Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 28, 2018 9:34 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Dostała rano 1/4 tego opioidu wielkości ziarnka maku :evil: i się patrzymy ..Nic szczególnego nie widzimy. Na razie.
Po wczorajszym porannym wyniku high, wieczornym średnim [poza normą ofc], dziś poniżej normy, wiec musiałam patrzeć czy kot żyje..
A jeszcze wczoraj i dziś dostała ten vetoryl..
Wieczorem będzie high :| jak nic.

Poza tym zimno :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 30, 2018 12:40 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Jakieś zmiany w zachowaniu po tym opioidzie?

Widać u Niej norma to sinusoida :roll:

Doszły mnie słuchy, że ma być 16*C. Kiedyś.

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt mar 30, 2018 12:48 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

No wlasnie, jak znosi opioid?
Moje kocury mialy po opiatach zwidy i byly strasznie nakrecone, Szara nie, u niej nie bylo widac roznicy.
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt mar 30, 2018 13:09 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Nie ma zwidów. Czasem tak siedzi z opuszczoną główką, ale miała tak i wcześniej , i to raczej tylko chwilę. Poza tym nie widzę jakiejś spektakularnej różnicy, ale ponieważ ja mam ją długo na oku, to trochę mi się wydaje [albo nie wydaje ] że jakby aktywniejsza .. no, tak jakby o 2% :?
Od jakiegoś czasu - nie od opioidu i odstąpienia od vetorylu - mniej je. Nie tak żeby się niepokoić, bo się i upomina chwilami, ale np.rano jak musi bo trzeba insulinę, to ona albo za mało, albo w ogóle trzeba namawiać , dosmaczać...
A cukier ja zwykle - min do max :evil:

W radiu przed chwilą mówili o różnych przesądach i zwyczajach. M.in. że w piątek [wielki] nie należy ciężko pracować bo to przynosi pecha. I to mi się podoba, ale rozciągnęłabym na inne dni tygodnia i roku w ogóle.
Inne zwyczaje - bicie dzieci rózgą, żeby było jakby bóg płakał - są po... bane :twisted:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 30, 2018 13:14 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

To dobrze, że zwidów brak.

Podoba mi się. Znaczy, że pecha mieć nie będę. Prześpię cały dzień na wszelki wypadek. I nie pozmywam dziś :mrgreen:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pt mar 30, 2018 15:37 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Dzisiaj jest dzień niejedzenia, może Morelka też. Moje nic a nic od rana.
Jak to nie wolno ciężko pracować :roll: Ja od rana haruję w ogrodzie, już mnie wszystko boli od grabienia, przycinania, wycinania, ładowania worów z mchem i różnych innych prac ogrodniczych. To mam chyba przerąbane zgodnie z przepowiedniami :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt mar 30, 2018 15:50 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Masz przechlapane :?
Chyba, że uznasz, że praca w ogrodzie to relaks i prozdrowotne działanie :mrgreen:

Morela je, tylko nie wtedy kiedy głównie powinna , a chce też co innego niż powinna :evil:
Twoje wyszły z domu i się może myszek nałapały?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 30, 2018 21:55 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Myszek nie ma od dawna, wszystkie wyłapane, a reszta uciekła :P
Wiosną będą inne łowy, pierwsze będą motylki. Potem chrabąszcze. Łapiemy też wielkie zielone świerszcze. Czasem trafi się ptaszek, ale zawsze do odratowania. Lat temu 10 Balbisia trafiła na mysią norkę z tyłu ogrodu koło komórki. Tam była myszka. I ona durna, Balbinka, do dzisiaj siedzi przy tej norce od wiosny do jesieni :P Natomiast praca ogrodowa, która miała być w założeniu relaksem i przyjemnością chyba mi na dobre nie wyszła, bo mi poraziło jakiś nerw w lewej nodze z tyłu od d.... strony w dół i boli aż do kolana. Prawda jest taka, że praca nie hańbi, lecz szpeci :evil:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob mar 31, 2018 16:57 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Praca szpeci . Szczególnie ciężka i taka nie lubiana. Lubiana podobno uszlachetnia... choć może to o co innego było... :?
Ale ogrodowa to mi się zawsze podobała, tylko nie należy przesadzać ...hmmmm.. mając kręgosłup i inne części wiekiem nadwyrężone :mrgreen: [tak o sobie myślę ofc i dotyczy to np. mycia okien ]

Lubię myszki[ i nie mam na myśli jedzenia], i zawsze mi ich szkoda. Szczurki też lubię.

A poza tym nie wiem.. Morela ma trochę gorszy apetyt [wiem, pisałam ale ona systematycznie trochę gorszy]. Nie widać, żeby ten p/bólowy coś ekstra robił. To chyba jest bunondol, bo na listku jest napis, że podjęzykowe i zaczyna się na 'Bu....' tak że , przeszukawszy internet, wyszło mi j.w.

Niskie ciśnienie, pogoda do dupy, a podobno może być gorzej więc nie powinno się narzekać ..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 31, 2018 18:06 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Ranyboskie!!! Grzmi i błyska ! BURZA! Ciemno, wiatr...
A, wielkanoc.. :mrgreen:

edit.:
Przy okazji zrobił sie mały potop. Burzy już nie ma.
Czekamy na śnieg.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie kwi 01, 2018 16:14 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Wszystkiego dobrego

anka1515

 
Posty: 4069
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Nie kwi 01, 2018 18:35 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Spokojnych i dobrych Świąt, odpoczynku i relaksu.
A potem dokończę nadrabianie zaległości.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon kwi 09, 2018 14:40 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Chyba przyjdzie się pożegnać...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon kwi 09, 2018 14:46 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

8O
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Pon kwi 09, 2018 15:01 Re: Morelowo-Migdałowo. Nic nie lepiej-najwyżej gorzej..

Obrazek
To zdjęcie sprzed kilku dni. Dziś jest gorzej. Nie staje praktycznie na łapy... przewraca się.
Ale jak otwierałam szalkę to się zbierała...jadła na leżąco..Godzinę temu..
Nie ma siły się ruszać, ale nie pozwoliła się położyć na podkładzie..

Już rozmawiałam z wetem - jakby co to ktoś przyjedzie.
I nie , nie wiem, nie jestem pewna i nie będę ...
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jolabuk5 i 86 gości