koniec

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 26, 2018 11:28 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

Koty dzisiaj czekały głodne i zmarznięte. Niechże ta zima się już skończy. Strzepują zmarznięte łapki przedreptują.. ech :(
ser_Kociątko
 

Post » Wto lut 27, 2018 19:06 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

Kociątku, wszystko oki ?
Nie zawiało Cię, nie przymroziło ?
Już się martwic zaczynam :|

Wysłałam Ci zdjęcie klatki, dzisiaj doszła. Złożyłam, nawet jest instrukcja w pudełku i oryginalne pudełko.
Jedyny mankament, to leciutko przygięte drzwiczki na dole, przez co się nie domykała tak, jak powinna, uszkodzenie transportowe. Wystarczyły kombinerki, młotek i dziesięć minut pracy i jest nówka, wszystko kompletne i działa jak powinno.
Testowałam na moich, Wąs cffffany, przyglądał się jak składam, jak sprawdzam działanie i jak potem weszła do środka, to starannie omijała zapadkę :mrgreen:
Podłogę trzeba będzie czymś wyłożyć, żeby nie było widać zapadki, mam nadzieję, że się sprawdzi.
Fajne, że nie ma w zasadzie możliwości przypadkowego zamknięcia, coś musi w środku nadepnąć i siatka jest na tyle gęsta, że nic nie wyciągnie z zewnątrz jedzenia.
Teraz pozostaje już tylko jechać i łapać jak mrozy zelżą.

Ta o którą się pytałam kosztuje 640 zł :strach: Dzisiaj sklep mi odpowiedział :?
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Wto lut 27, 2018 19:21 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

ser_Kociątko pisze:Koty dzisiaj czekały głodne i zmarznięte. Niechże ta zima się już skończy. Strzepują zmarznięte łapki przedreptują.. ech :(

Biedaczki :placz: :placz: tak mi ich żal. W Warszawie nie widuję często kotów bezdomnych a te które widzę są zaopiekowane.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25570
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 28, 2018 0:25 Re: Plagi się skończyły! Nowe fotki! Kaniuch w nowym domku

ser_Kociątko pisze:A nie wiem czy Wam mówiłam, ale Borowik mieszka teraz w Irlandii.


I znowu musiałam nadrobić zaległości - bardzo szybko wątek rośnie.
Jak masz kontakt z dużymi Borowika to im powiedz, żeby ubezpieczyli kociastego bo jeśli się coś kocio posypie to umrą na zawał jak dostaną rachunek, np. USG - 250 euro, tomografia 1360 euro (ceny sprzed dwóch lat).
Jeśli ktoś mówi, że nie lubi kotów to znaczy, że nie spotkał jeszcze tego właściwego.
Kicuś 04.1997 - 22.10.2010..........Troczuś 2004 - 14.02.2019...............Myszka.................... Mirmił.................GRysiu
Trzy zdjęcia kotów to za dużo.
Obrazek

Irlandzka Myszka

 
Posty: 1546
Od: Nie sie 15, 2010 16:49
Lokalizacja: Cork, Irlandia

Post » Śro lut 28, 2018 7:26 Re: Plagi się skończyły! Nowe fotki! Kaniuch w nowym domku

Irlandzka Myszka pisze:
ser_Kociątko pisze:A nie wiem czy Wam mówiłam, ale Borowik mieszka teraz w Irlandii.


I znowu musiałam nadrobić zaległości - bardzo szybko wątek rośnie.
Jak masz kontakt z dużymi Borowika to im powiedz, żeby ubezpieczyli kociastego bo jeśli się coś kocio posypie to umrą na zawał jak dostaną rachunek, np. USG - 250 euro, tomografia 1360 euro (ceny sprzed dwóch lat).


Ile??!! :strach:

Sarah DeMonique

 
Posty: 2704
Od: Pt cze 04, 2010 11:10
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro lut 28, 2018 10:17 Re: Plagi się skończyły! Nowe fotki! Kaniuch w nowym domku

Sarah DeMonique pisze:
Irlandzka Myszka pisze:
ser_Kociątko pisze:A nie wiem czy Wam mówiłam, ale Borowik mieszka teraz w Irlandii.


I znowu musiałam nadrobić zaległości - bardzo szybko wątek rośnie.
Jak masz kontakt z dużymi Borowika to im powiedz, żeby ubezpieczyli kociastego bo jeśli się coś kocio posypie to umrą na zawał jak dostaną rachunek, np. USG - 250 euro, tomografia 1360 euro (ceny sprzed dwóch lat).


Ile??!! :strach:

:strach:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 28, 2018 10:22 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

wilber pisze:Kociątku, wszystko oki ?
Nie zawiało Cię, nie przymroziło ?
Już się martwic zaczynam :|

Wysłałam Ci zdjęcie klatki, dzisiaj doszła. Złożyłam, nawet jest instrukcja w pudełku i oryginalne pudełko.
Jedyny mankament, to leciutko przygięte drzwiczki na dole, przez co się nie domykała tak, jak powinna, uszkodzenie transportowe. Wystarczyły kombinerki, młotek i dziesięć minut pracy i jest nówka, wszystko kompletne i działa jak powinno.
Testowałam na moich, Wąs cffffany, przyglądał się jak składam, jak sprawdzam działanie i jak potem weszła do środka, to starannie omijała zapadkę :mrgreen:
Podłogę trzeba będzie czymś wyłożyć, żeby nie było widać zapadki, mam nadzieję, że się sprawdzi.
Fajne, że nie ma w zasadzie możliwości przypadkowego zamknięcia, coś musi w środku nadepnąć i siatka jest na tyle gęsta, że nic nie wyciągnie z zewnątrz jedzenia.
Teraz pozostaje już tylko jechać i łapać jak mrozy zelżą.

Ta o którą się pytałam kosztuje 640 zł :strach: Dzisiaj sklep mi odpowiedział :?


Ech, nie jest za dobrze, ale to już wiesz ;) Rozłożyła mnie choroba na maksa. Ale jakoś daję radę.
Masakra z ceną tej klatki, ale tą którą mi wysłałaś wydaje się bardzo ok.
Moje kciuki są nieustające.

Gosiagosia pisze:
ser_Kociątko pisze:Koty dzisiaj czekały głodne i zmarznięte. Niechże ta zima się już skończy. Strzepują zmarznięte łapki przedreptują.. ech :(

Biedaczki :placz: :placz: tak mi ich żal. W Warszawie nie widuję często kotów bezdomnych a te które widzę są zaopiekowane.


Moje też są zaopiekowane, ale to nie to samo co dom. Bezdomne na tarasie stawiają się regularnie, jedzą ilości ogromne, ale nie żałuję. Niech jedzą.
Ale wiecie co jest najgorsze? Wczoraj niestety jeden kot zamarzł w budce. :placz: :placz: :placz:

--------------------------------------------------------------------------------

Irlandzka Myszka pisze:
ser_Kociątko pisze:A nie wiem czy Wam mówiłam, ale Borowik mieszka teraz w Irlandii.


I znowu musiałam nadrobić zaległości - bardzo szybko wątek rośnie.
Jak masz kontakt z dużymi Borowika to im powiedz, żeby ubezpieczyli kociastego bo jeśli się coś kocio posypie to umrą na zawał jak dostaną rachunek, np. USG - 250 euro, tomografia 1360 euro (ceny sprzed dwóch lat).


O matko, nic o tym nie wiedziałam. Napiszę im dzisiaj o tym. To bardzo cenna informacja, dziękuję! :)

----------------------------------------------------------------------------------
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 28, 2018 10:26 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

ser_Kociątko pisze:Wczoraj niestety jeden kot zamarzł w budce. :placz: :placz: :placz:

[*]
Biedaczku mały, nigdy już nie będzie zimno i głodno. Jesteś na zielonej łące, w słońcu.
Jakie to wszystko jest straszne.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro lut 28, 2018 10:29 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

Nie mam siły na to wszystko. Codziennie parę razy wszystko sprawdzam... A i tak nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego... Mam serdecznie dość tej cholernej zimy.
W nocy było -21 a odczuwalna -28....

---------------------------------------------------------

Zaangażowałam się w sprawę tajną i ratującą. Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało dopiąć temat. Nie mogę o tym pisać na ogóle, ale na PW w razie czego objaśnię. To dla mnie bardzo ważne, ale wyczerpuje mnie psychicznie.
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 28, 2018 10:37 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

Biedny kotek :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 28, 2018 12:39 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

Kociątku trochę wirtualnego ciepła Ci przesyłam.
Uważaj, nie dozięb się teraz, nie wiem, czy ta obecna choroba to nie jest niedoleczone poprzednie przeziebienie. Ja wiem, że łatwo sie pisze a życie sobie.

Z całej siły trzymam za powodzenie akcji. Zimno strasznie.
Daj proszę znać, jak coś będzie wiadomo.
:ok:
Obrazek



Mico (*)

wilber

Avatar użytkownika
 
Posty: 1272
Od: Pt lis 05, 2010 22:47

Post » Śro lut 28, 2018 13:21 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

:201494 Robisz kawał świetnej roboty. Przytulam mocno i trzymam kciuki z całych sił za powodzenie.

Funghi

Avatar użytkownika
 
Posty: 404
Od: Czw maja 19, 2016 9:37

Post » Śro lut 28, 2018 16:56 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

wilber pisze:Kociątku trochę wirtualnego ciepła Ci przesyłam.
Uważaj, nie dozięb się teraz, nie wiem, czy ta obecna choroba to nie jest niedoleczone poprzednie przeziebienie. Ja wiem, że łatwo sie pisze a życie sobie.

Z całej siły trzymam za powodzenie akcji. Zimno strasznie.
Daj proszę znać, jak coś będzie wiadomo.
:ok:


Oj tak, przyda się ciepła dużo.
Już mi jest dużo lepiej. Dużo. :)

Kciuki bardzo potrzebne, bardzo, bardzo. Pewnie jak będzie wiadomo to od razu dam znać.


-------------------------------------------------------------------
Funghi pisze::201494 Robisz kawał świetnej roboty. Przytulam mocno i trzymam kciuki z całych sił za powodzenie.


Dziękuję bardzo. :oops: :oops:

Setki tysięcy kciuków potrzebne!
ser_Kociątko
 

Post » Śro lut 28, 2018 17:05 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Śro lut 28, 2018 17:22 Re: Plagi się skończyły! Najnowsze fotki! CZ.2

:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek
Pozdrawiam i zapraszam do naszego wątku: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46 ... #p11640562 :201461

Zefir

Avatar użytkownika
 
Posty: 910
Od: Nie paź 30, 2016 22:17
Lokalizacja: Jawor

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 333 gości