Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 16, 2018 7:10 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Niech mi ino wybudują ten basen w mojej wsi najszybciej ponoć rozwijającej się w Polsce :twisted:
Codziennie będę tam.
Ja taka ryba jestem :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt mar 16, 2018 8:34 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Rypcia? Ktoś powiedział rypcia? 8O
Franklin nienażarty

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 16, 2018 9:27 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Od rana pada śnieg, co jest mega ponure i wprawia mnie w depresję :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 16, 2018 15:50 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Moli25 pisze:Niech mi ino wybudują ten basen w mojej wsi najszybciej ponoć rozwijającej się w Polsce :twisted:
Codziennie będę tam.
Ja taka ryba jestem :smokin:

Ja jestem ryba w jakuzzi. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 8:11 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:Od rana pada śnieg, co jest mega ponure i wprawia mnie w depresję :(


u nas też śnieg i okropny wiatr :placz: , temperatura odczuwalna jest dwa razy niższa niż pokazuje termometr :(
biedne ptaszki jak dostały jeść to zaraz przyleciały
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 13:13 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Hejka!! Co słychać w ta mroźna niedzielę? :strach:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 18, 2018 13:21 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

A siedzimy sobie :) wczoraj byliśmy u znajomych na wieczornych grach, wróciliśmy koło 1 do domu i jest leniwie :) robimy karpatkę z proszku, moczy się szynka do gotowania i Michał obczaja jak zrobić chleb w maszynce, którą dostaliśmy :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie mar 18, 2018 13:25 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:A siedzimy sobie :) wczoraj byliśmy u znajomych na wieczornych grach, wróciliśmy koło 1 do domu i jest leniwie :) robimy karpatkę z proszku, moczy się szynka do gotowania i Michał obczaja jak zrobić chleb w maszynce, którą dostaliśmy :)


Mniam szynka i chlebek :mrgreen:
Karpatka z proszku ble :mrgreen:

Moj Małż do mnie mówi że musimy jakieś gry na niedzielę kupować bo to zanudzić się idzie :ryk:

My z reguły w niedzielę jeździliśmy na zakupy.
Teraz musieliśmy się przeorganizowac.

Co sądzicie o wolnych niedzielach od handlu?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 18, 2018 13:51 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Do kitu. Zwłaszcza, że większość z nas ma taki tryb życia, który tak naprawdę na jakiekolwiek zakupy pozwala dopiero w weekend. A że w sobotę najczęściej się sprząta, to zakupy zostawały na niedzielę. Teraz trzeba odwrotnie :)

Po ostatniej wizycie u Dyktatury kupiłam Remika i Postaw na milion, a wczoraj graliśmy w Dixit i Jengę :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie mar 18, 2018 15:14 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:A siedzimy sobie :) wczoraj byliśmy u znajomych na wieczornych grach, wróciliśmy koło 1 do domu i jest leniwie :) robimy karpatkę z proszku, moczy się szynka do gotowania i Michał obczaja jak zrobić chleb w maszynce, którą dostaliśmy :)


Mniam szynka i chlebek :mrgreen:
Karpatka z proszku ble :mrgreen:

Moj Małż do mnie mówi że musimy jakieś gry na niedzielę kupować bo to zanudzić się idzie :ryk:

My z reguły w niedzielę jeździliśmy na zakupy.
Teraz musieliśmy się przeorganizowac.

Co sądzicie o wolnych niedzielach od handlu?



u mnie już jeden hipermarket zrównali z ziemia, pierwszy w mieście, po nim pójdą następne i problem czy otwierać czy zamykać i kiedy sam się rozwiąże
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 18, 2018 17:03 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Melduję co następuje :)
Byliśmy z pieskiem nad Odrą, wieje jak diabli ale miał ubaw jak się zapadał w śniegu po jajka :ryk:
Michał z kolegą idzie na squasha a ja w tym czasie odpocznę na grocie solnej :ok:
Chlebek będzie za pół godziny :)

A tymczasem...
Obrazek
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie mar 18, 2018 17:13 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Napisz czy dobry chlebek wyszedł, ja bym zjadała cały na raz bo jestem łakoma niestety. A czarnuszek ślicznie śpi, kocham czarnuszki.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 18, 2018 17:13 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Napisz czy dobry chlebek wyszedł, ja bym zjadała cały na raz bo jestem łakoma niestety. A czarnuszek ślicznie śpi, kocham czarnuszki.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie mar 18, 2018 17:24 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ja się dzisiaj relaksowałam w saunie. Trochę odmarzłam. Bo u nas co prawda bezśniegowo, ale ziiiiimno i wietrznie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33051
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 18, 2018 21:09 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Chlebek się udał :)
Mamy urządzenie jak niżej i piekliśmy zwykły biały chleb. Skórka z wierzchu trochę słabo przypieczona ale był na średnim programie więc ok :) ogólnie w smaku bardzo przypomina bułkę :)

https://www.mediaexpert.pl/wypiekacze-d ... GAodv70Hag

Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Marmotka, Silverblue i 122 gości