InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT help s. 36

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 16, 2018 18:13 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

Ewa L. pisze::1luvu: :201461 :1luvu:

Obrazek

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 18:48 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

Miau. Duża dostała dziś list z jakiegoś ZUS, podobno już oficjalnie jest emerytką

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 19:02 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:Miau. Duża dostała dziś list z jakiegoś ZUS, podobno już oficjalnie jest emerytką

Teraz Duża już się nie wywinie od mizianek. Nie ma tłumaczenia, że jest zajęta. :ok:
Koty żyją akurat tyle, żeby zdążyły spleść się z naszym życiem i zapaść
głęboko w serce. Potem je łamią. Ale ile warte byłoby życie bez nich...


Dwie baby i rudy ...

tosiula

 
Posty: 23190
Od: Sob lut 24, 2007 17:42
Lokalizacja: Kujawy; między miskami a kuwetą

Post » Wto kwi 17, 2018 19:07 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

tosiula pisze:
MaryLux pisze:Miau. Duża dostała dziś list z jakiegoś ZUS, podobno już oficjalnie jest emerytką

Teraz Duża już się nie wywinie od mizianek. Nie ma tłumaczenia, że jest zajęta. :ok:

Będzie próbowała

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 19:24 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

Ja to się miziowuję sam. Pod grzywacza te krótsze łapy wlazywuję i se robię miziu miziu kiedy chcem. I kiedy chcem se wlazowywuję pod to coś pod czym grzywacz śpi. A dziś rano to ja wielki szok przeżył żem. Siem żem tak położył przy głowatości grzywacza i wpatrywał się żech w niego z bliska wielkiego. Wtedy grzywacz otworzył oczyska i zaczął coś tam ciamciać do mnie i to ciamcianie chyba miłe miało być, ale ja nic nie rozumiał żem. Ino żem się przeraziwał straszliwe, że grzywacz te oczyska to takie wielkie ma i że w ten otwór jego paszczowy to tyleeeeeeeeeeeeee myszów mogło by wleźć. Ja to w sumie taki wielki otwór paszczowy to bym też mieć chciał, bo wtedy więcej żarcia na raz napchałbym se tam. Ja to bym jeszcze w ten grzywacza otwór dłużej wpatrowywał się, ale grzywacz ciamciał i ciamciał, coś jak "ciu ciu ciu Bilusiu" to żem moim pięknym zadem frontem do jego głowatości obrócił się i żem odszedł z godnością jak arystokrata światłowód narcysta. Pomiziam się wtedy później.
To pisałem ja Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415


no ten co ... :201497
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto kwi 17, 2018 19:47 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

Bestol pisze:Ja to się miziowuję sam. Pod grzywacza te krótsze łapy wlazywuję i se robię miziu miziu kiedy chcem. I kiedy chcem se wlazowywuję pod to coś pod czym grzywacz śpi. A dziś rano to ja wielki szok przeżył żem. Siem żem tak położył przy głowatości grzywacza i wpatrywał się żech w niego z bliska wielkiego. Wtedy grzywacz otworzył oczyska i zaczął coś tam ciamciać do mnie i to ciamcianie chyba miłe miało być, ale ja nic nie rozumiał żem. Ino żem się przeraziwał straszliwe, że grzywacz te oczyska to takie wielkie ma i że w ten otwór jego paszczowy to tyleeeeeeeeeeeeee myszów mogło by wleźć. Ja to w sumie taki wielki otwór paszczowy to bym też mieć chciał, bo wtedy więcej żarcia na raz napchałbym se tam. Ja to bym jeszcze w ten grzywacza otwór dłużej wpatrowywał się, ale grzywacz ciamciał i ciamciał, coś jak "ciu ciu ciu Bilusiu" to żem moim pięknym zadem frontem do jego głowatości obrócił się i żem odszedł z godnością jak arystokrata światłowód narcysta. Pomiziam się wtedy później.
To pisałem ja Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415


no ten co ... :201497

:ryk: :ryk: :ryk: Biluniu, grzywacz powinien się cieszyć, że jego głowatości nie użyłeś w taki sposób jak kuwety
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 19:50 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
Bestol pisze:Ja to się miziowuję sam. Pod grzywacza te krótsze łapy wlazywuję i se robię miziu miziu kiedy chcem. I kiedy chcem se wlazowywuję pod to coś pod czym grzywacz śpi. A dziś rano to ja wielki szok przeżył żem. Siem żem tak położył przy głowatości grzywacza i wpatrywał się żech w niego z bliska wielkiego. Wtedy grzywacz otworzył oczyska i zaczął coś tam ciamciać do mnie i to ciamcianie chyba miłe miało być, ale ja nic nie rozumiał żem. Ino żem się przeraziwał straszliwe, że grzywacz te oczyska to takie wielkie ma i że w ten otwór jego paszczowy to tyleeeeeeeeeeeeee myszów mogło by wleźć. Ja to w sumie taki wielki otwór paszczowy to bym też mieć chciał, bo wtedy więcej żarcia na raz napchałbym se tam. Ja to bym jeszcze w ten grzywacza otwór dłużej wpatrowywał się, ale grzywacz ciamciał i ciamciał, coś jak "ciu ciu ciu Bilusiu" to żem moim pięknym zadem frontem do jego głowatości obrócił się i żem odszedł z godnością jak arystokrata światłowód narcysta. Pomiziam się wtedy później.
To pisałem ja Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415


no ten co ... :201497

:ryk: :ryk: :ryk: Biluniu, grzywacz powinien się cieszyć, że jego głowatości nie użyłeś w taki sposób jak kuwety
Lusia

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto kwi 17, 2018 19:57 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Bestol pisze:Ja to się miziowuję sam. Pod grzywacza te krótsze łapy wlazywuję i se robię miziu miziu kiedy chcem. I kiedy chcem se wlazowywuję pod to coś pod czym grzywacz śpi. A dziś rano to ja wielki szok przeżył żem. Siem żem tak położył przy głowatości grzywacza i wpatrywał się żech w niego z bliska wielkiego. Wtedy grzywacz otworzył oczyska i zaczął coś tam ciamciać do mnie i to ciamcianie chyba miłe miało być, ale ja nic nie rozumiał żem. Ino żem się przeraziwał straszliwe, że grzywacz te oczyska to takie wielkie ma i że w ten otwór jego paszczowy to tyleeeeeeeeeeeeee myszów mogło by wleźć. Ja to w sumie taki wielki otwór paszczowy to bym też mieć chciał, bo wtedy więcej żarcia na raz napchałbym se tam. Ja to bym jeszcze w ten grzywacza otwór dłużej wpatrowywał się, ale grzywacz ciamciał i ciamciał, coś jak "ciu ciu ciu Bilusiu" to żem moim pięknym zadem frontem do jego głowatości obrócił się i żem odszedł z godnością jak arystokrata światłowód narcysta. Pomiziam się wtedy później.
To pisałem ja Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415


no ten co ... :201497

:ryk: :ryk: :ryk: Biluniu, grzywacz powinien się cieszyć, że jego głowatości nie użyłeś w taki sposób jak kuwety
Lusia

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

Kocham teksty Bila

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 20:08 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

Ja też! Cudne! Biluniu, jesteś taki męęęęski w tej swojej pogardzie do ciu-ciu-owania!
Tosia
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto kwi 17, 2018 20:09 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

KociaMama44 pisze:Ja też! Cudne! Biluniu, jesteś taki męęęęski w tej swojej pogardzie do ciu-ciu-owania!
Tosia

Tosiuniu, przytulimy się do Bila?

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 20:10 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Ja też! Cudne! Biluniu, jesteś taki męęęęski w tej swojej pogardzie do ciu-ciu-owania!
Tosia

Tosiuniu, przytulimy się do Bila?

Jestem za! Ja z lewej, Ty z prawej? :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto kwi 17, 2018 20:11 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Ja też! Cudne! Biluniu, jesteś taki męęęęski w tej swojej pogardzie do ciu-ciu-owania!
Tosia

Tosiuniu, przytulimy się do Bila?

Jestem za! Ja z lewej, Ty z prawej? :mrgreen:

A potem zamiana: ja z lewej, Ty z prawej

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto kwi 17, 2018 20:59 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Ja też! Cudne! Biluniu, jesteś taki męęęęski w tej swojej pogardzie do ciu-ciu-owania!
Tosia

Tosiuniu, przytulimy się do Bila?

Jestem za! Ja z lewej, Ty z prawej? :mrgreen:

A potem zamiana: ja z lewej, Ty z prawej

Dopsze, dopsze! A ciekawe, co na to Billuniu, hihi! :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro kwi 18, 2018 9:51 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
Moli25 pisze:
MaryLux pisze:
barbarados pisze::piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :1luvu:

Za co pijemy?

Ty stawiasz :mrgreen:

OK, stawiam, ale jaką okazję opijamy?


a bez okazji nie można? :piwa:

albo za oficjalna emeryturę :piwa: :piwa:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 18, 2018 14:23 Re: InkaPigulinka (*) 52, Mania [*] Lusia na DT

KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:
MaryLux pisze:
KociaMama44 pisze:Ja też! Cudne! Biluniu, jesteś taki męęęęski w tej swojej pogardzie do ciu-ciu-owania!
Tosia

Tosiuniu, przytulimy się do Bila?

Jestem za! Ja z lewej, Ty z prawej? :mrgreen:

A potem zamiana: ja z lewej, Ty z prawej

Dopsze, dopsze! A ciekawe, co na to Billuniu, hihi! :lol:

Pewnie będzie uszczęśliwiony

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alyaa, Silverblue i 118 gości