Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 18, 2018 15:54 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Jaka fajna klucha :D

Dałam mu napiwek dla Tequili :mrgreen:

Pokazywał mi sesje zdjęciowe zwierząt! Tzn z reguły piesków w plenerach. Coś pięknego

Klaudia, pokazałam mu Twoje zdjęcia, mówi że jesteś świetna :smokin:
Uroslam w piórka bo Cie znam :smokin:



Bo Klaudia jest świetna, tylko strasznie skromna.
ser_Kociątko
 

Post » Czw sty 18, 2018 16:34 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Bunio& Daga pisze:
ser_Kociątko pisze:
klaudiafj pisze:
aga66 pisze:Piękne kotki i piękne zdjęcia. mają farta, że taki zdolny fotograf je uwiecznia. Marysia cudna z tym rudym wicherkiem na czole, czarnuszki kocham ale im najtrudniej zrobić zdjęcia. Jesteś jedną z nielicznych osób, którym się to udaje. A Kubisław to sama kocurza słodycz. czy Kubuś to kotek z Tesco?

Ooo bardzo dziękuję za taką piękną opinię :1luvu: Kubuś to właśnie kotek z Tesco. Dopiero ta historia do mnie dociera. Jakie to dziwne i niesamowite. Co ten ktoś, kto wyrzucił Kubusia, sobie myślał... Czy wiedział, że w gronie tylu ludzi ktoś go przygarnie? I że prawie usłyszała go Asia, która ma dom tymczasowy. Nie kto inny tylko ona! To naprawdę jest magia. Kubusia ktoś wyrzucił w Ozorkowie (Asia popraw jak coś ;) ) i co by pomyślał ten ktoś gdyby wiedział, że Kubuś przejechał 250 km do Bytomia. Historia jak z książki :)
A na monitoringu na pewno był ten czyn zarejestrowany. Często myślę o tej osobie :/


Wiecie, ja nie wiem, czy ten ktoś w ogóle cokolwiek myślał... Myślę, że chciał się pozbyć problemu i tyle. Nie zastanawiał się co będzie dalej z tym kotem.
To jest niesamowite, że ja go znalazłam, do dziś się zastanawiam jak to możliwe, skoro do sklepu wchodzi tyle osób, a akurat ja miałam to szczęście go znaleźć. Tak szczęście, bo to kot wyjątkowy, wyjątkowy pod każdym względem w swojej wyjątkowości. Ja się cieszę, że on trafił najpierw do nas, a potem do Ciebie Klauduś.
Tak, Kubuś został wyrzucony do Tesco w Ozorkowie. To jest piękna historia. I to, że przejechał tyle kilometrów, że nie ma w sobie ani odrobinki żalu do ludzi. On już pierwszego dnia w naszej łazience, z okropnym świerzbem w uszach, mruczał i barankował. Dzielnie to wszystko znosił. Znosił by mieć lepsze życie i teraz je ma. Żyje jak w bajce. Pewnie nawet nigdy nie marzył by mieć takie właśnie życie.

Ale wiecie, jedna rzecz mnie boli. Bo Kubuś miał szczęście, a ile kotów tego szczęścia nie ma? :(


Ostatnie zdanie zawsze sobie powtarzam .Ilez zwierząt nie ma szczęscia. Od czego to wszystko zalezy ,ze jedne zwierzaki znajda domy inne nigdy ? ;(

Tak, też o tym myślę :(

Moli25 pisze:Dziś byłam u fotografa zrobić zdjęcia do dokumentów. Uwielbiam tego fotografa bo nie dość że jest profesjonalista, jest bardzo miły, to jeszcze uwielbia zwierzęta. Kilka razy widziałam już u niego jego sunie, tequila buldog angielski. No cudna! Obrazek

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Ale super, że ma swojego piesia u siebie :D Ja też lubię Twojego fotografa :mrgreen: :ok:

Ziemosław pisze:Jaka fajna klucha :D
Hah prawda :ok:

Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Jaka fajna klucha :D

Dałam mu napiwek dla Tequili :mrgreen:

Pokazywał mi sesje zdjęciowe zwierząt! Tzn z reguły piesków w plenerach. Coś pięknego

Klaudia, pokazałam mu Twoje zdjęcia, mówi że jesteś świetna :smokin:
Uroslam w piórka bo Cie znam :smokin:

Chyba już kiedyś mu pokazywałaś moje zdjęcia ;) Miło mi, że tak uważa :) Chciałabym zobaczyć jego zdjęcia :) Ja dziś pracuje nad moją stroną. Mam w planach właśnie kolejny album plenerowy z psami - choć pies jest tylko jeden póki co, ale za to miał nie jedną sesje :mrgreen: I też będę robić album plenerowy kotów - plenerowy, czyli domowy :mrgreen: I niech mnie sam czort kopnie w rzić, jeżeli dziś tego nie ukończę :evil: Ileż można laaat robić własną stronę :roll: Ostatnio koleżanka fotografka powiedziała: perfekcjonizm - zabójca!
I to jest fakt :|

ser_Kociątko pisze:Ale śliczne fotki... Kubuś wygląda dumnie z tą skarpetką :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Legowiska zajebiste... Powiedz gdzie kupiłaś? Powiedz :D Też im kupię, bo nasze to już na złom się nadają...

Zgadzam się, że Kubuś wygląda dumnie z tą skarpetką :D Naprawdę świetnie! Aż żal mu ją ściągnąć, choć do tego jeszcze daleko, bo wciąż się drapie. Wetka mówiła, że alergen utrzymuje się kilka tygodni :/
Legowiska mam z allegro: http://allegro.pl/legowisko-prostokatne ... 30368.html :)


ser_Kociątko pisze:
Moli25 pisze:
Ziemosław pisze:Jaka fajna klucha :D

Dałam mu napiwek dla Tequili :mrgreen:

Pokazywał mi sesje zdjęciowe zwierząt! Tzn z reguły piesków w plenerach. Coś pięknego

Klaudia, pokazałam mu Twoje zdjęcia, mówi że jesteś świetna :smokin:
Uroslam w piórka bo Cie znam :smokin:



Bo Klaudia jest świetna, tylko strasznie skromna.

Heh dziękuję :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 16:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Ja okiem laika mogę tylko stwierdzić, że zdjęcia Klaudii są bardzo ładne :) więcej nie powiem bo się nie znam :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw sty 18, 2018 16:59 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Ziemosław pisze:Ja okiem laika mogę tylko stwierdzić, że zdjęcia Klaudii są bardzo ładne :) więcej nie powiem bo się nie znam :)

Dziękuję :)

Na forum wrzucam zdjęcia jakie mam aktualnie, jakie każdy robi :) Raz lepsze, raz gorsze :) (co nie znaczy, że poza forum robię wybitne :ryk: staram się i cały czas się uczę ;) )
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 17:17 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Fajne te legowiska, szkoda, że moje nie chcą na takich spać. Od ponad miesiąca za to biją się o relaks na pudełku od pizzy :roll: . Jak tylko któreś zejdzie to następne się ładuje. Chciałam już dawno to pudło wyrzucić, ale no żal mi kotków pozbawiać ich miejsca do spania :lol: .

fifulec

 
Posty: 167
Od: Sob lut 19, 2011 0:00

Post » Czw sty 18, 2018 17:20 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

fifulec pisze:Fajne te legowiska, szkoda, że moje nie chcą na takich spać. Od ponad miesiąca za to biją się o relaks na pudełku od pizzy :roll: . Jak tylko któreś zejdzie to następne się ładuje. Chciałam już dawno to pudło wyrzucić, ale no żal mi kotków pozbawiać ich miejsca do spania :lol: .

Te legowiska z allegro nie pachną tak cudnie jak pudełko od pizzy ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 17:22 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Zamówię w przyszłym miesiącu ze 3 takie legowiska. A te co mam, pójdą latem na balkon :)
ser_Kociątko
 

Post » Czw sty 18, 2018 17:42 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

U mnie te legowiska sie sprawdzily :)
Obrazek
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 19:58 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

klaudiafj pisze:
Ziemosław pisze:Ja okiem laika mogę tylko stwierdzić, że zdjęcia Klaudii są bardzo ładne :) więcej nie powiem bo się nie znam :)

Dziękuję :)

Na forum wrzucam zdjęcia jakie mam aktualnie, jakie każdy robi :) Raz lepsze, raz gorsze :) (co nie znaczy, że poza forum robię wybitne :ryk: staram się i cały czas się uczę ;) )


Dobry fotograf to taka trochę złota rączka. Wiadomo, że jeden "będzie umiał" tak o, a drugi wywali hajsu i czasu a nigdy nie dorówna temu pierwszemu.

W ramach ciekawostki - rozglądam się za nowym telefonem i czytam recenzje. Moją uwagę zwróciło coś, co ilością wykrzykników przekroczyło mój limit roczny :D i szło mniej więcej tak:
z zamiłowania jestem fotografem i spodziewałam się czegoś fajnego!!!! Niestety selfie w tym telefonie z przodu i z tyłu wychodzi tragicznie!!! Nie polecam!!!
:ryk: :ryk: :ryk:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw sty 18, 2018 20:14 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Ziemosław pisze:
klaudiafj pisze:
Ziemosław pisze:Ja okiem laika mogę tylko stwierdzić, że zdjęcia Klaudii są bardzo ładne :) więcej nie powiem bo się nie znam :)

Dziękuję :)

Na forum wrzucam zdjęcia jakie mam aktualnie, jakie każdy robi :) Raz lepsze, raz gorsze :) (co nie znaczy, że poza forum robię wybitne :ryk: staram się i cały czas się uczę ;) )


Dobry fotograf to taka trochę złota rączka. Wiadomo, że jeden "będzie umiał" tak o, a drugi wywali hajsu i czasu a nigdy nie dorówna temu pierwszemu.

W ramach ciekawostki - rozglądam się za nowym telefonem i czytam recenzje. Moją uwagę zwróciło coś, co ilością wykrzykników przekroczyło mój limit roczny :D i szło mniej więcej tak:
z zamiłowania jestem fotografem i spodziewałam się czegoś fajnego!!!! Niestety selfie w tym telefonie z przodu i z tyłu wychodzi tragicznie!!! Nie polecam!!!
:ryk: :ryk: :ryk:

O a jakiego masz phona na oku? :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw sty 18, 2018 20:19 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

klaudiafj pisze:U mnie te legowiska sie sprawdzily :)
Obrazek


Kubuś ma szansę niedługo wyrosnąć poza legowisko, przynajmniej tak wygląda. Fajny pomysł z takim czymś na parapet bo takie zwykłe parapetniki są zwykle za wąskie i mam wrażenie, że wieje po bokach. Też takie kupię bo mam szerokie parapety, specjalnie zrobione pod koty :ryk: A czy szyję Kubusia czymś smarujesz?

aga66

 
Posty: 6094
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sty 18, 2018 20:32 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Ziemosław pisze:
klaudiafj pisze:
Ziemosław pisze:Ja okiem laika mogę tylko stwierdzić, że zdjęcia Klaudii są bardzo ładne :) więcej nie powiem bo się nie znam :)

Dziękuję :)

Na forum wrzucam zdjęcia jakie mam aktualnie, jakie każdy robi :) Raz lepsze, raz gorsze :) (co nie znaczy, że poza forum robię wybitne :ryk: staram się i cały czas się uczę ;) )


Dobry fotograf to taka trochę złota rączka. Wiadomo, że jeden "będzie umiał" tak o, a drugi wywali hajsu i czasu a nigdy nie dorówna temu pierwszemu.

W ramach ciekawostki - rozglądam się za nowym telefonem i czytam recenzje. Moją uwagę zwróciło coś, co ilością wykrzykników przekroczyło mój limit roczny :D i szło mniej więcej tak:
z zamiłowania jestem fotografem i spodziewałam się czegoś fajnego!!!! Niestety selfie w tym telefonie z przodu i z tyłu wychodzi tragicznie!!! Nie polecam!!!
:ryk: :ryk: :ryk:

Pisałam i Maryśka nadepnęła na klawiaturę i wcięło odpowiedź :evil:

To jeszcze raz: Zawsze uwielbiam jak ktoś mówi, że z aparatu coś wychodzi, jakoby to aparat odpowiadał za zdjęcie, a fotografujący nie ma tu żadnej roli :roll: No, ale cóż :ryk: może winny jest obiekt tegoż selfie :ryk:
Ale poważnie to ja też zauważyłam, że przednia kamerka z roku na rok jest coraz gorsza. Nie ma jak się ustawić, żeby twarzy nie wyginało we wszystkie strony. Parę lat temu na samsungu za 700 zł zrobiłam swoje najdoskonalsze selfie, a z telefonu na tel jest coraz gorzej. Zauważyliście to? Tak, wiem, starość nie radość, ale chodzi o sam fakt zniekształcania twarzy :/
Ja mam obecnie Lg g5 z modułem fotograficznym. Tel jest rewelacyjny i ma dwa aparaty - jeden szerokokątny. Umowa kończy mi się w sierpniu i też myślę już o nowym tel. W sumie tym razem zostałabym przy tym, ale będę dawać go m. który będzie miał radochę z szerokiego kąta, a ja go prawie nie używam.
Myślę o powrocie do samsunga albo do Motoroli, do której można podłączyć moduł foto.
A recenzji lepiej nie czytać. Ludzie zjadą każdy nawet najlepszy sprzęt. Jak się tak wczytać to każdy ma wady. Lepiej poszukać czegoś wg swoich potrzeb. Poczytać specyfikacje itd :)

aga66 pisze:
klaudiafj pisze:U mnie te legowiska sie sprawdzily :)
Obrazek


Kubuś ma szansę niedługo wyrosnąć poza legowisko, przynajmniej tak wygląda. Fajny pomysł z takim czymś na parapet bo takie zwykłe parapetniki są zwykle za wąskie i mam wrażenie, że wieje po bokach. Też takie kupię bo mam szerokie parapety, specjalnie zrobione pod koty :ryk: A czy szyję Kubusia czymś smarujesz?

Parapetniki były na psa, a tu widać Kubuś zajmuje większość. Wcale on nie jest już taki mały. Jest jak Tosia :)
Nie smaruje szyi niczym, bo by się to ślimaczyło. Jak Kubuś ma skarpetkę to mimo drapania rana się suszy i goi. :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 20:33 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Martuś, kolega mnie dziś pokazał Xiaomi RedNote4 i wydaje się fajny :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw sty 18, 2018 20:35 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

Ziemosław pisze:Martuś, kolega mnie dziś pokazał Xiaomi RedNote4 i wydaje się fajny :)

Jedynie ten kanał polecam przy wyborze telefonu https://www.youtube.com/user/MobzillaTV :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 18, 2018 21:45 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5

:(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:placz: :placz: :placz:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 89 gości