Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 20, 2018 20:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MaryLux pisze:Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 21:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

O przeterminowane produkty to jest gwóźdź do trumny, przysłowiowy.
Wiem co to znaczy.
Raz na audycie znalazł u mnie parówki po terminie (świeża dostawa a zamawiamy 1 kg parówki raz na 3 dni, więc to na 100% przyszło od dostawcy) żadne Tłumaczenia nie pomogły. Zawinił ten który odbierał towar
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie sty 21, 2018 9:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Moli25 pisze:O przeterminowane produkty to jest gwóźdź do trumny, przysłowiowy.
Wiem co to znaczy.
Raz na audycie znalazł u mnie parówki po terminie (świeża dostawa a zamawiamy 1 kg parówki raz na 3 dni, więc to na 100% przyszło od dostawcy) żadne Tłumaczenia nie pomogły. Zawinił ten który odbierał towar

W sklepie w którym masz kilkanaście a nawet kilkaset sztuk towaru zawsze coś może umknąć uwadze lub można coś przeoczyć ale nie wtedy gdy niespełna tydzień temu był całościowy remanent i każdy towar miało się w ręce przy liczeniu. I to jest wkurzające bo pokazuje jaki ludzie mają stosunek do pracy i przełożonych. Jasno było mówione ,że przy liczeniu sprawdzamy daty i odkładamy towary z datą do końca miesiąca do przeceny i te którym data już się skończyła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 21, 2018 9:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Wspolczuje Ewciu
Ja mialam w piatek przeprawe z szefem. Mysle ze z takim czlowiekiem dlugo nie popracuje co ma przerost wlasnego ego. Mam umowe na razie na rok i dalej zobaczymy. Chcialabym w ogole wrocic do kutna. Do domu. Znaczy nie do mamy tylko do kutna jako mojego domu.
No ale weekend wiec ciesze sie ze mam odpoczynek.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie sty 21, 2018 10:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dziś u nas zapowiada się ładny dzień. Jest biało , drzewa oprószone śniegiem niczym ciastka cukrem pudrem i świeci ładne słoneczko.
Dziś Pola ma szczególną ochotę na kocio ludzkie rozmowy. Miałkoli i czeka na odpowiedź. Śmieszna przy tym jest niesamowicie. Zuzinka po śniadanku poszła spać do szafy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 21, 2018 10:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MonikaMroz pisze:Wspolczuje Ewciu
Ja mialam w piatek przeprawe z szefem. Mysle ze z takim czlowiekiem dlugo nie popracuje co ma przerost wlasnego ego. Mam umowe na razie na rok i dalej zobaczymy. Chcialabym w ogole wrocic do kutna. Do domu. Znaczy nie do mamy tylko do kutna jako mojego domu.
No ale weekend wiec ciesze sie ze mam odpoczynek.

Tacy są najgorsi tzw. przerost formy nad treścią. Niektórym się wydaje ,że jak mają pieniądze to wolno im wszystko a tak nie jest. Na szczęście u mnie jeśli chodzi o kadrę kierowniczą nie ma problemu . Dobrze się z nimi pracuje a jak się nie zgadzam z jakimś poleceniem to mówię to otwarcie. One liczą się z moim zdaniem bo wiedzą ,że szczerze wyrażę swoją opinię. Nie słodzę , nie owijam w bawełnę tylko mówię otwarcie co mi nie pasuje . Często występuję jako mediator w konfliktach między innymi.
Ostatnio zaczęłam brać Neomag Stres . To preparat z magnesem , witaminą B6 i dodatkowo wyciągiem z szyszek chmielu i melisy. Przyznam ,że preparat czyni cuda. Nadal wkurzają mnie pewne rzeczy ale jestem mniej wybuchowa, mniej płaczliwa i zdecydowanie łagodniej przechodzę zdenerwowanie. Polecam wszystkim nerwusom.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 21, 2018 20:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

No owszem, macie rację: różne rzeczy się zdarzają, ale... do tej pory pamiętam sytuację z nieistniejącego już sklepu osiedlowego: na półce z karmami dla zwierząt zauważyłam karmę dla ptaków (bodaj papug) przeterminowaną o ponad pół roku. Grzecznie zwróciłam paniom uwagę na ten fakt: reakcją był FOCH

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 22, 2018 21:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Cześć Ewcia :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 23, 2018 9:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MaryLux pisze:No owszem, macie rację: różne rzeczy się zdarzają, ale... do tej pory pamiętam sytuację z nieistniejącego już sklepu osiedlowego: na półce z karmami dla zwierząt zauważyłam karmę dla ptaków (bodaj papug) przeterminowaną o ponad pół roku. Grzecznie zwróciłam paniom uwagę na ten fakt: reakcją był FOCH

Bo wszystko zależy od ludzi.Widać ich celem było wysprzedać wszystko.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 23, 2018 9:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:Cześć Ewcia :)

Cześć Madzia :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 23, 2018 9:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

hejka :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20587
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Wto sty 23, 2018 10:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dziś w końcu normalnie idę do pracy bo skończyły mi się te koszmarne ranki. Wczoraj był ostatni. Oczywiście jak wróciłam z pracy , zjadłam obiad i do 19 mnie nie było bo poszłam spać.
Oczywiście wczoraj dzień zaczęłam od wkurzenia się za burdel który mi zostawiły na stoisku . Dziewczyna która miała mieć niedzielę nadal jest na zwolnieniu więc przyszła za nią druga ale tylko do 17 mogła bo później szła do teatru . Kiedy ona poszła moje bystre koleżanki wystawiły kartkę ,że stoisko nieczynne bo żadna nie miała ochoty tam stanąć. Tłumaczyły się tym ,że one nie potrafią , że nie chcą ,że nie mają doświadczenia i na stoisku nie będą stać. Zachowują się tak jakby obsługa krajalnicy czy wagi była tak skomplikowana jak obsługa promu kosmicznego ale przecież jak się nie chce to nie. Szkoda tylko ,że jak od nas ze stoiska to wymaga się żebyśmy rozkładały palety, dotowarowywały sklep, wyjechały maszyną by umyć sklep , umiały obsługiwać paleciaka . Przecież też możemy powiedzieć ,że nie umiemy i nie będziemy tego robić. I tak wiecznie pod górę jest.
Wczoraj też usłyszałam - Ewa bo trzeba belkę zrobić. No to zrób odpowiedziałam i poszłam na stoisko .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 23, 2018 10:02 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Sihaja pisze:hejka :)

Hej Dorotko :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 23, 2018 10:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Jedyne z czego mogę się cieszyć to dziewczyny. Zdrowe, miziaste, z apetytem na jedzenie i życie. Biegające , bawiące się ze sobą nawzajem i tak bardzo lubiące być blisko mnie. Obie tylko czekają na moment gdy sie położę by wskoczyć na łóżko i wywalić brzucha do głaskania i poprzytulać się.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 23, 2018 10:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

A barankują? Perełka ostatnio bardzo barankuje :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@ i 108 gości