Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Sob maja 19, 2018 7:49 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

"zaciśnij zęby", no okej, ale ile można?
wolałabym zarobić mniej ale iść do pracy z przyjemnością, a nie przeklinać jeszcze przed budzikiem
jest różnica czy się wstaje rano do pracy, czy do roboty
komfort psychiczny jest bardzo ważny, to przekłada się na jakość pracy, produktywność i radość z życia

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:A przestań. Po prostu mam już dość prób dostosowania się do bycia bezmózgim korposzczurem. Próbowałam, nie wychodzi.

To szukaj pracy,
Ale szukaj tak długo aż będzie to ta w której będziesz się czuła dobrze.masz pracę, nie masz parcia, dochód jest, na spokojnie Magda. Nie możesz być niewolnikiem w pracy....

dokładnie :ok:
"Mimo że zgubiłem się, mimo że zabrnąłem w mrok,
wymieszałem z błotem krew, ocaleję mimo to,
trzeba uprzytomnić sobie, że nawet kiedy wszystko straci sens,
znajdziesz przestrzeń, gdzie wielka wiara tłumi lęk"

cytryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 2793
Od: Pt paź 14, 2011 10:24
Lokalizacja: Ostróda

Post » Sob maja 19, 2018 9:17 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

cytryna pisze:"zaciśnij zęby", no okej, ale ile można?
wolałabym zarobić mniej ale iść do pracy z przyjemnością, a nie przeklinać jeszcze przed budzikiem


Jeszcze mniej? :(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob maja 19, 2018 9:51 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:Mam pytanie natury egzystencjalnej. Co uważacie za lepsze:

1. Pozostawać w dobrze płatnej pracy, która frustruje i nie rozwija, z zespołem, którego się z wzajemnością nie lubi, gdzie dojść wyżej można po paru latach kiszenia się na najniższym stanowisku.

2. Znaleźć nową, gorzej płatną pracę, ale związaną z rozwijaniem swoich pasji i zainteresowań, zdobywaniem nowych umiejętności skutkujących szybszym awansem lub znalezieniem lepiej płatnego stanowiska w tej samej branży.

Czynniki dodatkowe, które należy wziąć pod uwagę: kosztochłonna budowa i następnie urządzanie domu.



opcja 2

dom zdążysz urządzić, a nie zrobisz tego jak Ci zdrowie padnie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 19, 2018 10:36 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

A ja jestem zdania ,że przemęczyć się jeszcze do puki nie wybudujecie domu i się nie urządzicie a w międzyczasie szukać sobie lepszej pracy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 19, 2018 10:39 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ewa L. pisze:A ja jestem zdania ,że przemęczyć się jeszcze do puki nie wybudujecie domu i się nie urządzicie a w międzyczasie szukać sobie lepszej pracy.



urządzać to będą jeszcze wiele lat :wink:
ja to robię od 10 lat i końca nie widać :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 19, 2018 11:32 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Musisz (niestety) sama to rozważyć (sama, czyli z bliskimi). Poradzimy Ci, ale nikt nie weźmie odpowiedzialności za skutki. Poza tym, nie mogę nic uważać na temat Twojej pracy i wyborów, bo patrzę na to z perspektywy innych warunków życiowych, obciążeń, możliwości – z mojego punktu widzenia, nie znając przecież w pełni Twoich uwarunkowań.
Chciałabym poradzić życzliwie, ale to będzie niepełna porada.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie maja 20, 2018 14:16 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i porady - są bardzo cenne i wszystkie wzięliśmy pod uwagę. Tym samym, ja wysłałam CV w odpowiedzi na 2 oferty, Michał też zaaplikował więc wygląda to całkiem nieźle ;)

Może wieczorem wrzucę jakieś fotki, bo troszku ich mam. Miłego dnia :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie maja 20, 2018 15:16 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

:ok: :ok: :ok: :ok:
Może dodam, że nie wiem jak to jest w przypadku Waszego kredytu, na jakim etapie jesteście, ale żeby się nie okazało, że bank cofnie Wam transzę, bo będziecie niewypłacalni jak coś się zmieni, czyli Wasze warunki finansowe. Jeżeli jest takie zagrożenie to ja bym poczekała z ruchami aż już sytuacja się ustabilizuje. Ale wiadomo - tylko Ty wiesz tak naprawdę co robić.

Ale tak z mojego podwórka to ja rzuciłam pracę po pięciu latach na etacie, w której nie wytrzymywałam psychicznie i w momencie złożenia wypowiedzenia, mimo że nie miałam innej pracy i czekał mnie Urząd Pracy, byłam szczęśliwa jak nigdy w życiu - niemal fruwałam nad ziemią :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie maja 20, 2018 17:52 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Obiecane foteczki :)

Jeszcze trochę stawów Milickich:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie maja 20, 2018 17:58 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Teraz Domek :piwa:

Czekamy na okna dachowe:
Obrazek

Kuchniosalon - projekt:
Obrazek

Sypialnia:
Obrazek

Pokoik 1:
Obrazek

Pokoik 2:
Obrazek

Łazienka:
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie maja 20, 2018 18:02 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Kotowate i psowate :201461 :201461
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie maja 20, 2018 18:12 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Ziemosław pisze:Mam pytanie natury egzystencjalnej. Co uważacie za lepsze:

1. Pozostawać w dobrze płatnej pracy, która frustruje i nie rozwija, z zespołem, którego się z wzajemnością nie lubi, gdzie dojść wyżej można po paru latach kiszenia się na najniższym stanowisku.

2. Znaleźć nową, gorzej płatną pracę, ale związaną z rozwijaniem swoich pasji i zainteresowań, zdobywaniem nowych umiejętności skutkujących szybszym awansem lub znalezieniem lepiej płatnego stanowiska w tej samej branży.

Czynniki dodatkowe, które należy wziąć pod uwagę: kosztochłonna budowa i następnie urządzanie domu.

Ja bym stawiała na to drugie, tylko dlaczego gorzej płatną :?:
Wiem że kredyt itp ale jak będziesz się dłużej zastanawiała i frustrowała to będzie jeszcze gorzej,nerwy szkodzą zdrowiu. Szukaj takiej która Cię zadowoli i będzie dobrze płatna.
Trzymam kciukiObrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 20, 2018 18:49 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

Franek jest mega chudy :roll:
On strasznie śmiesznie wyglada :ryk:
A domek piekny. Teraz jak jeszcze stan surowy to wyobraźnia pracuje :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie maja 20, 2018 19:15 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz. 2 ♥♥♥♥

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, jolabuk5 i 210 gości