Fionelka Chanelka Goode

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 14, 2018 9:13 Re: Fionelka Chanelka Goode

Tak, juz po zabiegu, Fionka czuje sie znakomicie po 2 godz bylo juz wszystko normalnie ;)

Obrazek

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Pt mar 16, 2018 21:17 Re: Fionelka Chanelka Goode

Super, że Fionka dobrze zniosła zabieg. Foty! Foty! Oczywiście "obrazka" nie widzę.
Minu, zlituj się. Może wstawiaj zdjęcie przez fotosik? Jak wstawiasz innym sposobem to niektórzy ich nie widzą i najczęściej po kilku miesiącach znikają bo taka ich żywotność w sieci.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pon mar 19, 2018 22:18 Re: Fionelka Chanelka Goode

W sumie tych to ja też już nie widzę..dobra,znaczy muszę sie pomęczyć z tym fotosikiem :ok:
Kurczę wcześniej jak miałam inne gatunki zwierzaków jakoś łatwiej byłoby mi stać się częścią społęczności psiarzy , czy "freciarzy" a teraz jakoś przy kocie nie bardzo mi idzie... :roll:

Mam bardzo fajne zdjecia Fionki, ale to za chwilkę, moze faktycznie przez ten fotosik przejdzie...

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Pon mar 19, 2018 22:37 Re: Fionelka Chanelka Goode

Fionka ok 3 godziny po kastracji

Obrazek

Wakacje na Hawajach :mrgreen:

Obrazek

I modeling w słońcu

Obrazek

Obrazek

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Wto mar 20, 2018 8:49 Re: Fionelka Chanelka Goode

Śliczna jest :) i te skarpetki :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto mar 20, 2018 16:30 Re: Fionelka Chanelka Goode

Minu pisze:W sumie tych to ja też już nie widzę..dobra,znaczy muszę sie pomęczyć z tym fotosikiem :ok:
Kurczę wcześniej jak miałam inne gatunki zwierzaków jakoś łatwiej byłoby mi stać się częścią społęczności psiarzy , czy "freciarzy" a teraz jakoś przy kocie nie bardzo mi idzie... :roll:

Mam bardzo fajne zdjecia Fionki, ale to za chwilkę, moze faktycznie przez ten fotosik przejdzie...

Jak się jest , w naszym pojęciu, "właścicielem" kota, to tak łatwo nie jest. Trzeba się trochę pomęczyć z fotami. Szczególnie wtedy, gdy się potrafi robić takie cudowne i dobrej jakości. Widać każdy szczegół i widać, że Ci Fionka dorośleje. To już nie jest kociątko, to pannica całym pyszczkiem. :1luvu:
Pozdrawiam i proszę o jak najwięcej zdjęć.
Tym razem ewkkrem.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto mar 20, 2018 19:23 Re: Fionelka Chanelka Goode

W takim razie lecimy dalej ze zdjeciami :mrgreen:

dzisiaj przyszła dostawa, amciu i kiblekowych spraw !

Obrazek

Obrazek


I jeszcze jedno zdjęcie z opalanka w slonku


Obrazek

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Czw mar 22, 2018 17:06 Re: Fionelka Chanelka Goode

https://www.youtube.com/watch?v=vOD1gM3KMnE - postanowilyśmy stworzyć z Fionką kanał na YT jak Wam sie podoba pierwszy filmik?

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Czw mar 22, 2018 17:33 Re: Fionelka Chanelka Goode

Powiem że zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam :ryk:
Z jakiegoś powodu byłam przekonana że masz rude włosy :oops:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw mar 22, 2018 20:16 Re: Fionelka Chanelka Goode

A mnie pokazał się komunikat jak na załączonym "Ten film wideo został usunięty przez użytkownika."
Czy to prawda czy ograniczenia mojego kompa?
Ja też chcę to obejrzeć!!!!
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 25, 2018 19:49 Re: Fionelka Chanelka Goode

A filmu juz nie ma, zostalam ostro skrytykowana i znowu mi wszyscy powiedzieli ze taka amartoszczyzna to wstyd wiec usunelam :/
Generalnie jestem szatynka (chyba tak sie nazywa ten kolor wlosow) ale czasem farbuje sie na rudo ;)

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Nie mar 25, 2018 19:51 Re: Fionelka Chanelka Goode

kto Ci tak powiedział? przejmujesz się jakimiś durnymi ludźmi co w necie potrafią sypać obelgami?
ser_Kociątko
 

Post » Nie mar 25, 2018 20:02 Re: Fionelka Chanelka Goode

Minu pisze:A filmu juz nie ma, zostalam ostro skrytykowana i znowu mi wszyscy powiedzieli ze taka amartoszczyzna to wstyd wiec usunelam :/
Generalnie jestem szatynka (chyba tak sie nazywa ten kolor wlosow) ale czasem farbuje sie na rudo ;)


Minu - co za "wszyscy" - Ja wstawiam zdjęcia z telefonu a w związku z tym wiadomo, że jakościowo byle jakie ale nie mam aparatu. I co. Jest jakiś nakaz oglądania? Jak się nie podoba - nie oglądaj!. Nie bądź dzieciuch i nie daj się. Drops i Maciek chcą oglądać Twoją "amatorszczyznę".
ewkkrem
Ostatnio edytowano Nie mar 25, 2018 21:27 przez ewkkrem, łącznie edytowano 1 raz
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Nie mar 25, 2018 20:20 Re: Fionelka Chanelka Goode

Właśnie sie waham, zastanawiam się nad nastepnym pdejsciem ale tym razem muszę sobie zapamiętać jak to się kończy i pamiętać zeby to olać i przpyomniec sboie że byc moze te osoby chciałby tez czasem cos nagrać ale sie wstydzą dlatego atakują mnie bo uważaja że jak nie zorbi sie czegoś super hiper idealnie to nie warto tego robic...dobra zakonczę moje przemyślenia na tym xD

dzisiaj tak jakoś zrobiłam sporo zdjeć Fionce, wszystkie są z dzisiaj, specjalnie je pomniejszyłam bo zauważylam że są zbyt duże i mam nadzieje ze lepiej je widać, niestety brak światła i ruch nie przeszkadzaja mojej chęci uwiecznienia czegoś :mrgreen:

Kolega przyszedł ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Minu

Avatar użytkownika
 
Posty: 163
Od: Śro sty 03, 2018 22:52

Post » Nie mar 25, 2018 21:38 Re: Fionelka Chanelka Goode

Robisz piękne zdjęcia - z telefonu się nie da. A Fiona to urodzony łowca. I te oczyska - czujne i wielkie. :D A sąsiad też ładny, podobny do Dropsa :twisted: .
Zdjęcia jak za duże to wystarczy nacisnąć ctrl i pokręcić kółeczkiem myszki - i już ok :mrgreen: .
ewkrem, Drops i Maciek.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Nul i 118 gości