koniec

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 25, 2018 7:12 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

ser_Kociątko pisze:Foteczki :)

Tu z wczoraj
Obrazek

Obrazek

I z dzisiaj
Obrazek

Obrazek

Więc, Malinka to naprawdę: cud, miód, malinka!

Jest grzeczniutka, spokojna.

Na razie skubnęła odrobinkę jedzonka, ale to naprawdę znikoma ilość.

Generalnie cały czas odsypia. Widać, że jest bardzo umęczona myślę, że i podróżą i tułaczką.
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 25, 2018 7:47 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Jaka cudna i ten noseczek jak malinka :ryk:
Malinka śliczna dziewczynka :1luvu: nie wygląda na zabiedzona czy tylko jest taka puchata na zdjęciu.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 25, 2018 7:50 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Jest puchata bardzo. Ale jakaś chuda też nie jest. Taka nawet, że ciut by mogła schudnąć :D :D
ser_Kociątko
 


Post » Wto wrz 25, 2018 11:10 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

witamy witamy i zapraszamy :)
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 25, 2018 16:09 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Uch !!!
Faktycznie jak Skarleciak, śliczna jest :D
Pomiziaj ją ode mnie.
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro wrz 26, 2018 17:13 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Pomiziana!

No a teraz wracamy do relacji wakacyjnej:
2.09 Jak co dzień wstaliśmy 7:30. Trochę się ogarniamy i lecimy karmić koty. Właściwie wiem, powtarzam się, ale to bardzo istotna kwestia. Gdy kocie brzuszki są już pełne, idziemy uzupełnić nasze żołądki. No i dzisiaj mamy plan NESSEBAR. Ubrani docelowo idziemy do punktu zbiórki, bo moi rodzice uznali, że też chętnie się wybiorą. Jest godzina 10:00, a my zastanawiamy się jakim środkiem transportu się tam wybierzemy. Chwilę dyskutujemy i decydujemy, że płyniemy łódką. Cena za osobę 10 lev.

Obrazek

Obrazek

Cały rejs trwa około 30 minut. Po tym czasie przybijamy do brzegu i idziemy się napić. Obchodzimy cały Nesseber wokół, podziwiamy przy tym malownicze budynki, i a jakże koty! Ale to nie są byle jakie koty, to są koty wypasione z pięknymi miseczkami!

Obrazek

Wstępujemy jeszcze na Mojito! Każde za 4,5lev z pięknym widokiem na morze. I tu każdy się rozstaje, moi rodzice idą w swoją stronę, a my w swoją. Robimy jeszcze kilka fotek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wracamy autobusem za osobę 1,30 lev. O 18:15 idziemy na kolację, a tu wielka niespodzianka, mamy wieczorek bułgarski! Rozdają rakiję, Bułgarzy w strojach ludowych tańczą i śpiewają przy muzyce na żywo, właściwie świetna atrakcja, bardzo nam się podobało! Po kolacji wychodzimy na imprezę wszak to Słoneczny Brzeg - Las Vegas Europy. Lądujemy w Glarus Beach. Zamawiamy Green Bikini x2 i łapiemy się na Happy Hour. Rozochoceni tym faktem zamawiamy jeszcze Strawberry Daiquiri.

Obrazek

Obrazek

No i kiedy mamy już wychodzić Łukasz prosi o rachunek... Tak zabłyszczał angielskim, że... zamiast rachunku dostał piwo :ryk: :ryk: Powiedział "bill, please", Pani zrozumiała "Beer, please" W końcu udało się dostać rachunek, 24 lev. Ubawiliśmy się super, po 1:00 wracamy do pokoju.

C.D nastąpi
ser_Kociątko
 

Post » Śro paź 03, 2018 13:48 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Malinka :) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ser_Kociątko
 

Post » Śro paź 03, 2018 13:56 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Jak patrzy spod byka :)
Jeszcze zestresowana pewnie. Ale śliczna jest <3
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro paź 03, 2018 16:42 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Nawet z wkurzonym wyrazem twarzy jest piękna :1luvu:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

Post » Śro paź 03, 2018 20:59 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Malwinka śliczności. Wygląda na charakterną :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt paź 12, 2018 15:44 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

ser_Kociątko pisze:
Szalony Kot pisze:...

Ser_kociątko, a jak Malinka? :oops:



Otóż z Malinką wszystko jest w porządku. Je, kuwetuje, polubiła się z moimi dziewczynami. Jesteśmy już po szczepieniu.

Ale... Jest takie jedno ale... Spędza mi nawet sen z powiek.

.
.
.


.
.
.


Malinka...


Malinka, 22.10.2018 roku jedzie do nowego domku. Do mojego znajomego. Będzie jego pierwszym kotem, wcześniej mieli psa, pies odszedł po 16 latach. Całe życie marzył o kocie, no i od słowa do słowa w ostatniej rozmowie, padło na Malinkę. Domek przeze mnie szkolony w kwestii jedzonka, zamówienie na zooplusie już złożone. Transporter już jest. Kocyki, poduszeczki,legowiska są. Drapak jutro przyjeżdża.
ser_Kociątko
 

Post » Pt paź 12, 2018 16:41 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Jaka super wiadomość :piwa: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


Post » Sob paź 13, 2018 15:06 Re: Malinka na tymczasie + Relacja z wakacji. CZ.2

Rozłożyło mnie zapalenie zatok, nie mam siły na nic. Leżę i umieram z bólu nasady nosa. Czekam aż leki zaczną działać, ale dłuży się strasznie :(
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek, indianeczka, Silverblue i 95 gości