koniec

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 28, 2018 9:59 Re: Nareszcie wakacje. Wątek zawieszony. CZ.2

Asia to my czekamy już na odwieszenie wątku i opowieści wakacyjne :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto sie 28, 2018 21:26 Re: Nareszcie wakacje. Wątek zawieszony. CZ.2

Asik, najpiękniejszych wakacji :1luvu:
Trzymam kciukasy :ok:
Odpocznij za mnie też :mrgreen:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1270
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Pt wrz 14, 2018 11:32 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Melduję się, że wróciliśmy wczoraj wieczorem do domu.

Chcecie trochę opisu wakacyjnego i fotek? :) :)

Wszystkie zwierzaki zdrowe, wytęsknione :)
ser_Kociątko
 

Post » Pt wrz 14, 2018 11:33 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

ser_Kociątko pisze:Melduję się, że wróciliśmy wczoraj wieczorem do domu.

Chcecie trochę opisu wakacyjnego i fotek? :) :)

Wszystkie zwierzaki zdrowe, wytęsknione :)

Chcemy :)

I zapraszam do siebie. Mamy problem z Bagi. Może Ty Asia wpadniesz na jakiś sensowny pomysł :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pt wrz 14, 2018 11:40 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Lecę do Was :)
ser_Kociątko
 

Post » Pt wrz 14, 2018 11:44 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Ja chcę fotki z relacją :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt wrz 14, 2018 13:05 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Jasne , ze chcemy fotki :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt wrz 14, 2018 15:17 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Miło cię widzieć. Też czekam na fotki

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 14, 2018 16:12 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Postaram się pierwszą część relacji wstawić dzisiaj :)
ser_Kociątko
 

Post » Sob wrz 15, 2018 13:13 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Nie dałam rady wczoraj usiąść i zacząć pisać relacji :(

Mam za to już przygotowane fotki, i zarys tego jak chcę żeby wyglądała moja relacja, jednocześnie poleci ona na dwa fora, miau i bulgaricus :) więc będą informacje dla obydwu grup docelowo- odbiorczych nie będzie Wam to przeszkadzało?:)
ser_Kociątko
 

Post » Sob wrz 15, 2018 14:14 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. CZ.2

Relacja Słoneczny Brzeg 2018

30.08 Wyjechaliśmy ze Słowika do Warszawy na lotnisko o 13:15. O 14:30 byliśmy już na miejscu. Do odlotu pozostały 3h. W tym czasie robimy sobie fotki.
O 15:44 otwierają check-in. Stoimy w kolejce 30 minut. Odprawiamy bagaże i kierujemy się na kontrolę bezpieczeństwa. Łukasz przechodzi bez problemu, ja pikam. Ściągam buty, przechodzę jeszcze raz, znowu pikam, kończy się na kontroli osobistej i lecimy na kontrolę paszportową. Wszystko przebiega gładko. Czekamy na lot, a z głośników Pani cały czas nawołuje dwie osoby do stawienia się na pokład samolotu odlatującego do Egiptu. Przez nich mamy 40 minut opóźnienia. W samolocie robimy kilka zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Do Bułgarii dolatujemy o 21:00.
Obrazek
Jeszcze raz kontrola paszportowa, odbieramy bagaże i szukamy rezydentki TUI, żeby podała nam nr autobusu transferującego nas do hotelu. Autokar nr 99 już na nas czeka. O 23:00 meldujemy się w pokoju i idziemy przywitać się z moimi rodzicami w sąsiednim hotelu. Chwilę rozmawiamy i lecimy coś zjeść. Jesteśmy tak głodni, że nie chce nam się szukać już niczego, więc w pierwszej budce na promenadzie kupujemy po kebabie każdy za 8lev, jemy na plaży i idziemy jeszcze do sklepu na małe zakupy, kupujemy wino i wodę mineralną za 7,30 lev. Dzień kończymy o 1:30.

Ciąg dalszy nastąpi.
ser_Kociątko
 

Post » Nie wrz 16, 2018 18:01 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. Relacja CZ

31.08 Wstaliśmy o 8:00, po szybkim ogarnięciu się wyszliśmy na śniadanie.
O 10:00 spotkanie z moimi rodzicami w ich hotelu Avliga Beach. My mieszkamy w Chaika Beach.
Widok z naszego pokoju.
Obrazek
Dzisiejszy dzień spędzamy na basenie, kąpiąc się, opalając i pijąc drinki w barze przeciętna cena jednego drinka 4,5lev.
O 18 poszliśmy na kolację i podreptaliśmy na główną ulicę przy hotelu Kuban, doszliśmy do marketu Mladost i kupiliśmy kilka drobiażdzków, wodę, brzoskwinie, itp. za 12 lev. Spać poszliśmy o 1:30.
Obrazek


1.09 Pobudka o 7:30. Śniadanie - banice. W dniu wczorajszym późnym wieczorem odkryłam zaniedbane koty przy hotelu moich rodziców, więc kupiłam kocie żarcie i zaczęłam dokarmiać.
Obrazek
Obrazek
Wróciliśmy do hotelu się przebrać, no i tu bardzo niemiła sytuacja. On około 50 lat, ona też. Wychodzą z windy wraz z innymi turystami. Na kilometr słychać, że to Polak. Zaczepia starsze Panie z Niemiec głośno komentując i klnąc jak szewc... Generalnie najpierw to olewamy, ale po chwili pokazuje na mnie żonie i mówi patrz jaki grubas idzie... O nie, tego to za wiele, mówię do niego po polsku, że trochę kultury by się przydało, zrobił się cały czerwony, Łukasz coś mu jeszcze dodał i tylko się zwinął z powrotem do windy. My przebrani już w stroje kąpielowe dzisiaj inauguracyjna kąpiel w morzu. Woda cieplutka, prawie przezroczysta. Opalaliśmy się do 14, potem spacer w stronę molo.
Obrazek
Później poszliśmy w stronę poczty, szukając jakiegoś fajnego miejsca gdzie można usiąść i się czegoś napić. Przy samej poczcie siadamy w knajpce Condor i zamawiamy PinaColadę i Mojito. Płacimy 12 lev.
Obrazek
Wracając wchodzimy jeszcze do Mladosta, znów po wodę mineralną tym razem dużo większy zapas, kupujemy jeszcze tarator, rakiję, baklavę, małą ljutenicę, pastę z bakłażana, oliwki i winko płacimy 27lev. Wieczorem wybyliśmy jeszcze posiedzieć na plaży. Spanie znów około 1...

Ciąg dalszy nastąpi.
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 18, 2018 9:31 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. Relacja CZ

Asiu czekamy na ciąg dalszy :D

A ja to POPROSZĘ Koźlarka <3
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto wrz 18, 2018 11:45 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. Relacja CZ

Ciąg dalszy nastąpi w środę wieczorem, gdyż za jakieś 2h przyjeżdża do mnie Wilber :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ser_Kociątko
 

Post » Wto wrz 18, 2018 11:52 Re: Wróciliśmy z wakacji, czas leci nieubłaganie. Relacja CZ

ser_Kociątko pisze:Ciąg dalszy nastąpi w środę wieczorem, gdyż za jakieś 2h przyjeżdża do mnie Wilber :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

A chociaż 1 fotke Koźlarka poproszę :) plissssssssssssssssssssss
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], haaszek i 97 gości