Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty s.76

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 21, 2018 20:44 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Proszę ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro sie 22, 2018 6:28 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Odnośnie Perelsa i zjedzenia bluzki. Wcale się kotu ni dziwie bo z lekka dla mnie te elementy wyglądały jak kocie przysmaki :ryk:
Białe blaty :ok: brudu nie widać :ok:
Ta kompozycja mebli góra jasna dół ciemny podoba mi się. Ale fakt faktem na ciemnym szybko widać brud i rożnego rodzaju zacieki.
Ale rób tak żebyś to Ty była zadowolona :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt sie 24, 2018 12:19 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław pisze:Dziń dybry!
relacja z dnia dzisiejszego :)

1. W pracy wciąż szkolenia w tempie 1 dziennie, więc nie dzieje się za wiele. Pijemy kawę, jemy kanapki i gramy w piłkarzyki czekając, aż:
a) zaczniemy coś kumać
b) ktoś będzie miał w końcu czas się nami zająć :)


2. Byliśmy w 3 z kolei sklepie meblowym. Wstępna wycena zrobiona, w miarę korzystna. Ja upieram się przy połączeniu ciemnych mebli kuchennych z jasnym blatem i jasnymi panelami. Teściowa: nie bierzcie ciemnych mebli zobaczycie jaka to udręka po 2 miesiącach będziecie wyklinać że to brudne i zbiera wszystko nie bierzcie ciemnych!!!. No cóż... to MOJE meble i ja chcę ciemne, o. Dokładnie to taką kompozycję - zwykłe, niefrezowane, nielakierowane mebelki:
Obrazek

3. Perełek chciała mi zeżreć bluzkę :)

4. A Franek zwiedzał łazienkę :ryk:

5. Ja za to udekorowałam swoje miejsce pracy :1luvu:
Poniżej foteczki :)

Nieźle :ryk: :ryk: :ryk: :lol: :lol: :lol:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sie 24, 2018 12:21 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

MonikaMroz pisze:Odnośnie Perelsa i zjedzenia bluzki. Wcale się kotu ni dziwie bo z lekka dla mnie te elementy wyglądały jak kocie przysmaki :ryk:
Białe blaty :ok: brudu nie widać :ok:
Ta kompozycja mebli góra jasna dół ciemny podoba mi się. Ale fakt faktem na ciemnym szybko widać brud i rożnego rodzaju zacieki.
Ale rób tak żebyś to Ty była zadowolona :1luvu:

Każdy sam się musi przekonać, ze na ciemnym widać zacieki bardziej :d Potem Magda sama będzie innym mówić - nie bierzcie ciemnych mebli... - tak to działa :ryk:
Ale trzeba wziąć to co się chce, żeby się samemu zadowolilo w pełni :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sie 24, 2018 15:05 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Nie pokazuj dekoracji swojego miejsca pracy Twojemu TŻ-towi. Jego tam nie ma :mrgreen:
Zaraz widać, kto jest na pierwszym miejscu w Twoim serduszku :P :P :P
Tak trzymać!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob sie 25, 2018 14:28 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

ObrazekObrazekObrazek[img]https:/

nie dziwię jej się wcale, że chciała ja zjeść
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sie 26, 2018 8:19 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

[quote="Ziemosław"]Dziń dybry!
relacja z dnia dzisiejszego :)

1. W pracy wciąż szkolenia w tempie 1 dziennie, więc nie dzieje się za wiele. Pijemy kawę, jemy kanapki i gramy w piłkarzyki czekając, aż:
a) zaczniemy coś kumać
b) ktoś będzie miał w końcu czas się nami zająć :)

2. Byliśmy w 3 z kolei sklepie meblowym. Wstępna wycena zrobiona, w miarę korzystna. Ja upieram się przy połączeniu ciemnych mebli kuchennych z jasnym blatem i jasnymi panelami. Teściowa: nie bierzcie ciemnych mebli zobaczycie jaka to udręka po 2 miesiącach będziecie wyklinać że to brudne i zbiera wszystko nie bierzcie ciemnych!!!. No cóż... to MOJE meble i ja chcę ciemne, o. Dokładnie to taką kompozycję - zwykłe, niefrezowane, nielakierowane mebelki:
Obrazek

nie wiem czy panele i to jasne w kuchni to dobry pomysł , ale to Twój wybór
zwierzaki +jasna podłoga= dużo sprzątania
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 27, 2018 17:19 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław pisze:1. W pracy wciąż szkolenia w tempie 1 dziennie, więc nie dzieje się za wiele. Pijemy kawę, jemy kanapki i gramy w piłkarzyki czekając, aż:
a) zaczniemy coś kumać
b) ktoś będzie miał w końcu czas się nami zająć :)

Kobito, chodź do pracy do nas do urzędu! Już pierwszego dnia dostaniesz sprawy do załatwiania! Po błyskawicznym przeszkoleniu typu: masz wzór pisma, sprawdzasz to to i tamto w tym i tym miejscu, piszesz wg wzoru, wstawiasz sygnaturę, drukujesz, zanosisz do podpisu, ustawy powinnaś znać albo sobie doczytasz.
Tyle że wymagamy konkretnego doświadczenia...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sie 27, 2018 18:47 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Dzień dobry :)

Ze skruchą przyznaję, że brakuje nam ostatnio czasu na wszystko, ale już po kolei opisuję, co i jak.

W pracy. Wciąż się szkolimy, ostatnio intensywniej, jednak nasze możliwości działania wciąż są ograniczone ze względu na brak dostępów do wszystkich platform, aplikacji, portali i baz danych. Ale działamy prężnie, chodzimy na piłkarzyki i jemy kanapki :)

W domu. To co zawsze, czyli gotowanie, sprzątanie, leżenie. Na tapecie ostatnio hektolitry kompotu z jabłek i śliwek (tudzież winogron) oraz powidła śliwkowe - dzisiaj zapakowane w słoiczki. Ktoś chętny? :)
Latamy po sklepach meblowych, bo teściowa co rusz zmienia koncepcję swojej kuchni. Mieliśmy spotkać się w weekend z kolegą-stolarzem, ale nie wyszło.

W tym tygodniu Michał pracuje na 2 zmiany po 12 godzin, co w praktyce oznacza, że "widzimy się" tylko rano, kiedy wychodzę do pracy. On wychodzi o 14 i wraca o 2, co nie jest najlepszą opcją. Niestety, musimy jakoś to przetrwać. W piątek za to jedziemy na miniminiminiwakacje do Stronia Śląskiego na weekend. Połazimy i pozwiedzamy, jak będzie ciepło to może nawet kąpiel w zalewie zaliczymy :)

Idę nadrabiać wątki, a tymczasem zapraszam na bloga po 2 nowe recenzje :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sie 27, 2018 18:49 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Foteczki :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sie 27, 2018 19:08 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław pisze:Dzień dobry :)

Ze skruchą przyznaję, że brakuje nam ostatnio czasu na wszystko, ale już po kolei opisuję, co i jak.

W pracy. Wciąż się szkolimy, ostatnio intensywniej, jednak nasze możliwości działania wciąż są ograniczone ze względu na brak dostępów do wszystkich platform, aplikacji, portali i baz danych. Ale działamy prężnie, chodzimy na piłkarzyki i jemy kanapki :)

W domu. To co zawsze, czyli gotowanie, sprzątanie, leżenie. Na tapecie ostatnio hektolitry kompotu z jabłek i śliwek (tudzież winogron) oraz powidła śliwkowe - dzisiaj zapakowane w słoiczki. Ktoś chętny? :)
Latamy po sklepach meblowych, bo teściowa co rusz zmienia koncepcję swojej kuchni. Mieliśmy spotkać się w weekend z kolegą-stolarzem, ale nie wyszło.

W tym tygodniu Michał pracuje na 2 zmiany po 12 godzin, co w praktyce oznacza, że "widzimy się" tylko rano, kiedy wychodzę do pracy. On wychodzi o 14 i wraca o 2, co nie jest najlepszą opcją. Niestety, musimy jakoś to przetrwać. W piątek za to jedziemy na miniminiminiwakacje do Stronia Śląskiego na weekend. Połazimy i pozwiedzamy, jak będzie ciepło to może nawet kąpiel w zalewie zaliczymy :)

Idę nadrabiać wątki, a tymczasem zapraszam na bloga po 2 nowe recenzje :)


będziecie w Jaskini Niedźwiedziej? to niedaleko
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 27, 2018 19:09 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Planujemy być :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon sie 27, 2018 19:11 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Ziemosław pisze:Planujemy być :)



a bilety macie? ja kupowałam chyba miesiac wcześniej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 27, 2018 19:13 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

Może mi zdradzisz, czemu ja na Amorkę, całkowicie nieświadomie mówię "Perełeczko"? Podobne są, chyba :)
Ach. Perełeczko :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon sie 27, 2018 19:16 Re: Chesterek [*], Perełeczka, Scooby i Franklin cz.2, foty

mir.ka pisze:
Ziemosław pisze:Planujemy być :)


a bilety macie? ja kupowałam chyba miesiac wcześniej


Jeszcze nie - nie wiemy dokładnie, jakie będą plany, pogoda i inne czynniki jakie mogą wpłynąć na zwiedzanie :)

ewkkrem pisze:Może mi zdradzisz, czemu ja na Amorkę, całkowicie nieświadomie mówię "Perełeczko"? Podobne są, chyba :)
Ach. Perełeczko :P


Nooooo, troszkę są :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 333 gości