Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 17, 2018 14:27 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Ja chcę! I spacer, i plażing! Tyle że będę we Wrocku dopiero w 1 połowie lipca.
Hmmm... Dopiero albo już!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33233
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 17, 2018 14:36 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

To nie tak daleko :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie cze 17, 2018 14:42 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

MaryLux pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Ja chcę nad morze. Ale piszę się na 6 km, nie więcej :placz: :placz: :placz:

Teraz tylko przyjazd w strojach kąpielowych :mrgreen:

Lepiej nie, bo na mój widok ludzie popadają na zawał

To JAK Ty chcesz nad "morze" w spódnicy przyjechać albo w spodniach? :strach:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 14:48 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Ja chcę nad morze. Ale piszę się na 6 km, nie więcej :placz: :placz: :placz:

Teraz tylko przyjazd w strojach kąpielowych :mrgreen:

Lepiej nie, bo na mój widok ludzie popadają na zawał

To JAK Ty chcesz nad "morze" w spódnicy przyjechać albo w spodniach? :strach:

Może w pareo? :idea:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33233
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 17, 2018 14:50 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

MB&Ofelia pisze:Ja chcę! I spacer, i plażing! Tyle że będę we Wrocku dopiero w 1 połowie lipca.
Hmmm... Dopiero albo już!

Załatwione :smokin:
Będzie słonecznie napewno :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie cze 17, 2018 17:50 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:
Obrazek

jak ja bym Cię .....a zresztą jósz nic :oops:

Ziemosław pisze:Troszku fotek :mrgreen:

Obrazek

Byleby doopka miała wygodnie,reszta to ój :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie cze 17, 2018 18:49 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

MB&Ofelia pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Ja chcę nad morze. Ale piszę się na 6 km, nie więcej :placz: :placz: :placz:

Teraz tylko przyjazd w strojach kąpielowych :mrgreen:

Lepiej nie, bo na mój widok ludzie popadają na zawał

To JAK Ty chcesz nad "morze" w spódnicy przyjechać albo w spodniach? :strach:

Może w pareo? :idea:

dobry pomysł

MaryLux

 
Posty: 159694
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 18, 2018 7:43 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Ja chcę nad morze. Ale piszę się na 6 km, nie więcej :placz: :placz: :placz:

Teraz tylko przyjazd w strojach kąpielowych :mrgreen:


a bez strojów nie można? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 18, 2018 8:05 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Teoretycznie zakazu nie ma :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon cze 18, 2018 10:12 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

To plażing nad Odrą!
U nas weekend też intensywnie, w sobotę wnuki u nas. Dziadek objaśnił budowę pianina, było całe rozebrane.
A w niedzielę Ola miała zakończenie koła baletowego i popisy na scenie.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pon cze 18, 2018 10:21 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Pianino i balet to zupełnie nie moje tematy, ale cieszę się, że Wasze wnuki nie siedzą non-stop z nosami w telefonach/tabletach/konsolach :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon cze 18, 2018 10:31 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Ziemosław pisze:Pianino i balet to zupełnie nie moje tematy, ale cieszę się, że Wasze wnuki nie siedzą non-stop z nosami w telefonach/tabletach/konsolach :)

Byliśmy tez na placu zabaw, Ola jechała na niego 3 km na rowerze, a potem szalała na kolejce tyrolskiej. Adaś jechał w wózku, a potem wspinał się na ogromne konstrukcje z siatki.
TV też była, Psi Patrol i Neli mała podróżniczka.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pon cze 18, 2018 10:35 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Wygląda na milusio spędzony weekend :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon cze 18, 2018 21:08 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2 fotki

Dzień dobry!

Dzisiaj, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, COŚ, a w zasadzie kilka COSI.

COŚ nr 1 - Michał poszedł na pierwszą nockę w roli Mistrza.

COŚ nr 2 - a ja zmieniam pracę. Na taką wymagającą myślenia i kombinowania, co prawda z mniejszym wynagrodzeniem i nie-tak-korzystnymi benefitami jak teraz, ale mam nadzieję szybko pokazać, co potrafię i zmienić tę sytuację na swoją korzyść.

COŚ nr 3 - zarejestrowałam się dziś na portalu https://czytampierwszy.pl/ - o co chodzi? Ano o to, żeby recenzować książki, dostawać za to punkty, za owe punkty kupować całkowicie za darmo nowe książki, recenzować, itp itd. Ponieważ kiedyś całkiem nieźle wychodziło mi pisanie krótkich tekstów typu felietony, postanowiłam założyć w tym celu bloga (bo za recenzje na blogu jest najwięcej punktów :mrgreen: ).
Jego adres to - https://perelkowyswiat12.blogspot.com/ (linka w podpisie). Będę tam pisać o rzeczach bardziej ogólnych, jak budowa Domku czy koty same w sobie, tematy osobiste i pracowe zostawiam na miau :)

I teraz tak - oczywiście samo wchodzenie na bloga żeby "mnie" poczytać będzie bardzo mile widziane, jednak jeżeli ktoś przez niego wejdzie do portalu czytampierwszy.pl (banerek pod postami), zarejestruje się sam jako recenzent i coś zrecenzuje, do mojego konta zostanie dodane 10 punktów :) także zachęcam jeszcze raz do odwiedzin, do czytania, recenzowania i bycia z nami dalej :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon cze 18, 2018 22:41 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, blog

Punkt 2 bardzo mi się podoba. Powodzenia! Będę mieć do Ciebie dalej :wink:
i nawet nie pamiętam, gdzie to jest.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 131 gości