Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 22, 2018 10:07 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Taki jest plan, do układania kafelek i paneli, malowania itp. zabieramy się sami :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lip 22, 2018 10:24 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław pisze:Taki jest plan, do układania kafelek i paneli, malowania itp. zabieramy się sami :)



jak tylko to potraficie to lepiej zrobić samemu, zawsze to taniej , ponadto trudno o dobrych fachowców
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lip 22, 2018 11:04 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

super :) a też większa satysfakcja jak się samemu zrobi :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie lip 22, 2018 11:53 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Jeżeli chodzi o kafelki, to nikt u nas jeszcze tego nie robił, dlatego pierwsza na ruszt idzie kotłownia, tam będziemy trenować :ryk:
Panele znamy i umiemy, malowanie też :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon lip 23, 2018 19:32 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto lip 24, 2018 9:22 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Kafelki nie są takie straszne :wink:
Byłaś widziałaś :wink:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro lip 25, 2018 9:25 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Gorąco. home office i wszyscy śpią.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lip 25, 2018 9:33 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

A to spryciula z Perełeczki!!!. Skoobi niesamowity z tym eksponowaniem podogonia a Franklinek taki wzruszający. Chudziutki jak mój Drops. Czy on niechętny do michy? A może zdjęcie przekłamują. Moje rezydenty gardzą wszystkim!!!
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 25, 2018 9:47 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Franklin niechętny do michy? To chyba w równoległym wszechświecie. Jak tylko ktokolwiek stanie przy blacie w kuchni, obok już jest Franek i drze ryja, że chce :) Nawet jeżeli jest to zupełnie nie-koci produkt, jak owoce albo chleb.

Scooby jest mistrzem tej pozycji :D A Perełeczka zawsze sobie tam śpi jak gorąco, moja malutka cwaniara :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lip 25, 2018 9:58 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Franklin to taki przecinek jak Tosia :D

Ziemosław pisze:Franklin niechętny do michy? To chyba w równoległym wszechświecie. Jak tylko ktokolwiek stanie przy blacie w kuchni, obok już jest Franek i drze ryja, że chce :) Nawet jeżeli jest to zupełnie nie-koci produkt, jak owoce albo chleb.

Scooby jest mistrzem tej pozycji :D A Perełeczka zawsze sobie tam śpi jak gorąco, moja malutka cwaniara :)

Moja Tosia też dużo je, pierwsza do jedzenia (nie zawsze wszystko jej smakuje, więc wtedy odchodzi z żalem), ale też chuda jak przecinek. Nawet jak więcej je to nie tyje. Fajnie :roll:

W życiu miałam dwa kocury i oba "darły ryjem" za jedzeniem :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lip 25, 2018 10:02 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Franek normalnie regularnie rozmawia.
Przykład: rozpakowywałam rano zmywarkę, słyszę z pokoju obok: auua! (matka!)
Odwracam się, patrzę - Franek siedzi na środku kanapy, paczy na mnie, pytam więc: o co chodzi?
Na co Franek: au... (nie wiem...)
Ja: no to jak nie wiesz to co miauczysz?
Franek: aaaua! (nic nie rozumiesz!)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lip 25, 2018 10:21 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

:D U mnie wszystkie gadają a nawet wrzeszczą. Moja siostra ma dwa psy. Patrzy na moje koty, one śpią i mówi - jaki u ciebie spokój i cisza! - :ryk: hahahaa chyba jak goście są, bo jak gości nie ma to jest istne zoo. Zastanawiam się, kiedy ktory sąsiad wezwie TOZ. Nadajemy się do tego, nie powiem że nie. I jeszcze ja w tym wszystkim dre się na koty, żeby się zamknęły :ryk: serio, czasem można zwariować :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lip 25, 2018 10:30 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ja się drę na Skubsa, bo oczywiście szczeka na wszystko, tylko nie na kogoś wchodzącego do mieszkania :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lip 25, 2018 10:32 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

A moja Maryśka opracowała taki plan, że jak ktoś wchodzi do mieszkania ja albo m. to ona ustawia się do startu i fru - ani nie mrugniesz a kot na korytarzu :ryk: taki szczur :ryk:


Ps. u mnie potrafią się drzeć koty wszystkie na raz, na cały regulator, każde w innym pokoju. :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro lip 25, 2018 10:50 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Perła robi jak Marysia :D a potem ganiaj kota po klatce :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 204 gości