Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 27, 2018 19:24 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław pisze:
mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:Planujemy być :)


a bilety macie? ja kupowałam chyba miesiac wcześniej


Jeszcze nie - nie wiemy dokładnie, jakie będą plany, pogoda i inne czynniki jakie mogą wpłynąć na zwiedzanie :)

ewkkrem pisze:Może mi zdradzisz, czemu ja na Amorkę, całkowicie nieświadomie mówię "Perełeczko"? Podobne są, chyba :)
Ach. Perełeczko :P


Nooooo, troszkę są :D


tam jest stałe 5 stopni to pogoda na zewnątrz nie ma znaczenia, a biletów na ten termin juz nie ma, przed chwila sprawdziłam
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72729
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 27, 2018 19:27 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

To w takim razie - innym razem :)

Z pogodą chodziło mi raczej o to, że jak będzie ładnie, to będziemy więcej moczyć doopki w Zalewie, niż łazić :P Ale zobaczymy :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sie 27, 2018 21:10 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

:1luvu:
Fajne chłopaki :smokin:.
Perelka :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sie 28, 2018 8:20 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

To na dobry dzień - Skubs w jego sztandarowej pozycji :)
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sie 28, 2018 8:35 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Jest miejsce dla Ciebie na tym łóżku? :ryk:
Niemożliwy jest Skub :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sie 28, 2018 9:11 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

On się tam władował zaraz po tym jak wstałam :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sie 28, 2018 12:46 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

:1luvu:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sie 28, 2018 18:50 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Dzień dobry, relacja z dzisiaj :)

Praca. Robiłam już coś, korzystając z aplikacji i Excela. Mieliśmy z tego szkolenie 2 tygodnie temu, ale potrafiłam wszystko przeklikać z pamięci, wiedziałam co i jak wpisywać. Dziewczyny, które robiły to ze mną: ej Magda ale jak ty to robisz że tak to wszystko wiesz bez instrukcji? albo uczysz się sama albo my takie głupie jesteśmy... No ale ja się nie uczę sama, po prostu mam dobrą pamięć i dobrze kojarzę. Czy to takie niezwykłe?

Po pracy. Miałam iść na zajęcia z trampolin (z czym noszę się od dłuższego czasu, ale jeszcze mi nie wyszło). Niestety gdzieś od 14 boli mnie głowa, a od 15... zaczął mi szwankować brzuch, co wiązało się z częstszymi wizytami w WC. No więc zajęcia stanęły pod znakiem zapytania. Po wejściu do klubu okazało się, że jest zastępstwo na power bike - indoor cycling, Marta by się ucieszyła. Ja nie miałam mocy na takie zajęcia więc poszłam na zwykły rowerek, wykręciłam 15 km w 30 minut. Mało, ale zawsze coś. Po przyjściu do domu nakarmiłam koty i zjadłam owsiankę z bananem.

Jutro za to wyczaiłam, że w nowym klubie w budynku Retro - dla wrocławian: to ten nowy koło Capitolu - są zajęcia salsation które trwają 2h. O ile nic mi jutro znowu nie nawali :? to pójdę i mam nadzieję się wypocić. W sumie to lepiej, że dłuższe te zajęcia, bo mój teść ostatnio ma więcej wolnego i trudno mi już z nim wytrzymać w tym mieszkaniu, zwłaszcza kiedy Michał w pracy... :roll:

A jakby Was zaciekawiło owo salsation, są to zajęcia taneczne będące połączeniem różnych stylów. Kiedyś byłam na kilku, ale odbywały się o 21 co już jest dla mnie za późno. Oto przykładowy filmik:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sie 28, 2018 19:38 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Kręcić pupa lubię na dyskotece :ryk:
Nie lubię zumby itp
Za to Indoor cycling tak jak napisałaś kocham... :1luvu:
A teraz jak buty na rower SPD to moje życie na rowerze odkrywam na nowo :smokin: love it :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto sie 28, 2018 20:01 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Moli25 pisze:Kręcić pupa lubię na dyskotece :ryk:
Nie lubię zumby itp
Za to Indoor cycling tak jak napisałaś kocham... :1luvu:
A teraz jak buty na rower SPD to moje życie na rowerze odkrywam na nowo :smokin: love it :mrgreen:

Ja wolę kręcić pupa niż pedałowac. :ryk: :201413 :201413

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 28, 2018 20:48 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Gdzie jest Franula? No jak to gdzie, pod przykryciem :ryk:
ObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sie 29, 2018 10:06 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Nie dla mnie takie zajęcia... już nie walczę ze sobą, że na sali pełnej obcych ludzi będę czuć się dobrze. Chodziłam kiedyś na fitness ze szwagierką. Było fajnie, ale byłyśmy razem. Ale żebym miała iść sama na takie zajęcia czy na siłownię to nie ma mowy :) takie wspólne pocenie się raczej urąga mojej dumie ;) Jedyne zajęcia na jakie bym poleciała pierwsza to na syreni fitness - zakłada się ogon syrenki i pływa jak syrena - ach marzę o tym :D http://www.stellathesiren.com/index.php/videos/ Najlepiej jak już można pływać w jeziorze albo morzu <3
Ja chyba powinnam chodzić na basen, bo kocham pływać. Ale nie ma stroju kąpielowego dla mnie :/ Czy na basenie można pływać w spodenkach?

O znalazłam: https://www.bonprix.pl/style/kostium-ka ... 48EALw_wcB
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sie 29, 2018 10:14 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

klaudiafj pisze:Ja chyba powinnam chodzić na basen, bo kocham pływać. Ale nie ma stroju kąpielowego dla mnie :/ Czy na basenie można pływać w spodenkach?

O znalazłam: https://www.bonprix.pl/style/kostium-ka ... 48EALw_wcB

Widzisz Klaudia. I problem sam się rozwiązał. Kupujesz i do wody :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro sie 29, 2018 10:19 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

I szorty znalazłam https://www.bonprix.pl/style/szorty-kap ... e&source=3
:D Tylko, że na basenie trzeba wykupić godzinę, a ja pewnie będę mieć dość po 30 minutach. Na basenie tak prywatnie byłam raz w życiu. Wszyscy tam śmigli jak na autostradzie :/ A ja myślałam, że będę rzucać piłką ze szwagierką albo będziemy na materacu plotkować, a ta jak wpadła do wody to tak samo - autostrada :/ I oczywiście nie było piłek ani materacy.
Dobra, mój introwertyzm mi przypomniał, że i tak nie pójdę na basen, gdzie są obcy ludzie.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sie 29, 2018 11:51 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Jak tam szkolenie? A tak sobie czytam o Twojej pracy i tak sobie myślę fajna praca dla mnie.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 163 gości