka. Może upały się skończą? Mają sie skończyć na chwilę.. to kot odpocznie od wylatujących kłaków..
Właśnie używam takich ludzkich szczotek - podwójna ma z jednej strony włosie. Ona nawet zbiera sporo ale jednocześnie bardziej się ślizga. Druga też trochę daje radę - ma kolce z kulkami na końcach i krótkie na szczęście.
Migdał się dziwnie zachowuje przy czesaniu - idę ze szczotką.. kot idzie na parapet przy otwartym oknie i nie wyrywa się, ale zaczyna sie wiercić, pchać na siatkę, głównie głową, nie żeby wylecieć, ale tak jakby był w jakimś transie.. w sumie wygląda jakby to jednak przyjemność mu sprawiało.

Puszeczki - małe, za małe pieniążki - potrzebuję . Te klasyczne to za dużo dla Migdała, nie zjada nawet na 2x, z lodówki to raczej średnio, sporo się marnuje.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro cze 20, 2018 21:09 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Niestety im mniejsze tym droższe :( a saszetki? Znaczy one też tanie nie są... Fil też z lodówki nie chce. Wybredziochy...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84524
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw cze 21, 2018 7:51 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Właśnie wiem, dlatego pytam , bo może ktoś coś gdzieś..
Wsio ryba - puszki czy saszetki, one też 100g. Najlepszy jest Felix :evil: , ale to przecież nie jedzenie. Daję mięso już 3 razy dziennie, żeby zrekompensować nędzną karmę.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 8:30 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Te rossmanowskie? Winston lub (lepsze) Optimal diet (czy jakoś tak, nie mam pod ręką). Choć jeśli je mięso, to może w barfa pójdziesz? Zdrowsze i tańsze.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw cze 21, 2018 8:37 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Chcesz cosmę, taką http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... ota/161276
Mam dwie zgrzewki po 6 sztuk, Księciuniu gardzi.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw cze 21, 2018 9:28 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Chciałabym cosmę jakby była tańsza... :?
No, je winstonki, sa takie pt 'menu łasucha', które były opisane na cukrzycowym jako te, które można więc kupowałam jak była Morelka.. i teraz też. Ale one także 100g - rzadko jest tak, że zejdzie cała w dobę..
Tych Optimal nie próbowałam.. znaczy gamoń nie próbował, nie znam - sprawdzę.

Ludzie to bezmyślne głupki. I nie mam na myśli drani, o których wszyscy wiemy.
Codziennie wynosze ptakom wodę. Takie dwie miseczki pod dwa drzewka, gdzie przynajmniej przez część dnia jest cień. Kilka razy. Mieszkam najwyżej i w najbardziej oddalonym miejscu od tych drzewek, z okolicznych mieszkań. Klatek, które wychodzą na to podwórze jest ok. 20. Dwupiętrowe domy. Nikt nie doleje tej wody. Chodzę po 3 razy dziennie. Już mnie, kuźwa, nogi bolą przez te pi...one schody. [bo poza tym też wychodzę w innych sprawach, a nie zawsze sie da przy okazji].
Większych misek nie postawię, bo raz - nie mam, dwa, że nie wyniosę więcej wody.
Widzi to większość ludzi, z kilkanaście osób wychodzi po 3 x z psami... Dwie panie, z takimi piesełami mikro, z którymi gadam , ubolewały jak to ludzie potrafią wylać i to , i tamto , i ona przeciez widzi, bo ma tu okna - dokładnie na parterze koło drzewek.. Nie przyszło do głowy, żeby wynieść wodę i nadal nie przychodzi. Nie chcę zadzierać, coś tam bąknęłam , że może fajnie by było.. Mogę sobie.
Ptaków stado.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 9:31 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Ale ja Ci ją przyślę za darmo. Pęta mi się po domu, bo zamówiłam w zoo , a Jaśnie Pana w zęby gryzie.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw cze 21, 2018 9:38 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Och.. :1luvu:
W sumie szkoda Jaśniepana, że nie chce, ale mu tez podziękuj :D
Oddam za przesyłkę ofc.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 21, 2018 9:41 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

No. Jak dają, to się bierze, kochana ;)
Proszę adres na priv. :)
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw cze 21, 2018 10:53 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

:201413
Tak uważam też :mrgreen:
Zaraz napiszę.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22902
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 23, 2018 8:44 Re: Migdał. I zdjęcia. Od 12 str.

Za niebolący brzuch i dobry apetyt. Co do kłaków.. ogól kota :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 72 gości