Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 13, 2018 9:38 Re: Migdał i upał.

mnie wczoraj rano mąż wyciągnął na grilla -zmarzłam :evil: jak nie wiem co
psom się podobało
i gdzie ten upał?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27158
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 13, 2018 10:53 Re: Migdał i upał.

Jak to gdzie ? Tutaj, teraz. Ponad 30.
Wczoraj było fajnie na wycieczce, dużo chłodniej, wiatr itp.
Ale noce ostatnie to zimne jak nie wiem co; nadchodząca już cieplutka ma być :roll:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 13, 2018 19:38 Re: Migdał i upał.

morelowa pisze:Jak to gdzie ? Tutaj, teraz. Ponad 30.
Wczoraj było fajnie na wycieczce, dużo chłodniej, wiatr itp.
Ale noce ostatnie to zimne jak nie wiem co; nadchodząca już cieplutka ma być :roll:



i podobno najwięcej gwiazd ma lecieć
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 14, 2018 6:23 Re: Migdał i upał.

Leje 8O

Właśnie spojrzałam na prognozę.. Po co ?? :strach: Początek następnego tygodnia - i weekend- został pomyślany dla tych, którzy nawet w nocy lubią gorąco ..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 14, 2018 7:49 Re: Migdał i upał.

morelowa pisze:Leje 8O

Właśnie spojrzałam na prognozę.. Po co ?? :strach: Początek następnego tygodnia - i weekend- został pomyślany dla tych, którzy nawet w nocy lubią gorąco ..



dawaj ten deszcz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 14, 2018 7:52 Re: Migdał i upał.

No dzie leje, dzie?????? :evil: U mnie lekko mokro, coś tam pewnie pokapało w nocy, ale ulica suchutka.
Może idzie dopiero....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto sie 14, 2018 8:49 Re: Migdał i upał.

No, lało . Tu. Trochę, potem padało , już tylko mokro, ale jest - waha się od 19 do 22 sto. Zachmurzenie całkowite :mrgreen:
W każdym razie na razie :lol:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 14, 2018 9:00 Re: Migdał i upał.

I takie coś mi się zdarza - przestały przychodzić na maila powiadomienia z miau, aż sie zdziwiłam niebotycznie, że nikt nie pisze. Zajrzałam na obserwowane, a tam cała lista nie przeczytanych 8O
To napisałam na Technicznym. Po drugim podobnym dniu sie upomniałam.. Irafał odpisał, że od nich wychodzą na mój adres i widać, że poszły.. A ja nie mam.. Oczywiście sprawdziłam jak działają moje oba konta - działają normalnie. TAk, tak, sprawdzone wszystkie 'śmieci' i inne foldery.
Nagle się odblokowało coś i zaczęły przychodzić.
A dziś rano - żadnego powiadomienia 8O Se myślę - śpią od wczoraj :? Znowu zaglądam na 'obserwowane' .. i są !
Zaś sprwdziłam jak konta - nadal w porządku, a powiadomienia z miau nie przychodzą.
Nie jest to tragedia, ale nie wygodnie mi tak :wink:

Znacie sie na tym?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 11, 2018 15:29 Re: Migdał i upał.

Hej Migdale, już po upale!
Co słychać?
:D
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4569
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Czw paź 11, 2018 17:02 Re: Migdał i upał.

:1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 11, 2018 19:16 Re: Migdał i upał.

Po upale jak po upale... Na zewnątrz, w południe baaardzo ciepło. W mieszkaniu, bez ogrzewania, 25 st. :D
Podobno ma się zmienić, co nie byłoby specjalnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę jaki mamy miesiąc. Sucho, pył, spadają liście.. Żeby jeszcze nie było tak wcześnie ciemno :?

Ale dajemy radę, nie dzieją się rzeczy spektakularne, żeby o czymś pisać, czasem coś komuś [kot+ ja/ ja Migdał+ stara duża] zdrowotnie się kićka ale jak sie ktoś nie przeziębi, a ktoś inny nie usiłuje zarzygać całego domu, bo nie lubi pasty na kłaki , to też bez fajerwerków. I ten stan akurat może zostać.
Więc aktualnie nie narzekamy, jednak pewnie zaczniemy [bo to sport narodowy i jednostkowy] jak się zmieni pogoda, podrożeje np. prąd [albo co inne] , wybory się potoczą nie po naszej [cały czas mówię o nas dwojgu :mrgreen: ] myśli [nie piszę po jakiej myśli, żeby nie było..] , a już na pewno zaczniemy jak w sąsiedztwie zaczną półgłówki palić w piecach śmieciami. A zaczną :evil:

Zdjęć swoich nie mamy aktualnych, a łabędzi na Odrze nie będziemy pokazywać, bo jak wygląda łabądek każdy wie, a i Odra to po prostu rzeka jak każda duża rzeka.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 11, 2018 19:36 Re: Migdał i upał.

Łabędzie by były ciekawe jakby się trafiły czarnodziobe (na przelotach by mogły ale póki co nie wypatrzyłam), krzykliwe to faktycznie mało interesujące.
A drożeje już. Mąka na przykład. Niestety. Moje ukochane pierogi będą trochę droższe. Ale i tak będę je robić :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw paź 11, 2018 19:58 Re: Migdał i upał.

MB&Ofelia pisze:Łabędzie by były ciekawe jakby się trafiły czarnodziobe (na przelotach by mogły ale póki co nie wypatrzyłam), krzykliwe to faktycznie mało interesujące.

Jak miło mieć znajomego ornitologa :D
One są śliczne , te białe i mają takie śliczne młode. Na Odrze było ich ostatnio ok. 60.

Mąki nie zarejestrowałam, ale ogólne jakoś tak , że coraz więcej kosztują codzienne zakupy.
Nie będę robić pierogów bo mi się sobie nie chce, ale jeść mogę przy każdej okazji :mrgreen:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22979
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw paź 11, 2018 20:06 Re: Migdał i upał.

To dużo zdrowia obojgu :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84804
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pt paź 12, 2018 13:19 Re: Migdał i upał.

Korzystajcie z ciepełka :)
Obrazek

wtenczas

 
Posty: 1056
Od: Pon wrz 07, 2015 19:08
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, klaudia880 i 51 gości