Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 21, 2018 7:27 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

aleksandra&maj pisze:Fuks i Moli się bawią czasem razem?
Moli, ja pamiętam,że pisałaś,że Twoje łapki żyją bardziej obok siebie,ale czy to znaczy,że nie bawią się ze sobą w ogóle?
Masz może filmiki albo zdjęcia z ich wzajemnej interakcji?
Jak to się w ogóle stało,że one tak obok siebie są? Niech zgadnę: Moli od początku nie wyrażała specjalnego zainteresowania Fuksikiem i tak już zostało?


Miłego poniedziałku :1luvu: !

Moli wyrażała chęć na interakcje z Fuksem, ale on wychowany bez rodzeństwa bez matki nie wie co to delikatność. Czasami jest do niej.... Agresywny? To za mocne słowo, ale i takie momenty są między nimi. Ogólnie jest zgoda. Z jednej miski jedzą :lol:
Jak był mały to raz go umyla
https://youtu.be/8iXm60y5_VI i to by było na tyle.
Bawić się bawią razem. Biegają jak konie po domu. Ale jednak kazdy żyje własnym życiem :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon maja 21, 2018 8:22 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Ale cudny filmik. Nie pamietam tego. Fuksiu maluteńki jeszcze
Martusia a o 3 nie marzysz???
Moze od Mir.ka koteczka wezmiesz ??? :twisted:
Az jestem ciekawa co to za szkraby u niej teraz :D
Milego poniedziałku. Ja leze dzisiaj. Ciagle mnie ta rana po drenie dokucza. Nie boli ale mam taki obrzęk. :roll:
Ostatnio edytowano Pon maja 21, 2018 8:24 przez MonikaMroz, łącznie edytowano 1 raz
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon maja 21, 2018 8:24 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli25 pisze:Czasami jest do niej.... Agresywny?

Nie widziałam, więc nie wiem, ale myślę, że, podobnie jak Noniu dla Florentynki, jest tak po kocurkowemu... jak to chłopaczki. Ale to nie agresja.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon maja 21, 2018 8:42 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

MalgWroclaw pisze:
Moli25 pisze:Czasami jest do niej.... Agresywny?

Nie widziałam, więc nie wiem, ale myślę, że, podobnie jak Noniu dla Florentynki, jest tak po kocurkowemu... jak to chłopaczki. Ale to nie agresja.

Masz rację Małgosia.
No właśnie dlatego dałam.... Bo to nie jest agresja. On się tak bawi, a ona wpada w panikę, krzyczy, a on jest w sumie niczego złego nie robi, nigdy nie tworzyli "jedności" w kłótni, kula kotów przez mieszkanie nie toczy się. Ale spać przy sobie nie śpią :D
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon maja 21, 2018 9:05 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

MonikaMroz pisze:Ale cudny filmik. Nie pamietam tego. Fuksiu maluteńki jeszcze
Martusia a o 3 nie marzysz???
Moze od Mir.ka koteczka wezmiesz ??? :twisted:
Az jestem ciekawa co to za szkraby u niej teraz :D
Milego poniedziałku. Ja leze dzisiaj. Ciagle mnie ta rana po drenie dokucza. Nie boli ale mam taki obrzęk. :roll:

Ja mam teraz dużo ważniejsze priorytety niestety niż trzeci kotek :wink:
Ale to nie forum o tym :P
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Śro maja 23, 2018 21:35 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Zrobilam dzisiaj te ciasteczka z orzechami, ale nie mialam orzechow. Zamiast nich dodalam musli - znowu dodalam też soli, dzis troszkę proszku do pieczenia, rekami zagniotlam ciasteczka (bez wałkowankia) Bez chłodzenia tez i od razu do pieca. 20 min i mialam ciastka :D
Uwielbiam ten przepis! Za to, że jest taki uniwersalny :) dlugo szukalam przepisu na wlasnie takie ciasteczka :D no i ja uzywam margaryny zamiast masla. Także dzieki Ci za niego :D

I tez moje koty mają teraz masło w misce co dzien. Tosia kocha lizac i reszta tez. Kupuje kostke. Kroje na 8 czesci i mrożę. Powiedziałaś kiedyś, że to dobrze robi na klaczki i poslizg. I musze to potwierdzic. Toska ostatnio wystrzelila jak z armaty klaczek w ksztalcie naboju z karabinu :ryk: trzy juz takie byly :ryk:
A kiedyś biedna męczyla się i czasem się udawalo a czasem nie. A teraz to strach stac w poblizu jak klaczek się zbliża :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw maja 24, 2018 2:29 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

klaudiafj pisze: (...)

I tez moje koty mają teraz masło w misce co dzien. Tosia kocha lizac i reszta tez. Kupuje kostke. Kroje na 8 czesci i mrożę. Powiedziałaś kiedyś, że to dobrze robi na klaczki i poslizg. I musze to potwierdzic. Toska ostatnio wystrzelila jak z armaty klaczek w ksztalcie naboju z karabinu :ryk: trzy juz takie byly :ryk:
A kiedyś biedna męczyla się i czasem się udawalo a czasem nie. A teraz to strach stac w poblizu jak klaczek się zbliża :mrgreen:


Klaudia, Tosieńka masłolubna jest super :D ! To prawdziwie limitowana edycja kota :D !


Miłego czwartku (mój ulubiony dzień tygodnia,a Wasz? ) miłej autorce tego wątku :1luvu: i wszystkim zaglądającym (ach, nie ma to jak samej sobie życzyć :mrgreen: ).
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 24, 2018 4:21 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

aleksandra&maj pisze:
klaudiafj pisze: (...)

I tez moje koty mają teraz masło w misce co dzien. Tosia kocha lizac i reszta tez. Kupuje kostke. Kroje na 8 czesci i mrożę. Powiedziałaś kiedyś, że to dobrze robi na klaczki i poslizg. I musze to potwierdzic. Toska ostatnio wystrzelila jak z armaty klaczek w ksztalcie naboju z karabinu :ryk: trzy juz takie byly :ryk:
A kiedyś biedna męczyla się i czasem się udawalo a czasem nie. A teraz to strach stac w poblizu jak klaczek się zbliża :mrgreen:


Klaudia, Tosieńka masłolubna jest super :D ! To prawdziwie limitowana edycja kota :D !


Miłego czwartku (mój ulubiony dzień tygodnia,a Wasz? ) miłej autorce tego wątku :1luvu: i wszystkim zaglądającym (ach, nie ma to jak samej sobie życzyć :mrgreen: ).

Olu wiele kotów lubi masło i tak jak Klaudia pisze to dobry poślizg. Nabój jak z armaty :ryk: uwielbiam Cie Klaudia, Twoje porównania są bezbłędne.
U mnie też codziennie jest w misce masło.
Wiesz ze zaginął mi ten przepis? :twisted: wyślij mi go proszę na messenger. Chyba wzięłam go do pracy i jakieś ręce się przykleily do niego :smokin:
Fakt przepis jest uniwersalny, można dodać wszystko na co ma się akurat ochotę i co jest pod ręką :mrgreen:
Jednakże chyba ma za mało mąki w przepisie.

Teraz jest sezon na truskawki. Można już kupić u ns za 3 zł. Ale Pani mówi że pójdzie zaraz do góry do 12-15 zł. To był pierwszy wysyp.

Ja mam swoje na działce.
Od pierogów, poprzez koktajle a wczoraj zrobiłam pancakes z musem truskawkowym... Niebo

Miłego dnia wszystkim zaglądającym i odurzającym kurze z zarośniętego wątku :lol:
Nie mam czasu za wiele ostatnio :roll:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 24, 2018 4:23 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Dziś muszę jakieś zdjęcia Moli zrobić, ona nie jest taka chętna do zdjęcia, Zaraz odwraca się pupą jak tylko widzi mnie z telefonem, w przeciwieństwie do gwiazdora Fuksa ;-) ObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 24, 2018 4:35 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli25 pisze:Dziś muszę jakieś zdjęcia Moli zrobić, ona nie jest taka chętna do zdjęcia, Zaraz odwraca się pupą jak tylko widzi mnie z telefonem, w przeciwieństwie do gwiazdora Fuksa ;-) ObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka


Bo Fuks jest gwiazdorem :D!



Niestety,ale koty lubiące masełko to dla mnie koty w edycji limitowanej,ponieważ mój Majuś kręci noskiem na wszystko co tłuste,a jak rozmawiałam z weterynarz wczoraj,to jej kot też,więc być może masłoluby wcale nie są tak powszechne jak się sądzi 8O ?
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 24, 2018 4:39 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Jeszcze gorące :mrgreen:

Jaka łapeczka :love:Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw maja 24, 2018 5:52 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Matko !
To widzę,że nie tylko Fuks,ale Moli też ma miny jak z komiksów :D. Aż nie chcę pytać jak to z tymi minami jest u dużych Moli i Fuksa :ryk:
Moli ma piękne,błyszczące,pełne życia oczy.
aleksandra&maj
 

Post » Czw maja 24, 2018 7:28 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli25 pisze:Dziś muszę jakieś zdjęcia Moli zrobić, ona nie jest taka chętna do zdjęcia, Zaraz odwraca się pupą jak tylko widzi mnie z telefonem, w przeciwieństwie do gwiazdora Fuksa ;-) ObrazekObrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Śliczne :1luvu:
Filmik mnie rozczulił.
Może mogłabym prosić o przepisik na panc....coś tam dalej. :mrgreen: z musem truskawkowym.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 24, 2018 7:44 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Fuksik jest absolutnie bajeczny, a Moli - jak na damę przystało - nie lubi się afiszować :D :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 86 gości