Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lut 23, 2018 19:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Tragedia jakaś :( nie wiedziałam, że migreny są takie ciężkie :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)


Post » Pt lut 23, 2018 19:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:Tragedia jakaś :( nie wiedziałam, że migreny są takie ciężkie :(

U mnie migreny miewają bardzo ciężki przebieg i żadne leki przeciwbólowe nie działają. Kilka lat temu przy bardzo częstych migrenach zdarzało mi się na tydzień trafić na L4 . Po 5 miesięcznej kuracji którą wtedy przeszłam migreny bardzo mi się zmniejszyły bo wcześniej łapały mnie nawet z dwa razy w tygodniu. Teraz ostatnią migrenę miałam dwa lata temu. Też musiałam wziąć dzień wolny.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 23, 2018 20:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Migrena to paskudna przypadłość :cry: ja moja leczylam akupunktura.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt lut 23, 2018 20:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Gosiagosia pisze:Migrena to paskudna przypadłość :cry: ja moja leczylam akupunktura.

I skutecznie ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 23, 2018 20:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ja się leczyłam lekiem przepisanym przez neurologa o nazwie Divascan . Brałam go przez 5 miesięcy w kilku kombinacjach. przez 2 miesiące jedną rano i dwie wieczorem , kolejne 2 miesiące dwie rano i jedna wieczorem a ostatni miesiąc jedna rano i jedna wieczorem. Bardzo mi pomogło bo z migren o częstotliwości raz lub dwa razy w tygodniu zmniejszyłam na raz na dwa lata.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lut 23, 2018 21:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Mam koleżankę z migrenami, to trochę wiem, jak to wygląda
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt lut 23, 2018 22:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MalgWroclaw pisze:Mam koleżankę z migrenami, to trochę wiem, jak to wygląda

U kazdego migrena wyglada inaczej
Marlena tez ma ale ona jakos funkcjonuje a ja juz nie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 24, 2018 8:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
MalgWroclaw pisze:Mam koleżankę z migrenami, to trochę wiem, jak to wygląda

U kazdego migrena wyglada inaczej
Marlena tez ma ale ona jakos funkcjonuje a ja juz nie.


No właśnie moja znajoma też nie. Aczkolwiek mówiła mi ostatnio, że nie miewa tak często, jak miała, od kiedy ją wyrzucili z pracy. Ona bardzo się stresowała tą pracą (pracowałyśmy razem), miała też mnóstwo innych problemów.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 24, 2018 9:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MalgWroclaw pisze:
Ewa L. pisze:
MalgWroclaw pisze:Mam koleżankę z migrenami, to trochę wiem, jak to wygląda

U kazdego migrena wyglada inaczej
Marlena tez ma ale ona jakos funkcjonuje a ja juz nie.


No właśnie moja znajoma też nie. Aczkolwiek mówiła mi ostatnio, że nie miewa tak często, jak miała, od kiedy ją wyrzucili z pracy. Ona bardzo się stresowała tą pracą (pracowałyśmy razem), miała też mnóstwo innych problemów.

Sugerujesz , że powinni mnie wyrzucić z pracy to mi migreny przejdą ? :wink:
A tak poważnie to stres , nerwy i życie w ciągłym napięciu są przyczyną migren.
Moje apogeum migren też wystąpiło w okresie największego stresu związanego z pracą. Doszło do tego ,że jak miałam wyjść do pracy to płakałam . Dużo może powiedzieć Mirka o tamtym okresie bo często rozmawiałyśmy zanim weszłam do pracy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 24, 2018 9:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:Sugerujesz , że powinni mnie wyrzucić z pracy to mi migreny przejdą ? :wink:

Nie. Po prostu opowiedziałam małą część historii, ale już więcej nie będę
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lut 24, 2018 9:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MalgWroclaw pisze:
Ewa L. pisze:Sugerujesz , że powinni mnie wyrzucić z pracy to mi migreny przejdą ? :wink:

Nie. Po prostu opowiedziałam małą część historii, ale już więcej nie będę

Małgosiu nie obrażaj się. Zdanie które zacytowałaś samo ma inne znaczenie niż cały mój post.
Ktoś czytając tylko twój cytat może uznać ,że naprawdę życzysz mi straty pracy ale cały tekst ma całkiem inne znaczenie .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 24, 2018 10:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Do nas dzisiaj zawitała zima. Sypie śnieg i zrobiło się biało. Jest -6*C więc pewnie przez jakiś czas się utrzyma.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lut 24, 2018 10:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Nie tylko u Was. Dziś byłam rano biegać to zmarzlam jak cholera. Mroźny wiatr. Później jak poszłam na zakupy po 8 to śnieg dodatkowo spał.
Brrrrr :strach:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob lut 24, 2018 10:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Nie obrażam się, jednak nie będę już opowiadać o żadnych fragmentach cudzego życia. A na to, co ktoś pomyśli, nie mam wpływu.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości