Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5, 15, 32, 49, 53

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 11, 2018 14:07 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13

Ciekawe jaka będzie jego waga docelowa. Że podwoił swoją objętość całościową to na pewno :D

Ja teraz muszę wymyślić co może uczulać. Podejrzane są: sucha Acana, WildCat, Wildfreedom i mokra Granata pet, która już kiedyś budziła moje podejrzenia przy Marysi. Ale Acanę mieliśmy jakieś półtora tygodnia temu i cała zeszła 400 gr. I to był jeden jedyny raz jak mieliśmy Acane a teraz mamy problem z alergią. Wcześniej jakoś tego nie było, a jak Kubuś do nas dotarł to było w miskach Wildcat i Feringa i nic się nie działo. Potem jeszcze była wildfreedom. Problem teraz się zadział po acanie, ale też mamy już tylko wildcat. Więc w sumie moim zdaniem i po rozmowie z wetką to ta acana musiała być winna. Ona ma tak dużo składników, w tym zupełnie od czapy, że wydaje się być najbardziej podejrzana.
Właściwie, jakby się tak zastanowić, to i Marysia się bardziej wylizała właśnie w czasie Acany. To wtedy się lizała i była nerwowa, co ja złożyłam na karb pcheł. A teraz znowu się uspokoiła.
Zwariować można :roll:


Pytałam też wetkę o kontakty między kocie - wetka powiedziała, że mam nie reagować jak Tośka wyje, bo przecież za chwile znowu przychodzi do Kubka i znowu go prowokuje. A Marysia buczy, bo musi ustalić hierarchie, bo gdyby tego nie zrobiła, to mały wszedłby jej na głowę.
Ciężko nie reagować, kiedy Tośka wyje naprawdę okrutnie czasem.


Widzę, że jednak więcej jest kotów, które są uczulone na Acanę: viewtopic.php?t=38311 doczytałam i chyba wszystko jasne. I Kubuś i Marysia są uczulone na "premium" karmę Acanę.

edit. ciąg dalszy śledztwa - 29 grudnia kupiliśmy tą acanę i właśnie po tym Marysia się wylizała i stała się nerwowa i gryzła sobie futro. Myślałam, że to pchły, a widocznie to była alergia.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 11, 2018 18:00 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13

Dawno nie było fotek :D

Wczoraj sadziliśmy pszenicę, kocią trawkę trixi i miętę. Zobaczymy co nam wyrośnie. Kubuś użyźniał glebę :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

A aureola nad głową :twisted:
Obrazek

Obrazek

Zabawy :D
Obrazek

To zdjęcie mnie rozwaliło na łopatki :ryk:
Obrazek

Obrazek

50 min Marysi :D
Obrazek

Kubuś w tym futrze ciągle po zabawie chłodzi się na tych kafelkach:
Obrazek

Niby siedzi, niby nic, wcale nie paczy:
Obrazek

I już tłuką się:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Yyy...
Obrazek

Co tam do licha się wyprawia :evil:
Obrazek

Nic 8)
Obrazek

Obrazek

Maryśka.. luz!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A kij z Wami:
Obrazek

Idę "popływać":
Obrazek

Kijowo w tym kącie :evil: :
Obrazek

Obrazek

Helloł:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chlip. chlip...
Obrazek

Wcale on na mnie nie zwraca uwagi:
Obrazek

Ooo jaka jestem sexi...
Obrazek

Sensual...
Obrazek

Echhh...!
Obrazek

ciąg dalszy historii nie nastąpi, bo brakło miejsca na karcie :roll: ale wysiłki nie poszły na marne - Kubek po wodzie przyszedł zagryzać Tosię :mrgreen:
Ostatnio edytowano Czw sty 11, 2018 18:18 przez klaudiafj, łącznie edytowano 1 raz
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 11, 2018 18:12 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Widać wprawne oko fotografa!
Super fotki i super kociaki :ok: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw sty 11, 2018 18:18 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Hah :D Dziękuję ;*
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 11, 2018 19:23 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Śliczne koteńki a zdjęcia cudne.Ja nie mam takich zdjęć tylko z telefonu. Czym wetka kazała karmić Kubisława?

aga66

 
Posty: 6139
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw sty 11, 2018 19:25 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

:ryk: :ryk: :ryk:
Świetne te twoje koty. A miny Marysi i historia z zapasów położyły mnie na łopatki.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 11, 2018 19:26 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Przecudowne!!!
Kubus tak pasuje do Was :love:
Uwielbiam czytać i podziwiać Was :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw sty 11, 2018 19:44 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Dzięki Dziewczyny :mrgreen: choć to takie pstryki są, wcale nie jakieś profesjonalne :)


aga66 pisze:Śliczne koteńki a zdjęcia cudne.Ja nie mam takich zdjęć tylko z telefonu. Czym wetka kazała karmić Kubisława?

Dostał pastę carobin pet i jakieś kapsułki na dwa tygodnie, takie jasne kremowe do wyciskania do pysia. Nazwa jest w ksiazeczce, ale nie umiem rozczytac. Diety nie mamy żadnej, bo samą dietą jest to, że nie ma już uczulającej karmy i mamy zobaczyć czy alergia minie czy nie. Jak nie to dalsze eliminacje. Ale myślę - jestem tego pewna, że to wina acany, a tej już nie kupię. A skoro wiem, że to ta karma i że Marysia jednak nie ma pchły a też alergię to muszę też spytać czy dla MArysi też te kapsułki należy kupić. Jutro zadzwonię, dziś mi się nie udało dodzwonić.


Zefir pisze:Melduję się w nowej części :piwa:

Super :D

Lakina pisze:I ja też :)

Cieszę się i pamiętam - zdjęcie :P
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Czw sty 11, 2018 20:47 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Cudowne zdjęcia.Prześliczne koty

Bunio& Daga

Avatar użytkownika
 
Posty: 1917
Od: Pt wrz 19, 2014 11:37
Lokalizacja: Serock

Post » Czw sty 11, 2018 23:00 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Piękne zdjęcia i piękni modele.
Marysia ma cudowne płomienie na czole :) .

fifulec

 
Posty: 167
Od: Sob lut 19, 2011 0:00

Post » Pt sty 12, 2018 8:29 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Świetny komiks. Umiliłaś mi początek dnia

kasia.winna

 
Posty: 677
Od: Pon paź 05, 2015 14:22

Post » Pt sty 12, 2018 10:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Rozerwałam się dzięki Tobie w pracy ... 8O. Cudne zdjęcia a najbardziej podobały mi się zapasy Tosi z Kubislawem. :ryk: Marysia spokojna i obserwator. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25563
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt sty 12, 2018 12:29 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Bunio& Daga pisze:Cudowne zdjęcia.Prześliczne koty

Dziękuję :D

fifulec pisze:Piękne zdjęcia i piękni modele.
Marysia ma cudowne płomienie na czole :) .

Dziękuję :D Faktycznie Marysia ma płomień na czole. Zawsze ją podziwiam - matka natura dużo czasu spędziła malując Marysię :)

kasia.winna pisze:Świetny komiks. Umiliłaś mi początek dnia

Bardzo się cieszę :mrgreen:

Gosiagosia pisze:Rozerwałam się dzięki Tobie w pracy ... 8O. Cudne zdjęcia a najbardziej podobały mi się zapasy Tosi z Kubislawem. :ryk: Marysia spokojna i obserwator. :mrgreen:

To cieszę się, że udało się oderwać od pracy choć na chwilę i rozbawić :D


Dziś Kubuś spał ze skarpetką na szyi, bo wczoraj zauważyłam w poczekalni, że ma łysy placek na szyi. Drapie się i wetka tylko to zobaczyła to powiedziała, że to alergia na 100%. Skarpetka ma chronić jego skórę przed rozdrapaniem. Czy to pomogło to nie wiem, bo widzę że maluszek się drapie :( Mam wyrzuty sumienia ;( Kupiłam Acane wierząc, że to karma premium to nic złego się nie zdarzy - ani sensacje w kuwecie, ani alergię, bo czytałam, że nie uczula. Kiedy mu to przejdzie i przestanie się drapać?
Kupa dalej płynna, ale już bardziej ciastowata i mniej smrodku - więc jest poprawa po paście :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sty 12, 2018 12:34 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

Śliczne fotki!

Strasznie smutno z powodu tej alergii... Wiem jak to jest, Majka ma na 90% karm alergię, przerabiamy to prawie codziennie. Alergeny się utrzymują około 3 tygodnie w organizmie.
ser_Kociątko
 

Post » Pt sty 12, 2018 12:51 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 13 - foty str. 5 :D

ser_Kociątko pisze:Śliczne fotki!

Strasznie smutno z powodu tej alergii... Wiem jak to jest, Majka ma na 90% karm alergię, przerabiamy to prawie codziennie. Alergeny się utrzymują około 3 tygodnie w organizmie.

Tak, wetka też mówi, że parę tygodni, jak nie miesięcy, utrzymuje się alergen w organizmie.

Tosia i Kubuś wczoraj jedli z jednego talerzyka - na zmianę :D Oczywiście to nie dlatego, że drugiego nie było, tylko jakoś drugi został niezauważony.
Tosia też prowokuje ciągle Kubusia do tego, żeby on się z nią tłukł. teraz była taka sytuacja, że go zaczepiała, więc mały ją zapędził w kąt łazienki i Tosia była bez wyjścia. Tłukli się, Tosia wyła niczym ten diabeł tasmański, a ja tylko patrzyłam. W końcu udało jej się uciec. I gdzie uciekła? Przed łazienkę na dywanik i znowu się wyciągała na plecach i wyciągała łapki, żeby Kubuś ją pogonił. Taki to związek jest :D
Powoli też Tosia uczy się bronić, bo wcześniej to była bezbronna strasznie. Dziś oba (a jakże!) spały na parapecie a jak się obudziły to Kubuś startował do gryzienia Tosi a Tosia go nie dopuściła do siebie tylko odpychała łapką i nawet dostał po głowie. W końcu zrezygnował. Ale oczywiście wszystko bez agresji! Bardzo mnie to cieszy wszystko :D :D :D

A ja dziś mam w końcu luz :D Będę sprzątać :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue, wiolka06 i 282 gości