Cosia Czitka Balbi i dachowce.TEN DZIEŃ. Cud narodzin!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 19, 2018 18:57 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Panujemy nad sytuacją, to znaczy szpital zamierza panować. Zobaczymy. To piaty pobyt w szpitalu :roll:
Dziewczynki kochane, ja nie będę wykańczać wątku z Wami, bo mam sporo do zrobienia w domu i nie tylko.
Spokojnie, sam się wykończy, to tak jeszcze z trzy dni :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto cze 19, 2018 19:19 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Ratunku, ratunku! Przelałam selera! W doniczce! Na balkonie!
Odsączyłam trochę wody papierem toaletowym, ile się dało. Nie zdechnie?

PS. Kciuki za synową :ok: :ok:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 19, 2018 20:12 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Ja umarłam kiedyś kaktusa więc w temacie roślin się nie wypowiem.

I kciuki trzymam mocno też :ok: :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto cze 19, 2018 20:27 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Ja w tym roku umarnęłam na balkonie 3 pietruszki. Nie na raz, tylko jedną po drugiej. Nie wiem czemu. Widocznie to nie pietruszkowy rok.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto cze 19, 2018 20:58 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

W Oławie mają super położną. Ma na imię Agata.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto cze 19, 2018 21:41 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

MB&Ofelia pisze:Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało :cry: :cry: :cry:

Oj, stało się, stało się. Przegrali i dali... na całej linii.
Czitka, jak się czuję synów. Kurcze długo ją te wymioty męczą. Biedna, upały plus wymioty, to o odwodnienie łatwo.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Wto cze 19, 2018 22:00 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Dzięki dziewczyny kochane, teraz mam chwilę, koty już w łóżkach, Pasio wyszedł, on woli w ogrodzie i ja się mu nie dziwię. U mojej Amelki załamka była w nocy, zaraz po wypisaniu z Brochowa(Wrocław wie o co chodzi). Spróbowała dzielnie coś zjeść i się zaczęło od nowa :( No i Trzebnica. Jutro gastroenterolog i usg jamy brzusznej, gastroskopia nic nie wykazała. Prawdopodobnie to tak zwane niepowściągliwe wymioty, jak ktoś ma pecha, to tak ma :roll: Trzeba wykluczyć inne przyczyny.
Dziwnie teraz wyrzucają ze szpitali na cito, przy okazji przywieźliśmy do domu kuzyna, który wczoraj miał w tym samym szpitalu operację potężnej przepukliny pachwinowej. Nie laparoskopowo, normalnym cięciem. Ordynator zadecydował, że do domu, no to do domu :roll:
Ale to wszystko nic, widziałam zdjęcia mojego wnusia z wczorajszego usg :1luvu: Buzię widać, rączką sobie brodę podpierał :P
Mały człowieczek, niesamowite :1luvu:
Jak będzie jutro słońce, to jutro będzie Ten Dzień. Jutro zakwitnie dynia! :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto cze 19, 2018 22:05 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Ja wnuczkę na usg widziałam 2 tygodnie przed porodem. Nawet sam lekarz mówi do mnie, macha do babci, no łzy w oczach miałam. Wnusia tylko na zdjęciach widziałam, nie byłam obecną podczas usg. Niesamowite są teraz te możliwości.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Śro cze 20, 2018 15:59 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Dzień dobry kochanie, jak minęła noc? :P
Obrazek
A dzisiaj jest TEN DZIEŃ, przyłapałam ją rano!
I w ten sposób zakończymy wątek, na kwitnąco, a co! :P
Oto kwitnąca moja dynia :1luvu:
ObrazekObrazek
I pszczółka już pracująca :P
Obrazek
I kwiat żeński, który pewnie rozwinie się jutro, te wyżej, to męskie, ana mnie uczy :smokin:
Obrazek
Nie wiem jak to sobie wymyśliłam, ale to miał być i jest dzień wyjątkowy. Dlaczego jest wyjątkowy, jeszcze nie wiem.
Trochę wiem, Balbisia nie zrobiła budyniowej kupy dzisiaj, może to to? 8) :roll:
Ta dynia, a właściwie dwie dynie, są dla mnie ważne. Też nie wiem dlaczego. Ale są.
Piękne są. Teraz się zwinęły i śpią.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro cze 20, 2018 16:52 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.TEN DZIEŃ. Cud narodzin!

Piękna dynia.

Balbisię proszę ode mnie pocałować w czółko.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, oni żują pszczoły.

sibia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8128
Od: Śro gru 07, 2005 17:15
Lokalizacja: Praga Północ (okolice trójkąta bermudzkiego)

Post » Śro cze 20, 2018 18:32 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.Jak rośnie dynia.Nie ma ko

Poranne powitanie kotków przesłodkie :D
A i dynie coraz większe.

A ja w Biedrze kupiłam dziś taką torbę na zakupy. Czy to nie Mama?
Obrazek
Obrazek
Mruczek i Inka

Advena

 
Posty: 652
Od: Pon lut 08, 2010 22:00
Lokalizacja: Wrocław albo Oleśnica

Post » Śro cze 20, 2018 18:32 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.TEN DZIEŃ. Cud narodzin!

@czitka to jest faktycznie kwitnący dzień. W moich balkonowych plonach pokazał się jeden, malutki orzeszek z, którego urośnie pomidor !

Patrzcie i podziwiajcie :)

Obrazek

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro cze 20, 2018 19:04 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.TEN DZIEŃ. Cud narodzin!

Torba jak najbardziej Mama! :P
Jak jutro znajdę czas, to zajrzę po Mamę do Biedronki!
A pomidorek przecudny, patrzę i podziwiam :1luvu: Pokazuj jak rośnie koniecznie i jak.....skończy na talerzu :strach: :ryk:
Moja noga dyniowa ma już 1.7 metra, a może mieć do dziesięciu :P
Idę je podlewać, niech rosną! :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17831
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Śro cze 20, 2018 19:14 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.TEN DZIEŃ. Cud narodzin!

Pasiek z Mamą :1luvu:
Gratulacje z okazji Dnia Kwitnienia Dyni :ok:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro cze 20, 2018 19:16 Re: Cosia Czitka Balbi i dachowce.TEN DZIEŃ. Cud narodzin!

Ojej mogłam zajrzeć dziś do biedronki po torbę z mamą...
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84530
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 105 gości