Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 18, 2018 21:38 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli jest piąkna

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 21:41 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

MaryLux pisze:Moli jest piąkna

W kolorach Lusi :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 21:58 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli25 pisze:
MaryLux pisze:Moli jest piąkna

W kolorach Lusi :1luvu:

Tylko piękniejsza :)

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt maja 18, 2018 22:43 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli25 pisze:Aleksandra, dziękuję za miły wpis jednak zaniedbalam forum ostatnimi czasy. Praca praca i jeszcze raz praca.
Ale moje Kotomstwo ma się super, tak dla uspokojenia. Wklejam jakieś fotki, dla tęskniących :smiech3:

Dokładnej historii Fuksia nie znam, wiem że porzuciła do mama, trafił do fundacji Kocia Chatka, a stamtąd do DT do Mir.ka z forum. Czytałam Mirki wątek ale jak wstawila zdjęcie mojego obecnego kociosyna to się dosłownie zakochałam w tym osesku :mrgreen: pisze do męża SMS ten kocurro będzie mój, a mój małżon to dawaj tego bydlaka :mrgreen: i tak z Wrocławia na drugi dzień jechałam do Sosnowca. Podejrzewam że gdyby był nad morzem też bym pojechała <3
ObrazekObrazekObrazek


(...)


Zawsze możesz nadrobić ;).
Fuksik jest piękny, jak mi się niesamowicie podoba nasycenie kolorów na jego futerku :) :) ! Fuksik to kot malowany akwarelą :1luvu: . I rozmieszczenie tych barwnych szlaków na futerku :) :).
Nie pierwszym zdjęciu widać,że jest odprężony. On jest dużym kotem, prawda :) ? Na drugim zdjęciu, rany, ten wyraz, wręcz jak z komiksu by kto wyciął. A w dokumentach o kotach mówią,że te mają mało ekspresyjne twarze. Z kim mu tak dobrze :)?

Podziwiam, szczerze,że znajdujesz czas na tak czasochłonne zajęcie jak lepienie pierogów. Dobre zarządzanie czasem, prawda ?
aleksandra&maj
 

Post » Sob maja 19, 2018 5:14 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Olu, dziękuję za komentarze i pochwały, wszystkie przekazałam księciuniowi :lol:
Fuks to pieszczocha okropna. Codziennie śpi miedzy nami brak pożycia małżeńskiego na sali rozwodowej zwalimy na Fuksa, zatargamy go do sądu jako świadka, tudzież codziennie rozwala mi małżeństwo :lol: jest przy tym taki słodki. Ale ma swoje prawa. Co za dużo to nie zdrowo i tylko wtedy kiedy on chce.
Ah Fuks

Molina to inny kot, zupełnie inny charakterem. Gadatliwa jest bardzo. Z nią mogę godzinami gadać i głaskać się. Nie przyjdzie do łóżka, natomiast ostatnio robi nam niespodzianki i jak nie ma Fuksa ładuje się pod kołdre. Gruchajac tak głośno, że może nawet i sąsiedzi słyszą :wink:
Jednakże, zwiewa przed Fuksem, ma jakiś uraz. Nie ma między nimi więzi brat siostra :lol:
Biegają po domu jak konie za sobą, ale nigdy nie śpią i nie myja się wzajemnie (jak to zaobserwowałam u innych) :wink:

Miłego weekendu
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 19, 2018 5:18 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Fuks się waży sam
5.80 ale to długi kocur i wysoki.
To takie kocie ADHD. Wszędzie go pełno, ale uwaga nie potrafi skakać :mrgreen: Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 19, 2018 7:30 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli piękna kocica. :1luvu:
U moich tez nie ma więzi jako takiej. Żyją obok siebie. Mili przyłoży Amy, czasem Amy ja zaczepi i to koniec. To Mili moja jak Fuks i Moli w jednym. Bo to gadające i latające ADHD :D :201461 :201461


Miłej soboty :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob maja 19, 2018 8:32 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Piękne fotki :):)

Fuksiu duuuzy kot. Pixior przy nim to piórko

Molcia jak zawsze słodka .
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob maja 19, 2018 8:43 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Moli25 pisze: Czytałam Mirki wątek ale jak wstawila zdjęcie mojego obecnego kociosyna to się dosłownie zakochałam w tym osesku :mrgreen: pisze do męża SMS ten kocurro będzie mój, a mój małżon to dawaj tego bydlaka :mrgreen:

I Twój TŻ wykrakał, dorodny kociosyn Wam wyrósł. Choć jak Go sobie wyobrażałam, to wydawał mi się większy :mrgreen:
Ujął mnie tym, że nie skacze.
Ściskaj Fuksa ile się da i jeszcze troszkę :wink:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob maja 19, 2018 9:20 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Jaki "tate" taki "kocisyn" hihihi :ryk:

Fuksiu, Fuksiu ty siem niczym nie martw
Ja też nielot jestem
nieloty są piękne
Nic
ia
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob maja 19, 2018 10:07 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Fuks się waży sam
5.80 ale to długi kocur i wysoki.
To takie kocie ADHD. Wszędzie go pełno, ale uwaga nie potrafi skakać :mrgreen: Obrazek

kochana drobinka :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461 :201461
Ostatnio edytowano Sob maja 19, 2018 12:26 przez mir.ka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 19, 2018 11:46 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Popodziwiałam śliczne koteczki :love: :love: :love: A Tosia moja waży 3 kilogramy. Jak jest gruba to 3,1 kg :mrgreen: A ma już trzy latka. Jest maciupka, ale bym ją mogła zjeść z miłości :D
Kubuś ma ponad 5 kg, bo już waga sobie nie radzi z takim bagażem - wg producenta jest do 5 kg.
Ładna ta kanapa - gdzie ją kupiliście?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 19, 2018 12:54 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

klaudiafj pisze:Popodziwiałam śliczne koteczki :love: :love: :love: A Tosia moja waży 3 kilogramy. Jak jest gruba to 3,1 kg :mrgreen: A ma już trzy latka. Jest maciupka, ale bym ją mogła zjeść z miłości :D
Kubuś ma ponad 5 kg, bo już waga sobie nie radzi z takim bagażem - wg producenta jest do 5 kg.
Ładna ta kanapa - gdzie ją kupiliście?

https://konsimo.pl/style/scandinavian.html
To jest pierwsza sofa która nie ma ani grama zaciągnięcia. W poprzednim mieszkaniu też udało się nam wybrać taki materiał, który nie dało się zaciągnąć ale ta jest i wiele lepsza.
Ja mam 3 osobowa sofę z tego stylu scandinavian. Ja mam wszystkie meble z konsimo. Łącznie z łózkiem i materacem.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Pon maja 21, 2018 0:54 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡

Fuks i Moli się bawią czasem razem?
Moli, ja pamiętam,że pisałaś,że Twoje łapki żyją bardziej obok siebie,ale czy to znaczy,że nie bawią się ze sobą w ogóle?
Masz może filmiki albo zdjęcia z ich wzajemnej interakcji?
Jak to się w ogóle stało,że one tak obok siebie są? Niech zgadnę: Moli od początku nie wyrażała specjalnego zainteresowania Fuksikiem i tak już zostało?


Miłego poniedziałku :1luvu: !
aleksandra&maj
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 99 gości