InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 11, 2018 15:35 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

mir.ka pisze:
KociaMama44 pisze:
enig pisze:KociaMama44 czy poprosiłaś fundację o pomoc w szukaniu domu? właśnie się nad tym zastanawiam, bo fundacja to bardziej oficjalna droga adopcji niż osoba prywatna. Chciałabym swojej Łaciatce zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Enig, nie prosiłam fundacji o pomoc, bo Amirek jest fundacyjny. Ja się zgłosiłam jako domek tymczasowy dla niego, i mi go przywieźli z fundacji. A co do szukania domku przez fundację, to osoby chcące adoptować zwierzaka z fundacji, muszą wypełnić ankietę adopcyjną i zgodzić się na wizytę przedadopcyjną. Więc przyszła Duża Amirka właśnie tak zrobiła - wypełniła formularz, przeszła procedurę, i czeka ją jeszcze wizyta PA. Dopiero wtedy Amirek i Andrzejek pojadą do niej. Ale to przez fundację wszystko. Ja tylko daję domek tymczasowy Amirkowi.


ja tymczasuję kociaki fundacyjne, ale wolę sama szukać im domów i je sprawdzać, ponadto kotka zawsze osobiscie zawoże do jego domku, zeby miec pewność ,że mu sie tam będzie podobać
ale chyba każda fundacja inaczej pracuje i inne ma zasady wspólpracy z wolontariuszami

Też zawiozę osobiście! :D
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob maja 12, 2018 8:13 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Moja ukoffana :1luvu: Lusiu.
Witam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że wczoraj zachowałem się jak na tatę przystało. Amirek był chyba szczęśliwy. Starałem się. Naprawdę!!!. Czasem w życiu tak bywa, że raz jest mama a raz tata. Ja myślę, że się dobrze uzupełniamy. Może pomyślimy o następnej adopcji?. Amirek niedługo - już jutro - wyfrunie z naszego gniazdka. Pusto będzie.
Co o tym myślisz?.
Twój Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob maja 12, 2018 19:19 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

mir.ka pisze:
KociaMama44 pisze:
enig pisze:KociaMama44 czy poprosiłaś fundację o pomoc w szukaniu domu? właśnie się nad tym zastanawiam, bo fundacja to bardziej oficjalna droga adopcji niż osoba prywatna. Chciałabym swojej Łaciatce zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Enig, nie prosiłam fundacji o pomoc, bo Amirek jest fundacyjny. Ja się zgłosiłam jako domek tymczasowy dla niego, i mi go przywieźli z fundacji. A co do szukania domku przez fundację, to osoby chcące adoptować zwierzaka z fundacji, muszą wypełnić ankietę adopcyjną i zgodzić się na wizytę przedadopcyjną. Więc przyszła Duża Amirka właśnie tak zrobiła - wypełniła formularz, przeszła procedurę, i czeka ją jeszcze wizyta PA. Dopiero wtedy Amirek i Andrzejek pojadą do niej. Ale to przez fundację wszystko. Ja tylko daję domek tymczasowy Amirkowi.


ja tymczasuję kociaki fundacyjne, ale wolę sama szukać im domów i je sprawdzać, ponadto kotka zawsze osobiscie zawoże do jego domku, zeby miec pewność ,że mu sie tam będzie podobać
ale chyba każda fundacja inaczej pracuje i inne ma zasady wspólpracy z wolontariuszami

To prawda

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 19:21 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

ewkkrem pisze:Moja ukoffana :1luvu: Lusiu.
Witam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że wczoraj zachowałem się jak na tatę przystało. Amirek był chyba szczęśliwy. Starałem się. Naprawdę!!!. Czasem w życiu tak bywa, że raz jest mama a raz tata. Ja myślę, że się dobrze uzupełniamy. Może pomyślimy o następnej adopcji?. Amirek niedługo - już jutro - wyfrunie z naszego gniazdka. Pusto będzie.
Co o tym myślisz?.
Twój Drops.

Dropsiulku, koffany jesteś :)
I to dobry pomysł, żeby adoptować kolejne dziecko, miiiaaaaaaau

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 19:25 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Łoj Lusieńko. Czarne myśli mi chodziły po epku. Może nie będzie tak źle. Naprawdę się starałem zastąpić Amirkowi mamę. No żeby nie odczuł Twojego braku. Mam nadzieję, że na pożegnaniu naszego synka będziemy w komplecie. Czyż nie?
Drpos.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob maja 12, 2018 19:41 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

ewkkrem pisze:Łoj Lusieńko. Czarne myśli mi chodziły po epku. Może nie będzie tak źle. Naprawdę się starałem zastąpić Amirkowi mamę. No żeby nie odczuł Twojego braku. Mam nadzieję, że na pożegnaniu naszego synka będziemy w komplecie. Czyż nie?
Drpos.

Też mam taką nadzieję

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 19:47 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Witaj Lusieńko :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 12, 2018 20:07 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Ewa L. pisze:Witaj Lusieńko :1luvu:

mrau :) A jak Twój epek, Ciociu?

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 20:08 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Lusia. Mamy troszku bzykaczów na bałkonu. Weś Dropsa i to małe co je adoptywaliście i przylatujcie do nas. Zrobiamy dżampresku i polowanko.
Mała Ciorna Carmen
Miaups. I przy okazyji weście z sobą mojego koffanego Fuksa!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob maja 12, 2018 20:13 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:Witaj Lusieńko :1luvu:

mrau :) A jak Twój epek, Ciociu?

Lepiej , dużo lepiej.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 12, 2018 20:19 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MB&Ofelia pisze:Lusia. Mamy troszku bzykaczów na bałkonu. Weś Dropsa i to małe co je adoptywaliście i przylatujcie do nas. Zrobiamy dżampresku i polowanko.
Mała Ciorna Carmen
Miaups. I przy okazyji weście z sobą mojego koffanego Fuksa!

Lecimy

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 20:19 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:Witaj Lusieńko :1luvu:

mrau :) A jak Twój epek, Ciociu?

Lepiej , dużo lepiej.

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 20:34 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

ewkkrem pisze:Moja ukoffana :1luvu: Lusiu.
Witam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że wczoraj zachowałem się jak na tatę przystało. Amirek był chyba szczęśliwy. Starałem się. Naprawdę!!!. Czasem w życiu tak bywa, że raz jest mama a raz tata. Ja myślę, że się dobrze uzupełniamy. Może pomyślimy o następnej adopcji?. Amirek niedługo - już jutro - wyfrunie z naszego gniazdka. Pusto będzie.
Co o tym myślisz?.
Twój Drops.

Tatku, Mamciu, ja po imprezce będę jeszcze parę dni u Cioci, bo jeszcze muszę mieć kobtrolę u jakiegoś tam weterynarza.. (kto to u licha jest?) I jeśli wszystko będzie dobrze ze mną, to mam być zaszczepiony, czy jakoś tak. Więc jeszcze przez parę dni po imprezce będę u obecnej cioci. Nie wiem kiedy ostatecznie weźmie mnie do siebie nowa duża, ale coś chyba za około tydzień. Jednak oficjalną imprezę pożegnalną chciałem zrobić tak na spokojnie, w jakiś wolny dzionek, bo potem może być już różnie.. Ale dopóki jeszcze będę u tej cioci, u której jestem teraz, to jeszcze będę pisał.. :)
Amir
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob maja 12, 2018 20:35 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MaryLux pisze:
mir.ka pisze:
KociaMama44 pisze:
enig pisze:KociaMama44 czy poprosiłaś fundację o pomoc w szukaniu domu? właśnie się nad tym zastanawiam, bo fundacja to bardziej oficjalna droga adopcji niż osoba prywatna. Chciałabym swojej Łaciatce zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Enig, nie prosiłam fundacji o pomoc, bo Amirek jest fundacyjny. Ja się zgłosiłam jako domek tymczasowy dla niego, i mi go przywieźli z fundacji. A co do szukania domku przez fundację, to osoby chcące adoptować zwierzaka z fundacji, muszą wypełnić ankietę adopcyjną i zgodzić się na wizytę przedadopcyjną. Więc przyszła Duża Amirka właśnie tak zrobiła - wypełniła formularz, przeszła procedurę, i czeka ją jeszcze wizyta PA. Dopiero wtedy Amirek i Andrzejek pojadą do niej. Ale to przez fundację wszystko. Ja tylko daję domek tymczasowy Amirkowi.


ja tymczasuję kociaki fundacyjne, ale wolę sama szukać im domów i je sprawdzać, ponadto kotka zawsze osobiscie zawoże do jego domku, zeby miec pewność ,że mu sie tam będzie podobać
ale chyba każda fundacja inaczej pracuje i inne ma zasady wspólpracy z wolontariuszami

To prawda

Pomysł z poproszeniem fundacji o pomoc przyszedł mi do głowy z dwóch powodów:
Przy rozmowie z potencjalnymi domkami występowałabym bardziej oficjalnie jako fundacja. Wtedy jest jednak inaczej niż z osobą prywatną.
Mogłabym liczyć na udostępnienie ogłoszenia Łaciatki na fb czy stronie fundacji a tam wchodzi więcej sensownych ludzi.
Tak mi się przynajmniej wydaje, może realia są inne.
KOCI IDEAŁ zagnieździł się w moim domku.
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=184194

enig

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Od: Pon lut 12, 2018 19:58
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Post » Sob maja 12, 2018 20:57 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Mamciu, nie mogę się już doczekać Was z Tatusiem jutro u mnie! Buziaki!
Amir
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 72 gości