InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 14, 2018 21:44 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Czasem wolałabym być jedynaczką. Przynajmniej byłoby jasne, dlaczego mogę liczyć tylko na siebie

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw cze 14, 2018 22:36 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MaryLux pisze:Czasem wolałabym być jedynaczką. Przynajmniej byłoby jasne, dlaczego mogę liczyć tylko na siebie

Mam nadzieję, że jednak możesz liczyć na rodzeństwo.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt cze 15, 2018 7:22 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MaryLux pisze:Czasem wolałabym być jedynaczką. Przynajmniej byłoby jasne, dlaczego mogę liczyć tylko na siebie


witam w klubie
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 10:19 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Rodzeństwo jest rożne, ale jak widzę jak moje przyjaciółki, jedna ma dwójkę rodzeństwa, druga troje (miała), jak sobie pomagają w trudnych chwilach to zazdroszczę im.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pt cze 15, 2018 10:34 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MaryLux pisze:Czasem wolałabym być jedynaczką. Przynajmniej byłoby jasne, dlaczego mogę liczyć tylko na siebie


zawsze należy liczyć na siebie, czy ma się rodzinę czy nie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 15, 2018 12:32 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MalgWroclaw pisze:
MaryLux pisze:Czasem wolałabym być jedynaczką. Przynajmniej byłoby jasne, dlaczego mogę liczyć tylko na siebie

Mam nadzieję, że jednak możesz liczyć na rodzeństwo.

W bardzo wyjątkowych sytuacjach

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 15, 2018 12:32 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:Czasem wolałabym być jedynaczką. Przynajmniej byłoby jasne, dlaczego mogę liczyć tylko na siebie


zawsze należy liczyć na siebie, czy ma się rodzinę czy nie

tak jest

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 15, 2018 12:33 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Hannah12 pisze:Rodzeństwo jest rożne, ale jak widzę jak moje przyjaciółki, jedna ma dwójkę rodzeństwa, druga troje (miała), jak sobie pomagają w trudnych chwilach to zazdroszczę im.

Bracia zawsze się dogadają między sobą. Siostry też. Brat z siostrą rzadko

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 15, 2018 12:37 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

mojej przyjaciolki starsza corka bardziej dogadywala sie z bratem niz z mlodsza siostra, zas ta mlodsza z bratem - moze dlatego, ze blizniaki - chocby nie wiem co, trzymaja sie razem
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 13:40 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

Chyba z rodzenstwem nie ma reguly, ja z siostra potrafie sie przez miesiac albo i dluzej nie widziec i nie slyszec. Szkoda
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt cze 15, 2018 14:54 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

moja znajoma ma kuzynke, (smieja sie, ze sa siostrami blizniaczkami, bo sie urodzily tego samego dnia, miesiaca i roku, tylko w innych miastach, jedna urodzila sie ok.7 rano, druga ok. W sumie jest tam 10 dzieci.
Najstarsze z dzieci w tym roku skonczy 45 lat a najmlodsze 25.
Na najstarszego brata moga liczyc wszyscy, zawsze pomoze, ale z kolei najstarsza z siostr (40 lat) jakby "nie uznaje" tej czesci rodzenstwa ponizej 30 r zycia. czyli najmlodszych siostr (25 i 26 lat). Sa tak duze roznice charakterow pomiedzy nimi. Z reszta najstarsza z siostr traktuje innych z wyzszoscia, tym bardziej od kiedy wyszla za maz, bo jej maz jest jakims znanym w miescie prawnikiem, wiec tez kasy maja sporo. Krotko mowiac-lasce odbija. Nie byla na slubie zadnej z najmlodszych siostr, bo zadna nie wychodzila tak bogato za maz...
Siostry, ktore maja 30+ "toleruje". Z bracmi dogaduje sie w kratke, ale-jak to sie mowi- z dziubkow sobie nie pija.

Moja znajoma z ta najstarsza kuzynka tez nie utrzymuje kontaktu, nawet przy jakis rodzinnych uroczystosciach, co najwyzej sluzbowe "czesc" wymienia i tyle. Z pozostalym kuzynostwem z tego rodzenstwa ma dosc dobry kontakt, najlepszy z ta "kuzynka-blizniaczka", bo maja podobne charaktery i rozumieja sie bez slow, przyjaznia sie od dziecka.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 15:53 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

kwiryna pisze:Chyba z rodzenstwem nie ma reguly, ja z siostra potrafie sie przez miesiac albo i dluzej nie widziec i nie slyszec. Szkoda



tylko miesiąc?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72514
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 15, 2018 22:02 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

kwiryna pisze:Chyba z rodzenstwem nie ma reguly, ja z siostra potrafie sie przez miesiac albo i dluzej nie widziec i nie slyszec. Szkoda

No różnie jest

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 15, 2018 22:03 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

mir.ka pisze:
kwiryna pisze:Chyba z rodzenstwem nie ma reguly, ja z siostra potrafie sie przez miesiac albo i dluzej nie widziec i nie slyszec. Szkoda



tylko miesiąc?

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159327
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 16, 2018 6:48 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

MaryLux pisze:
Hannah12 pisze:Rodzeństwo jest rożne, ale jak widzę jak moje przyjaciółki, jedna ma dwójkę rodzeństwa, druga troje (miała), jak sobie pomagają w trudnych chwilach to zazdroszczę im.

Bracia zawsze się dogadają między sobą. Siostry też. Brat z siostrą rzadko

I tu się nie zgodzę.
Mam lepszy kontakt z ciotecznymi braćmi jak z rodzoną siostrą.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 67 gości