koniec

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 26, 2018 13:08 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

aga66 pisze:Pycha! Tylko w przepisie zapomniałaś podać na jaką wysokość potem unosi się kołdra :ryk: Przynajmniej ja tak mam po strączkowych ale może jak się dużo nie zje to "fajerwerków" nie będzie.

Padłam :ryk: :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 26, 2018 14:18 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Przekażę Ciężarówce :D

Wróciłam do domku, udało się nadać paczkę :)
ser_Kociątko
 

Post » Pt sty 26, 2018 15:43 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Ciężarówka faktycznie Wąsikopodobna :wink:
Ciekawe, czy też ma takiego powera w dupce ?
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1271
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pt sty 26, 2018 18:32 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Cięzarówka do zakochania od pierwszego wejrzenia. Cieszę się, że nie musi być już bezdomna.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt sty 26, 2018 19:00 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Ziemosław pisze:W odniesieniu do kotów jest w porządku :)

Właśnie nie, jak ojej śliczny koteczek. A po trzech latach zwrot z adopcji
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt sty 26, 2018 21:39 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Dyktatura pisze:Cięzarówka do zakochania od pierwszego wejrzenia. Cieszę się, że nie musi być już bezdomna.

:ok:
Kocham takie umaszczenie
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob sty 27, 2018 8:31 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Rozmawiałam z Anią - to ta moja kumpela.
Ciężarówka ma +/- 4 latka, ale jest bardzo wyniszczona, musiała wiele razy rodzić, macica była w strasznym stanie.
Morfologia wykazała stan zapalny, ale już wiadomo, że to od zębów, musi mieć czyszczone ząbki. Są już umówione na zabieg, 8 lutego.
Ciężarówka, to podobno koci aniołek, bawi się tylko myszkami, trochę drapie fotel, drapak nie bardzo.
Je tylko mokre jedzonko i mięsko.
Kuwetuje bezbłędnie, wiecie, ona musiała mieć kiedyś dom...
Po odrobaczeniu wydaliła z siebie jakiegoś meeeega długiego tasiemca. Ale ani pcheł ani świerzba nie miała.

-------------------------------------------------

Moje koty, jakieś takie leniwe ostatnio, bardzo dużo śpią. Więcej niż zwykle. Chyba pogoda na nie tak wpływa...
Ładnie dzisiaj zjadły śniadanko, WildFreedom to jest to, co lubią najbardziej :D
ser_Kociątko
 

Post » Sob sty 27, 2018 10:02 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

[quote="ser_Kociątko"]Rozmawiałam z Anią - to ta moja kumpela.
Ciężarówka ma +/- 4 latka, ale jest bardzo wyniszczona, musiała wiele razy rodzić, macica była w strasznym stanie.
Morfologia wykazała stan zapalny, ale już wiadomo, że to od zębów, musi mieć czyszczone ząbki. Są już umówione na zabieg, 8 lutego.
Ciężarówka, to podobno koci aniołek, bawi się tylko myszkami, trochę drapie fotel, drapak nie bardzo.
Je tylko mokre jedzonko i mięsko.
Kuwetuje bezbłędnie, wiecie, ona musiała mieć kiedyś dom...
Po odrobaczeniu wydaliła z siebie jakiegoś meeeega długiego tasiemca. Ale ani pcheł ani świerzba nie miała.

straszne co musiała przechodzić :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72785
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 27, 2018 11:41 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Biedna kicia :(
Ale teraz będzie już coraz lepiej :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob sty 27, 2018 11:49 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Śliczna z niej koteczka. Taka młoda a tyle już przeszła :placz: dobrze że ma wreszcie swój domek gdzie będzie zadbana i kochana. To nic że przechorowalyscie obie z Ania tę Łapanke ale warto było. Jesteście super dziewczyny :1luvu:
Ja też trafiam do dobrego domku :ryk: :ryk:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 27, 2018 12:35 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Gosiagosia pisze:Śliczna z niej koteczka. Taka młoda a tyle już przeszła :placz: dobrze że ma wreszcie swój domek gdzie będzie zadbana i kochana. To nic że przechorowalyscie obie z Ania tę Łapanke ale warto było. Jesteście super dziewczyny :1luvu:
Ja też trafiam do dobrego domku :ryk: :ryk:



kiedy się przenosisz? :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72785
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 27, 2018 19:05 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Gosia, czekam na Ciebie :D

Bardzo się cieszę, że Ania ją wzięła do siebie, nie miałabym sumienia z powrotem wypuszczać jej na ulicę :(
Przechorowałyśmy, ale warto było. Drugi raz zrobiłabym to samo :)
ser_Kociątko
 

Post » Sob sty 27, 2018 19:55 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

[quote="ser_Kociątko"]Gosia, czekam na Ciebie :D
Może wiosną, to jest najlepsza pora na zmiany. :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25551
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 28, 2018 8:10 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Gosiagosia pisze:
ser_Kociątko pisze:Gosia, czekam na Ciebie :D
Może wiosną, to jest najlepsza pora na zmiany. :P



każda pora jest dobra, nie ma co czekać :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72785
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie sty 28, 2018 8:11 Re: Ponura norka, szara, zimna. Zwalczone, alergie zostały

Czekam, czekam :D :D
ser_Kociątko
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości