Kot chce uciec do dziczy

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 19, 2018 20:41 Re: Kot chce uciec do dziczy

KotPocisk pisze:Kilka razy go wziąlem do ogrodu bo bardzo chciał i chyba mu się od tego spodobało.

No to chyba wszystko jasne.
Z pierwszego posta zrozumiałam, że kot nie zna świata zewnętrznego i po przeprowadzce nagle zaczął chcieć na dwór. Z niewyjaśnionych przyczyn. Dlatego pytałam o wnętrostwo.
Ale skoro kot BYŁ na dworze, to chyba nie ma co drążyć temat. Był, spodobało mu się i teraz chce ciągle.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10656
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon lut 19, 2018 20:52 Re: Kot chce uciec do dziczy

Był ponieważ nie dawał żyć od momentu kiedy wprowadziliśmy się do domu, od razu siadł do okna przy ogrodzie, obserwował ptaki i inne biegające koty.
Oczywiście jak go w końcu któregoś dnia zabrałem (na śnieg) to poruszał się w obrębie maks 2 metrów kwadratowych, po czym wrócił do domu. No i teraz jak co raz częściej widzi tam inne zwierzęta, tym bardziej chce wychodzić.
Kilka postów wcześniej wkleiłem zdjęcia Pociska.

KotPocisk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Pon lut 19, 2018 13:00

Post » Wto lut 20, 2018 0:20 Re: Kot chce uciec do dziczy

Nie masz możliwości zrobienia woliery dla kotów, do której mogłyby wychodzić i mieć kontakt ze światem, ale w bezpieczny sposób? Jeśli ma się zmysł techniczny to nawet nie powinno być skomplikowane, woliera też nie musi być jakaś ogromna, balkony nie zawsze są wielkie a koty są zazwyczaj uszczęśliwione z możliwości, jakie im daje taki wybieg.
Zbiórka na utrzymanie bezdomnych kotów z działek w Chylicach
https://pomagam.pl/kotychylice

rudalia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1135
Od: Nie maja 12, 2013 19:25

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości