Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 15, 2018 13:01 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

Idę łapać duzego kota i będe go kłuć.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw mar 15, 2018 13:02 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

Ja robiłam raz zastrzyki Kitusi i bardzo, bardzo to źle wspominam, ale może dlatego, że ten zastrzyk miał natychmiastowy skutek otumanienia kota. Wpierw Kitusia syczała, potem przy zastrzyku kichnęła, a potem patrzałam jak z sekundy na sekundę pogrążą się w narkotycznym stanie, który był fatalny :płacz: i dlatego teraz tak mi się źle kojarzą zastrzyki, że wolę dawać tabletki. Tyle, że tabletki umiem podać każdemu kotu. Teraz też miałam wybór przy MArysi - wetka proponowała zastrzyki, ale nie chciałam. Złe wspomnienia :/

Fajnie, że umiesz podać zastrzyk. To pewnie jest inaczej jak to zwykły zastrzyk - sekunda ukłucia i kot dalej śmiga jakby zastrzyku nie było :) Faktycznie może to lepiej czasem :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw mar 15, 2018 13:09 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

To ja potrzymam :ok: :ok: :ok: , aby okazało się, że to tylko robaki. Robaczyca daje czasem objawy bardzo poważnej choroby. Właściwie to ja zawsze zaczynam od odrobaczania, kiedy mam jakiegoś nowego tymczasa, chyba że musi być sterylka na cito. Szczepienia zostawiam na później.

ewar

 
Posty: 54974
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw mar 15, 2018 13:11 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

O kurcze :oops:
Kciuki nieustanne.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 15, 2018 17:40 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Co z Jake ?


Wyszły mu okropne wyniki, wszystkie normy tak przekroczone :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: , że wskazują na problemy z trzustką :placz: , we wtorek jesteśmy umówieni na usg, żeby zobaczyć czym to może byc spowodowane. Zmieniamy też karmę, na bardziej dietetyczną, juz mu zamówiłam. Tylko czy mu posmakuje? :roll:

Kciuki wielkie
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Czw mar 15, 2018 19:27 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

Kciuki za pieska :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt mar 16, 2018 7:02 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

:( ojej. Rudzia się "naprawila" to Jake "się popsuł"
Psinko śliczna nie stresuj Dużych swoich.
Trzymaj się i wracaj do zdrowia :201461
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt mar 16, 2018 10:07 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

Wszystkie kciuki i łapki zaciskamy za Jake'a!

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Pt mar 16, 2018 10:10 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

klaudiafj pisze:Ja robiłam raz zastrzyki Kitusi i bardzo, bardzo to źle wspominam, ale może dlatego, że ten zastrzyk miał natychmiastowy skutek otumanienia kota. Wpierw Kitusia syczała, potem przy zastrzyku kichnęła, a potem patrzałam jak z sekundy na sekundę pogrążą się w narkotycznym stanie, który był fatalny :płacz: i dlatego teraz tak mi się źle kojarzą zastrzyki, że wolę dawać tabletki. Tyle, że tabletki umiem podać każdemu kotu. Teraz też miałam wybór przy MArysi - wetka proponowała zastrzyki, ale nie chciałam. Złe wspomnienia :/

Fajnie, że umiesz podać zastrzyk. To pewnie jest inaczej jak to zwykły zastrzyk - sekunda ukłucia i kot dalej śmiga jakby zastrzyku nie było :) Faktycznie może to lepiej czasem :)



no aż tak bardzo po zastrzyku nie śmiga, ale poprawę widać :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 16, 2018 10:11 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

ewar pisze:To ja potrzymam :ok: :ok: :ok: , aby okazało się, że to tylko robaki. Robaczyca daje czasem objawy bardzo poważnej choroby. Właściwie to ja zawsze zaczynam od odrobaczania, kiedy mam jakiegoś nowego tymczasa, chyba że musi być sterylka na cito. Szczepienia zostawiam na później.



moje koty są odrobaczane 3-4 razy w roku, bo jest pies, który wychodzi no i jeszcze małe się trafiają od czasu do czasu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 16, 2018 10:15 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

Ziemosław pisze:Kciuki za pieska :ok:
hutek pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Co z Jake ?


Wyszły mu okropne wyniki, wszystkie normy tak przekroczone :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: , że wskazują na problemy z trzustką :placz: , we wtorek jesteśmy umówieni na usg, żeby zobaczyć czym to może byc spowodowane. Zmieniamy też karmę, na bardziej dietetyczną, juz mu zamówiłam. Tylko czy mu posmakuje? :roll:

Kciuki wielkie
Gosiagosia pisze:O kurcze :oops:
Kciuki nieustanne.


:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 16, 2018 10:22 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

Moli25 pisze::( ojej. Rudzia się "naprawila" to Jake "się popsuł"
Psinko śliczna nie stresuj Dużych swoich.
Trzymaj się i wracaj do zdrowia :201461


Jake to cały czas jest "popsuty" :( , już takiego go adoptowaliśmy 2 lata temu. Na całkowity powrót do zdrowia to niestety nie ma szans, byle tylko gorzej nie było i stan zdrowia był w miarę stabilny. On cały czas jest na karmach dla piesków z problemami trawiennymi i bierze codziennie Essentiale Forte, ale jak przez 11 lat swojego życia był karmiony nie wiadomo czym, co go doprowadziło do rozregulowania całego układu trawiennego to jednak w wieku 13 lat całkiem zdrowy nie będzie :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 16, 2018 10:23 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

FElunia pisze:Wszystkie kciuki i łapki zaciskamy za Jake'a!

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 16, 2018 10:27 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

To są wyniki Jake'a :placz:
Obrazek

a to pieseczek w całej okazałości, mokry po kąpieli
Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt mar 16, 2018 10:28 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.21-Z Rudzią lepiej:) Jake ź

chciałby dostać cos do jedzenia co mu nie wolno :(
Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości