Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw maja 17, 2018 7:30 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

:kotek:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Sob maja 19, 2018 5:29 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

klaudiafj pisze:Nieciekawa, ale jedna z lepszych wetowych. Moja wetka wrecz powiedziala, że to bardzo dobra karma! Tosi nic po niej nie bylo, ale Tosia nie ma żadnych alergii, nawet Acana nie zrobila na niej wrazenia. Za to Kubislaw i Marysia może nie dostali na Trovecie wielkiej alergii, ale jednak cos sie dzialo.
Poki co nie ma powodow żeby Marysia musiala miec weterynaryjna karme - wlasnie na tej Thrive Maryska czuje sie się w koncu świetnie :ok:

Wiesz co bo ja zauważyłam że koty które opuszczają dom rodzinny (od Mi.rka) to są takie roboty troche :lol:
Fuks też co by nie zjadł wszystko ok, nigdy nie choruje,do wet jeździ bo tak trzeba :lol:

Piękny prezent Mirka dostała, idealnie na ścianie wygląda :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 19, 2018 6:54 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Sihaja pisze::kotek:

:D

Moli25 pisze:
klaudiafj pisze:Nieciekawa, ale jedna z lepszych wetowych. Moja wetka wrecz powiedziala, że to bardzo dobra karma! Tosi nic po niej nie bylo, ale Tosia nie ma żadnych alergii, nawet Acana nie zrobila na niej wrazenia. Za to Kubislaw i Marysia może nie dostali na Trovecie wielkiej alergii, ale jednak cos sie dzialo.
Poki co nie ma powodow żeby Marysia musiala miec weterynaryjna karme - wlasnie na tej Thrive Maryska czuje sie się w koncu świetnie :ok:

Wiesz co bo ja zauważyłam że koty które opuszczają dom rodzinny (od Mi.rka) to są takie roboty troche :lol:
Fuks też co by nie zjadł wszystko ok, nigdy nie choruje,do wet jeździ bo tak trzeba :lol:

Piękny prezent Mirka dostała, idealnie na ścianie wygląda :1luvu:

Długo czekalam na odpowiednie zdjecie Tosi, żeby wysłać Mirce w podziękowaniu za Tosie ;) na zdjeciu musiala być Tosia, dokladnie tak jak wygląda, jak ja ją widzę i oczka smocze musialy byc, czyli zolte z zielonymi obwodkami i jej charakter :) i akurat jak zobaczylam to zdjecie wlasnie to uznalam, ze wreszcie właściwe nadeszlo :mrgreen:

A tu smrody z wczoraj:
Obrazek

Obrazek

"Ja nie wiem... Bedom to chrupki czy nie bedom?!"
Obrazek

Obrazek

Jest takie powiedzenie - taki syf, że ino nasrać :D to u mnie jest taki syf, że lepiej się legnąć i zapomnieć :ryk:
Obrazek

Kupiłam obraz u Kotiny :) "Smuteczek" - to cała ja :ok:
Obrazek

Polowanie na ludzia ze ukrycia wśród bratkow ;)
Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 19, 2018 7:51 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

No tak przy pustym talerzyku :ryk:
Jaka mina Marysi :lol:
Super zdjęcia, nie bardzo rozumiem zdjęcie bratkow, ale oglądam na telefonie i na szybko ale wrócę do domu i ogarnę ten temat :smokin:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob maja 19, 2018 10:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

"Ja nie wiem... Bedom to chrupki czy nie bedom?!"
Obrazek

i doczekała się biedna? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 19, 2018 10:15 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Moli25 pisze:
klaudiafj pisze:Nieciekawa, ale jedna z lepszych wetowych. Moja wetka wrecz powiedziala, że to bardzo dobra karma! Tosi nic po niej nie bylo, ale Tosia nie ma żadnych alergii, nawet Acana nie zrobila na niej wrazenia. Za to Kubislaw i Marysia może nie dostali na Trovecie wielkiej alergii, ale jednak cos sie dzialo.
Poki co nie ma powodow żeby Marysia musiala miec weterynaryjna karme - wlasnie na tej Thrive Maryska czuje sie się w koncu świetnie :ok:

Wiesz co bo ja zauważyłam że koty które opuszczają dom rodzinny (od Mi.rka) to są takie roboty troche :lol:
Fuks też co by nie zjadł wszystko ok, nigdy nie choruje,do wet jeździ bo tak trzeba :lol:

Piękny prezent Mirka dostała, idealnie na ścianie wygląda :1luvu:

małe zawsze uczę jeść wszystko - suche, mokre, surowe, gotowane, żeby znały różne smaki, choć nawet takie maluchy mają swoje upodobania i nie wszystko jednakowo chętnie jedzą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 19, 2018 11:40 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

mir.ka pisze:"Ja nie wiem... Bedom to chrupki czy nie bedom?!"
Obrazek

i doczekała się biedna? :(

Ja mam przy łóżku chrupki i wydzielam do talerzyków w związku z czym kolejka ustawia się wiele razy na dzień. Kubisław w różnych przebraniach do kolejki startuje po trzy razy. Ale muszę w końcu to ukrócić i dawać chrupki tylko rano i wieczorem, bo to samo zło.... nawet najlepsze chrupki nie są dobre dla zdrowia. Ale póki co jest jak jest, przyjdzie jeden z drugim, zrobi maślane oczy, siedzi nad miską i siedzi, i patrzy i patrzy i co? nie nasypię? :twisted: Już się zrobiło tak, że świeczki ustawiają się koło 4-6 rano przy moim łóżku - sypie trzy talerzyki i śpię usypiana odgłosem chrupania. Ale jak potem się budzę to znowu świeczki siedzą i paczą :201416

Martuś to zdjęcie z bratkami nie ma głębszego sensu - nie trzeba się przyglądać :D Ot tak, chciałam się pochwalić moim ulubionym aparatem i co w nim widać :lol:


Ja oglądająca ślub Ksiecia Harrego z Księżną Meghan:Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 19, 2018 21:02 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Faktycznie aparat!! 8O
Super, teraz widzę wszystko to czego nie rozumiałam :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie maja 20, 2018 6:12 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Płaczesz ze wzruszenia czy z zazdrości, że Ciebie Harry nie wybrał? Nie wiem tylko co królowa na 3 koty by powiedziała :ryk:
Ten talerzy na chrupki coś mały macie. A może spróbować z nimi powalczyć, że tylko raz dziennie dostają "to zło". Doradzam a sama nie umiem ze swoją niejedzącą Kitką porządku zrobić. Ostatnio witaminkę jej daję jak śpi to nim skuma co jest to już zje i dopiero ucieka. Ale wczoraj już weszła na górę w garderobie spać, chyba specjalnie i za wysoko było co by podać pastę i tyle w temacie.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie maja 20, 2018 10:23 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Ze wzruszenia i z zazdrości....
Talerzyk jest odpowiedni na porcje chrupek a kazdy kot ma swoj talerzyk.
U nas ostatnio apetyty dopisują u kotow, nawet aż za bardzo.
Jest to niepokojące, że Kitka tak nie chce jeść. Ona byla u weta czy nie? Moja Marysia wróciła do normy (odpukac) i apetyt ma już modelowy. Nie mam na co narzekac i do czego się przyczepic.
Ale zobaczymy czy tez wyniki krwi się naprawiły :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie maja 20, 2018 10:30 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

:ryk:
Ja też mówię do M, gdzie ja byłam jak książę szukał panny :ryk: patrzy na mnie spod byka i mówi na randce ze mną :lol: i czar prysł :D :roll:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie maja 20, 2018 10:34 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

klaudiafj pisze:
Obrazek

"Ja nie wiem... Bedom to chrupki czy nie bedom?!"

Obrazek


Kupiłam obraz u Kotiny :) "Smuteczek" - to cała ja :ok:
Obrazek


Fota czarnego obłędna :ok: :ok: :ok:
Buraski to moja słabość :201461

Cieszę się bardzo, że obraz przypadł Ci do gustu - to dla wykonawcy najlepsza zachęta :D
Jeszcze raz dziękuję :201494
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 20, 2018 10:40 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Nie moglam przejść kolo takiego obrazu obojętnie :) i mam idealne miejsce na niego :ok:
Ale tez mam w głowie obraz, ktory mi się marzy i tak myślę od dawna czy nie zlecić malowania... Podobny do Smuteczka klimatem :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie maja 20, 2018 15:57 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Yupii! Nasza ukochana mata pojawiła się w zooplusie :D Powróciła! Ukochana, nienudząca się zabawka moich kotów, którą można wykorzystać na wiele sposobów :D
Klasycznie, do góry nogami, można położyć ją na tunel z kulką, można pod nią wsadzić wędkę i wkurzać kota, można ją nałożyć na pudło i kot wskakuje na matę i wpada do pudła a potem się w niej czołga, można popsikać kocimiętką lub walerianą - na mnóstwo sposobów można tą matę wykorzystać. My mamy teraz drugą, od 3 lat jest to obowiązkowy element naszego dywanu :D A nie dalej jak wczoraj martwiłam się, że ta nasza mata już taka zużyta i potargana, a z zooplusa zniknęła. No to jest :D
http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... tka/677729
Ja chyba kupię dwie na wszelki wypadek jakby znowu miała zniknąć :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie maja 20, 2018 17:59 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

Właśnie zrobiłam zamówienie żarełka dla moich niby nie tak dużo ale prawie 400 stówy poszły 8O
Chciałam zamówić fontannę ale się boję że nie będą chciały z niej pić i nie jestem pewną którą wziąć :mrgreen: podoba mi się stokrotka.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], MaryLux, Silverblue i 93 gości