Migdał się nie zmienia..

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 19, 2018 13:11 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Tak więc unidox Księciu Panu trzeba było powtórzyć, teraz pasiemy mięskiem, a po niedzieli będziemy szczepić i na pierwszą połowę sierpnia wynosimy się z miasta. NARESZCIE w krzaki :piwa: :piwa:

Nie piszę, bo temperatura powietrza pozbawia mnie rozumu, organizm resztkę sił kieruje na przetrwanie w tej mazi :x :x
Nie mogę czytać wiadomości, bo wszystko we mnie krzyczy :x :x
"Zdrada! Morderstwo! Hańba! [...] Matkę nam mordują w tym domu!" - że tak polecę klasykiem :cry:
potrzebuję resetu :?
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw lip 19, 2018 13:34 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

W jakiej, kurde, mazi?? 8O
Masz na myśli - ciepło czy co?
Bo mnie zimno, mokro, wilgotno i szaro :evil:

"Zdrada! Morderstwo! Hańba! [...] Matkę nam mordują w tym domu!"

No, właśnie ,też nie mogę.Nie zaglądam tam i owam. Sprawdzam pierwsze dwa info co kilka dni. Żeby wiedzieć, ale żeby się nie rozpaść..
I żadnej nadziei na reset :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 13:37 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Przykładowo dzisiaj 30' w cieniu i tropikalna wilgoć, bo nocami pada :x
Globus permanentny, mieszkanie nagrzane, no - smutek wielki.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw lip 19, 2018 13:43 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

AYO pisze:Przykładowo dzisiaj 30' w cieniu i tropikalna wilgoć, bo nocami pada :x
Globus permanentny, mieszkanie nagrzane, no - smutek wielki.

Pozostaje mi powspółczuć :(
Taki konglomerat to faktycznie tropiki i monsun. Ale... w tej szarości trudno mi sobie wyobrazić, skoro tu z tego konglomeratu tylko deszcz. Ale przejdzie! Wszystko przejdzie!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 13:45 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Ja wiem. I tylko to mnie przy życiu trzyma.
Parę zajść towarzyskich czeka mnie w najbliższym czasie, więc da się przetrwać, myslę :piwa:
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

AYO

Avatar użytkownika
 
Posty: 20047
Od: Śro gru 17, 2008 20:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post » Czw lip 19, 2018 16:32 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Fcale ukochane nie som pszereklamowane.
Migdał, ja mieszkałem f Koszalinie ale siem pszeprowadziłem tu gdzie ty.
Moja ukochana niestety została tam daleko. Ma na imiem Ofelia i jest ksienżniczkom.
Dobsze, sze chociasz teściowa pszyjeżdza i wozi mi listy. Poznałeś jom ostatnio. Jom i mojom mamusie.
Nala to moja koleszanka z domu.
Lilo wyjaśniajoncy.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 17:07 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Dyktaturo, nic nie rozumiem, nie pisz tak, bo Ci tak zostanie :wink: :ryk:
Morelowa, pozdrowionka dla Ciebie i Migdała, słoneczka życzymy :1luvu:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17868
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 17:14 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Tak sobie fymyślałem, że masz rację Lilo. Człowieki i kotełki muszą mieć jakiś.. jakichś.. ukofanych. Trudno, jak nie ma kto być, to niech będzie mamusia. Tfojom mamusię i tfojom teściofą widziałem przez chfilkę i same ich człofiekofe buzie, bo moja zdraciła moją norkem-ukryfaczkę i one zaglondały.
Ale one były miłe, pogruchały, pokiciały i zostafiła twoja mamusia mi kabanoski :D
Słyszałem bo mi matka czytała coś o Ofelce i Małej Ciornej ,ale zapomniałem, którą kofasz. I jusz fiem teraz . Ale nadal nie fiem jak to jest s tom miłosciom..
Migdałek zdesorientowany .
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 17:21 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Ależ Czitko, rozumiemy to co MY piszemy doskonale i jak Dyktatura napisze to też zrozumiesz, na pewno. :mrgreen:
Pomału, pomału , im częściej będziemy naszym kotom udostępniać klawiaturę , to się nauczą , spoko.

Na słoneczko czekamy z kotełami bardzo, bardzo. Jutro ma być :dance: I Migdałek, dziękujący za pozdrowienia , zamiast na burym parapecie, będzie leżał na słonecznym. A ja może jakąś energię odzyskam... :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lip 19, 2018 20:58 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Niech już tą susza przez moment będzie. Mieszkanie mi zalewa i to już tak bardzo solidnie. Musi być bezdeszczowo żeby można było naprawiać.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 20, 2018 8:25 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Dyktatura pisze:Niech już tą susza przez moment będzie. Mieszkanie mi zalewa i to już tak bardzo solidnie. Musi być bezdeszczowo żeby można było naprawiać.

Aż tak?? To niech już będzie dłuższa PRZYZWOITA pogoda! Dziś ma być ciepło i nie padać ma :mrgreen: Będziecie schli .
Wiem, że jak się zaczną upały jak poprzednio i w mieszkaniu, które jest całe na południe, zrobi się ok.30 to sobie trochę ponarzekam, że mogłaby jakaś chmura się pokazać. Ale jak jest zimno to mi brak energii na najprostsze czynności jak np. odkurzanie :mrgreen: , o pójściu gdzieś nie wspomnę.
Żeby tak każdy miał jak lubi.. ech..
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 02, 2018 14:36 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

No, dobra - wystarczyło paręnaście dni, żeby mi przeszła ochota na upał. Jest obrzydliwie i nie da się nic sensownego robić.
Dyktatura - wyschliście ??

Półtora tygodnia temu byłam w Turawie k.Opole. U Dorty, co ma domek nad jeziorem - konkretnie Średnim, które , tak jak i Małe było czyściutkie i śliczniutkie, i choć było bardzo cieplutko to nikt się nie spodziewał, że czeka nas piekiełko.
Jezioro tzw. Duże, które powinno się nazywać Wielkie lub Olbrzymie, bo ledwo widać przeciwległy brzeg... zakwitło. I śmierdzi. Bardzo :evil:
Ale taki widok w moim ulubionym kolorze jest całkiem estetyczny, czyż nie? :mrgreen: Łódka jest zielona sama z siebie - nie kwitnie.
Obrazek

I kotki Dorotki. Dwa, bo trzeci mieszka w ciemnej norze i nie da się zrobić zdjęcia. [nie żeby go ktoś zmuszał, nie, po prostu lubi]
Obrazek
Obrazek

Co u Migdałka?
Za gorąco. Kot mi linieje. To pewnie nie jest jakaś wybitnie niezwykła informacja na tym forum, ale TEN kot nigdy tak nie liniał. Nie można go głasnąć żeby się chmura pierza nie uniosła. I pierwszy raz w życiu poleguje na kaflach w przedpokoju. 8O Znaczy za gorąco.
Coś tam je, nie namawiam specjalnie, bo jednak sie nie głodzi. Namawiam tylko do odkłaczacza bo oczywiście się zakłacza mimo czesania, wyczesywania kłębów jakichś, a on nadal lubi być czysty więc aż mnie skręca jak widzę, że się myje. No, normalnie niedobrze mi się robi. :?
Mieszkanie nie jest przystosowane do takiego klimatu jaki chyba nas czeka . I tak sobie myślę... a jeśli takie ekstrema będą w różnych porach roku?? Jeśli zima będzie zimą ponadnormatywną ??
To będziemy mieli znowu powód do narzekania..
Bezdomni ludzie, ptaki, zwierzęta, owady [wiem, wiem, wszystko to zwierzęta]... mają przechlapane :(
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22972
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sie 02, 2018 16:34 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

Bałtyk też podobno kwitnie na zielono. Nie widziałam, ale słyszałam.

Gorąco faktycznie. Ofelia od kilku dni sypia na stole w sypialni. Mała Czarna na parapecie albo na podłodze. A w dzień ledwo się snują. Właśnie w tej chwili Czarnidełko przesypia upał w kartonie, a Ofelia wypatruje chmur na półeczce balkonowej.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sie 02, 2018 17:58 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

u mnie w domu większość kotełków na podłodze, poruszam się jak na polu minowym :mrgreen:

pozdrawiamy cieplutko :1luvu: :1luvu:
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 02, 2018 18:14 Re: Migdał. Wiewiórek s.24 :(. Ptaki.

To u nas jakaś anomalia. Lilo wygrzewa się w promieniach słońca przy oknach, a Nala zalega na kanapie, czyniąc ją, nie beżową tylko czarną. :evil:

Tak wyschliśmy i to na wiór. Od tygodnia mówię: DESZCZU PRZYBYWAJ, BURZO GDZIE UCIEKŁAŚ !!!

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jasiulcowamama i 64 gości