Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 18, 2018 11:59 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt maja 18, 2018 12:03 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ja czytam Twój wątuś. Od pięknych zdjęć przyrodniczych i zdjęć domku z zazdrości mowę mi odjęło. A w domku nie widzę nic czerwonego.
Drops - podziwiający.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt maja 18, 2018 13:56 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

ewkkrem pisze:Ja czytam Twój wątuś. Od pięknych zdjęć przyrodniczych i zdjęć domku z zazdrości mowę mi odjęło. A w domku nie widzę nic czerwonego.
Drops - podziwiający.


Jak nie, a płachta na dachu? :twisted:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 18, 2018 14:02 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Czy wiesz, że musiałem się wrócić SZEŚĆ stron, żeby sprawdzić czy prawdę piszesz? U nas to dopiero posucha. Płachta się nie liczy!!! Muszą być wstążeczki.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt maja 18, 2018 19:04 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:Najwyraźniej to co piszę lub wrzucam (zdjęcia) nie są na tyle interesujące, aby je skomentować :P


Ja nie mam czasu na forum. Dziś znalazłam chwilę.
Nadrobię wstecz :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 19:07 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:Kurde, ruch na wątku taki, że nie wyrabiam z odpowiadaniem :ryk:

:ryk: mój gdzieś zakopany i zarośnięty kurzem :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 19:09 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

MB&Ofelia pisze:Blaty ciapaste są najlepsze, bo faktycznie mniej widać brud i okruszki. Natomiast nie wyobrażam sobie u mnie w kuchni białych frontów. Wiem że są miłośnicy takowych; mnie przeraża że na białym widać każdy brudzik, a przecieranie co chwilę szafek nie jest moim ulubionym zajęciem.
A tak wogóle to przyznaję się ze wstydem :oops: że jak chodzi o kuchnię, to bałaganiara za mnie pierwszorzędna :oops: Co prawda psia smycz i części odzieży na blatach nie leżą, ale i tak panuje tam prawie zawsze "artystyczny nieład" :roll: :oops: I to nie jest wina małej ilości mebli, tylko wrodzone bałaganiarstwo.

Swoje meble od listopada przetarlam płynem do szyb 1 raz wszystkie, ale to dlatego że mi się nudziło, widać palce na lodówce tylko.
Ja mam wysoki połysk i innych nie chciałabym. Blaty mam czarne, tu następnym razem się zastanowię :ryk: wyglądają extra, ale te małe osiem łapek skutecznie je brudzi :mrgreen: :ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 19:59 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Mam pytanie natury egzystencjalnej. Co uważacie za lepsze:

1. Pozostawać w dobrze płatnej pracy, która frustruje i nie rozwija, z zespołem, którego się z wzajemnością nie lubi, gdzie dojść wyżej można po paru latach kiszenia się na najniższym stanowisku.

2. Znaleźć nową, gorzej płatną pracę, ale związaną z rozwijaniem swoich pasji i zainteresowań, zdobywaniem nowych umiejętności skutkujących szybszym awansem lub znalezieniem lepiej płatnego stanowiska w tej samej branży.

Czynniki dodatkowe, które należy wziąć pod uwagę: kosztochłonna budowa i następnie urządzanie domu.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 18, 2018 20:27 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Dlaczego zakładasz że gorzej płatna? :wink:
Z Twoim językiem, aparycja i zaangażowaniem jesteś w stanie zarabiać więcej niż masz :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 20:43 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

A przestań. Po prostu mam już dość prób dostosowania się do bycia bezmózgim korposzczurem. Próbowałam, nie wychodzi.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 18, 2018 20:46 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:A przestań. Po prostu mam już dość prób dostosowania się do bycia bezmózgim korposzczurem. Próbowałam, nie wychodzi.

To szukaj pracy,
Ale szukaj tak długo aż będzie to ta w której będziesz się czuła dobrze.masz pracę, nie masz parcia, dochód jest, na spokojnie Magda. Nie możesz być niewolnikiem w pracy....
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 20:48 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Wiem, a dzisiejsza sytuacja doprowadziła mnie już na skraj zniechęcenia.

Myślałam o zaczepieniu się w sklepie zoologicznym. Skoro na razie nie mogę mieć swojego...

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 18, 2018 20:53 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

To będzie chyba za duży skok Magda pamiętaj o kredycie
Szukaj czego kolwiek w tym czym jesteś dobra.

A tym tlukom trzeba było powiedzieć co myślisz.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 20:58 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Pamiętam, pamiętam.
Michał mówi: "zaciśnij zęby i rób swoje, olej innych" ale ja tak nie potrafię. A tym bardziej nie potrafię się starać tylko po to, aby te starania odesłano z kwitkiem. Nie chcę się zmienić w bezmyślnego klepacza.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt maja 18, 2018 21:39 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:Pamiętam, pamiętam.
Michał mówi: "zaciśnij zęby i rób swoje, olej innych" ale ja tak nie potrafię. A tym bardziej nie potrafię się starać tylko po to, aby te starania odesłano z kwitkiem. Nie chcę się zmienić w bezmyślnego klepacza.

Madzia wiem że jesteś ambitna. Chcesz czegoś więcej. Szukaj. Nic na siłę. Szukaj. Pracy jest dużo. Teraz to pracodawca szuka pracownika a nie pracownik pracy. Łatwiej jest na rynku pracy dla pracownika.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Kotka_Lilka, Lifter i 135 gości