Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 03, 2020 7:41 Re: Migdał się nie zmienia..

Może to nie większość nawet, wystarcza mniejszość, która wrzaskliwie się wypowiada w mediach społecznościowych. A że ,jak się okazuje, głupota jest zaraźliwa, a niechęć do czytania/słuchania ekspertów i myślenia, rozlała się od góry [czyt.rządu] na część społeczeństwa, to tylko wysokie kary mogą pomóc.

Mam dość lata :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 03, 2020 7:43 Re: Migdał się nie zmienia..

lata?????
lato jest takie piękne Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27173
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon sie 03, 2020 7:53 Re: Migdał się nie zmienia..

Bywało. I pewnie tu i tam jest. Ale mam do niego tyle osobistych zastrzeżeń, że mogłoby się skonczyć ... jakoś tak u mnie.. gdzie indziej niech sobie będzie :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 03, 2020 11:16 Re: Migdał się nie zmienia..

Leje. Ale jak się skończy lato i będzie lalo, będzie jeszcze gorzej, bo zimno. I wszyscy boją się jesieni.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sie 03, 2020 13:09 Re: Migdał się nie zmienia..

No, leje jak głupie. Dobrze dla wygolonych trawników i innej roślinnośći, ale ogólnie utrudnia.
Jesień zapowiada sie nieciekawie..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 03, 2020 13:50 Re: Migdał się nie zmienia..

Dlatego teraz warto uzupełnić zapasy płynów do dezynfekcji i rękawiczek bo później ceny znowu będą kosmiczne.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 03, 2020 14:38 Re: Migdał się nie zmienia..

Dyktatura pisze:Dlatego teraz warto uzupełnić zapasy płynów do dezynfekcji i rękawiczek bo później ceny znowu będą kosmiczne.

Masz rację - dobrze , że myślisz perspektywicznie. Przypomniało mi sie, ze miałam 'skombinować' sobie takie małe buteleczki , lekkie, z psiakaczem, żeby mieć w każdej torebce/plecaku i nie zapominać jak sie przenoszę z jednego do drugiego .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 03, 2020 17:12 Re: Migdał się nie zmienia..

Pal licho środki do dezynfekcji, i tak się muszę dezynfekować w pracy i w sklepach. Ale warto zrobić małe zapasy żywnościowe na wypadek gdyby znów trzeba było czekać w kilometrowych kolejkach do sklepów.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sie 03, 2020 17:36 Re: Migdał się nie zmienia..

Ma nie być lockdawnu..więc wszystko powinno być.. Przynajmniej w teorii..
Poza tym ja temu rządowi, organizatorom w miastach itp. nie wierzę - nagle im może wszystkiego braknąć. Albo ktoś ukradnie..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 04, 2020 12:01 Re: Migdał się nie zmienia..

Właśnie czytam, że Szumowski rozważa testy dla wracających z podróży. I że obsługa sklepu może będzie mogła odmówić obsłużenia człowieka bez maski. A co z obsługą sklepów bez masek? Mogę nie kupować :evil:
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sie 04, 2020 12:23 Re: Migdał się nie zmienia..

Z podróży zagranicznych, rozumiem? Bo jak się plączą po kraju to spoko..
No, mają wprowadzić, mają... ale kiedy i jakie konkretnie to zdaje sie nie wiedzą. Ot, taki kraj.. tzn. taki rząd.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sie 04, 2020 14:02 Re: Migdał się nie zmienia..

Wkurza mnie to ich może zrobimy, może nie zrobimy, póki co pomydlimy jeszcze oczy Polakom. W końcu prezes nie powiedział co robić. Ech...

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw wrz 03, 2020 20:18 Re: Migdał się nie zmienia..

Hop hop, co tam u was? Migdał mógłby raz na jakiś czas wysunąć nosa z ukrycia i miauknąć, co porabia.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt wrz 04, 2020 9:22 Re: Migdał się nie zmienia..

Rano, po ciemku.. ale i tak jak się Misiek zorientował to wystartował w długą
Obrazek
poza tym jakiś ostatnio mniej ma zdjęć bo ani się w urodzie nie zmienił , ani jakoś ciekawie nei pozuje, a jak pozuje to się nie zdąży zrobić zdjęcia..

Ale w parku pełno jest rudych, które całkiem chętnie się zaprzyjaźniają
Obrazek

No, a w Ogrodzie Botanicznym to już w ogóle pełno istot nowych [choć ten żółw to raczej stary jest :mrgreen: ]
Obrazek
Obrazek
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt wrz 04, 2020 9:30 Re: Migdał się nie zmienia..

A ja jakem Migdał to głównie śpię, czasem jem - matka wrzeszczy , że za mało, i że nie to co powinienem, a czy ja jej mówię, że je nie to co trzeba ??
No, zdarza się, że się pobawię.. polatam jako ten perszing , piłkę starą po psie matka mi skądś wywlekła, umyc musiała bo piłka okropnie brudna i cała się lepiła ..błeeee... okropny brudas z matki jest widać. Ja to głównie sie myję jak nie śpię i nie jem, fakt, rzygam potem co chwilę ale przynajmniej jestem czysty.
Ogólnie to fatalnie - zimno jakoś i okna pozamykane, słońca na parapecie nie ma a to zawsze jakaś rozrywka była.
Nie jest to jakoś ekscytujące życie... :evil:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23023
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 280 gości