koniec

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 18, 2018 7:13 Re: Wrócliśmy, walka z zooplusem, nowe fotki :) CZ.2

Kupiłam sporo rzeczy za punkty, ale to dlatego, że uzbierało mi się nie za zamówienia, ale rozdawali punkty przy różnych okazjach, na przykład na urodziny, były w kalendarzu adwentowym...itd.
PixieDixie pisze:Ja kiedys to porownywalam i wychodzi na jedno generalnie.

Oczywiście. Trzeba przekalkulować, co się opłaca. Czasem w Zooplusie jest taniej, bo są promocje i odwrotnie.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt maja 18, 2018 23:13 Re: Wrócliśmy, walka z zooplusem, nowe fotki :) CZ.2

ser_Kociątko pisze:
(...)

Opiszę sytuację z Midzią później, teraz nie bardzo mam jak ;)


Hej Asia :)! Jak znajdziesz chwilę to skrobnij, bo ja jestem bardzo ciekawa Midzi i jej historii.
I przyłączam się do prośby o zdjęcia Koźlarka :).


Te punkty w Zooplusie za każde zakupy są? Bo mi napisali,że mam rabat 5% na następne zakupy, jeszcze za dodatkową opłatą chyba punkty jakieś były,ale płacić za punkty dodatkowo, to trochę lipnie.
aleksandra&maj
 

Post » Sob maja 19, 2018 6:24 Re: Wrócliśmy, walka z zooplusem, nowe fotki :) CZ.2

aleksandra&maj pisze:Te punkty w Zooplusie za każde zakupy są?

Tak, doliczają za każde zamówienie. Można potem je wymienić na różne rzeczy w sklepie z premiami. W ten sposób" kupiłam" już kilka drapaków, jakieś zabawki, karmę..itd, ale tych punktów trzeba trochę uzbierać. Mam dużo kotów, zamawiam dużo i często, stąd taka możliwość. Czasem są punkty bonusowe.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 19, 2018 10:07 Re: Wrócliśmy, walka z zooplusem, nowe fotki :) CZ.2

Na razie nie mam czasu, bo to długa historia, nawet bardzo. I niekoniecznie mogę tu pisać ze szczegółami... Może jak przyjedziesz to Ci opowiem?

Tak, punkty są przy każdym zamówieniu.

Z puntków mam mnóstwo rzeczy: tor, masażer, drapak, legowisko kaloryferowe, drapaki tekturowe, psie chrupki łącznie 20kg...
ser_Kociątko
 

Post » Nie maja 20, 2018 13:57 Re: Wrócliśmy, walka z zooplusem, nowe fotki :) CZ.2

Bardzo serdecznie zapraszam na bazarek. Do środy będzie w pełni zreaktywowany i zostaną dodane nowe ciuszki.

Koźlarek się rozchorował, walczymy z zapaleniem spojówek. Krople do oczu kosztują krocie :( Kupiłam też kotom Plaque Off, bo zaczynamy mieć problem z kamieniem u Scarlet.

Każdy grosik wsparcia się nam przyda.

Bezdomne nadal przychodzą na taras. Jest sezon kociakowy, łapię kotki wiejskie na zabiegi, wożę je. Zabiegi mam za darmo, ale koszty transportu mnie zjadają.
ser_Kociątko
 

Post » Nie maja 20, 2018 19:38 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Scrlet nie chce jeść?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie maja 20, 2018 19:40 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Chce jeść, ale ma już czerwoną linię dziąseł i żółty nalot na ząbkach. :(
ser_Kociątko
 

Post » Nie maja 20, 2018 19:43 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Biedulka a czemu jej się to robi? Jakoś nie doczytałam co jej jest?

aga66

 
Posty: 6126
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie maja 20, 2018 21:30 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Żyjesz?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon maja 21, 2018 7:16 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Żyję, żyję.


Aguś, nie wiadomo czemu jej się to robi. Ma chyba po prostu skłonności do osadzania się kamienia. Mimo, że je mięso z kośćmi i tak ma kamień, jako jedyna u mnie. :(
ser_Kociątko
 

Post » Pon maja 21, 2018 8:38 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Podobno skłonność do osadzania się kamienia może mieć związek ze składem śliny. Tak mi powiedziała kiedyś dentystka (ludzka, nie kocia). Jestem skłonna w to uwierzyć.
Mojej Ofelii, której też osadza się kamień, smaruję zębiska specjalnym mazidłem, nie pamiętam nazwy, mogę w domu sprawdzić. Tyle że drogie :strach: Ale Dyktatura używa jakiegoś innego smarowidła (też nazwy nie pamiętam, można ją podpytać), naprawdę skuteczne.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33176
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon maja 21, 2018 15:35 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

MB&Ofelia pisze:Podobno skłonność do osadzania się kamienia może mieć związek ze składem śliny. Tak mi powiedziała kiedyś dentystka (ludzka, nie kocia). Jestem skłonna w to uwierzyć.
Mojej Ofelii, której też osadza się kamień, smaruję zębiska specjalnym mazidłem, nie pamiętam nazwy, mogę w domu sprawdzić. Tyle że drogie :strach: Ale Dyktatura używa jakiegoś innego smarowidła (też nazwy nie pamiętam, można ją podpytać), naprawdę skuteczne.

Ja używam Dentisept. Od lat. Działa cuda.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 21, 2018 19:26 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Asia, jak dasz radę, to fotki bardzo chętnie :) :).

Na tematach dentystycznych się nie znam, ale trzymam kciuki za znalezienie skutecznego i taniego likwidatora kamienia nazębnego u Scarlet :).
aleksandra&maj
 

Post » Śro maja 23, 2018 10:23 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

Była mowa o punktach.W Zooplusie teraz 300 punktów gratis. Trzeba zamówić za 129 zł.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 24, 2018 2:21 Re: Powoli do przodu, jakoś żyjemy :) CZ.2

ewar pisze:Była mowa o punktach.W Zooplusie teraz 300 punktów gratis. Trzeba zamówić za 129 zł.


Właśnie wczoraj zamówiłam. Już po złożeniu zamówienia, weszłam na moje konto w zooplusie,w zakładkę gdzie te punkty promocyjne powinny się naliczyć (tam,gdzie są różne rzeczy do wyboru za punkty, które się ma) i nic mi się nie naliczyło :( ? Może to dopiero jak odbiorę i, tym samym, opłacę przesyłkę (mam płatność przy odbiorze) ??



Asiu, co u Was :)?
aleksandra&maj
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Silverblue, zuza i 104 gości