Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 30, 2017 19:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Wróciłam i jestem szczęśliwa ,że to już koniec.
Dziś - w końcu i nareszcie - dostałyśmy grafik na styczeń. Jest tak po zbóju zrobiony ,że nie mam pytań. :evil:
Np. jak zacznę tydzień 7.01.18 w niedzielę 12 - godz dniem pracy to skończę dopiero 15.01.18 w poniedziałek o 5 rano bo mamy całościowy remanent.Jak nie padnę na pysk to będzie święto zwłaszcza ,że w poniedziałek 15.01.18 mam wizytę u kardiologa. Za to pod koniec miesiąca mam cztery wolne dni jakby nie mogła mi dać w tygodniu jakiegoś wolnego dna a później trzy wolne a nie cztery. Bez pojęcia ten grafik jest ułożony.
Poza tym nowy rok zaczniemy w okrojonym składzie bo tylko 12 osób. Będzie brakowało nam jednej z kierowniczek która poszła na zwolnienie bo zwodzili ją czy jej przedłużą umowę czy nie i bez naszego magazyniera Mańka z którym też nie przedłużą umowy a jeden etat jest ciągle nie obsadzony.
Tak ,że rok zacznie nam się ciekawie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 30, 2017 19:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Witajcie :D
Ja właśnie z siłki wróciłam. :twisted:

przeżyłaś jakoś? :(

Jakoś dałam radę. Trzymało mnie to ,że jutro tam już nie muszę iść.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 30, 2017 20:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Witajcie :D
Ja właśnie z siłki wróciłam. :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to naprawdę siłka. Przeżuć 600 kg cukru ( 60 zgrzewek po 10 kg ) z palety na wózek a z wózka na paletę na sklepie a potem z 50 zgrzewek po 6 x 1,5 l wody mineralnej i z kolejnych 30 zgrzewek po 8 x 2,25 l pepsi i coli już nie wspomnę o całej plejadzie innych rzeczy mąki, kasz, ryżu, makaronów , słoiczków z przetworami. Średnio dziennie przerzucam ok.1500 kg różnych towarów.
Więc po co mam chodzić na siłownię i kasę wydawać na karnety jak mam ją na co dzień :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 30, 2017 20:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Witajcie :D
Ja właśnie z siłki wróciłam. :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to naprawdę siłka. Przeżuć 600 kg cukru ( 60 zgrzewek po 10 kg ) z palety na wózek a z wózka na paletę na sklepie a potem z 50 zgrzewek po 6 x 1,5 l wody mineralnej i z kolejnych 30 zgrzewek po 8 x 2,25 l pepsi i coli już nie wspomnę o całej plejadzie innych rzeczy mąki, kasz, ryżu, makaronów , słoiczków z przetworami. Średnio dziennie przerzucam ok.1500 kg różnych towarów.
Więc po co mam chodzić na siłownię i kasę wydawać na karnety jak mam ją na co dzień :mrgreen:

Domyślam się że jest ciężko. Ja bym zamieniła swoją 8-godzinną totalnie siedzącą pracę na coś co zapewnia jakiś minimalny ruch w ciągu dnia... Dlatego Ewuś jak Ty wracasz do domku to odpoczywasz, a ja muszę iść się poruszać :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob gru 30, 2017 20:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

isabell36 pisze:o kórcze załapałam się na 3 !!!
i to jeszcze z życzeniami :D

Obrazek


Witaj Izuniu :1luvu:
Cieszę się ,że jesteś i dziękuję za życzenia. Tobie i twojej kocio - ludzkiej rodzince też życzę szczęśliwego, zdrowego nowego roku. :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 30, 2017 20:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Witajcie :D
Ja właśnie z siłki wróciłam. :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No to naprawdę siłka. Przeżuć 600 kg cukru ( 60 zgrzewek po 10 kg ) z palety na wózek a z wózka na paletę na sklepie a potem z 50 zgrzewek po 6 x 1,5 l wody mineralnej i z kolejnych 30 zgrzewek po 8 x 2,25 l pepsi i coli już nie wspomnę o całej plejadzie innych rzeczy mąki, kasz, ryżu, makaronów , słoiczków z przetworami. Średnio dziennie przerzucam ok.1500 kg różnych towarów.
Więc po co mam chodzić na siłownię i kasę wydawać na karnety jak mam ją na co dzień :mrgreen:

Domyślam się że jest ciężko. Ja bym zamieniła swoją 8-godzinną totalnie siedzącą pracę na coś co zapewnia jakiś minimalny ruch w ciągu dnia... Dlatego Ewuś jak Ty wracasz do domku to odpoczywasz, a ja muszę iść się poruszać :(

Domyślam się bo ja bym nie usiedziała 8 godzin.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 30, 2017 21:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

To już nie dało się poczekać z rozpoczęciem wątku do Nowego Roku?! Postarałyście się żeby tyle zabazgrolić :mrgreen: Jest moc po bigosie, sałatkach, mięsiwie i ciastach :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob gru 30, 2017 22:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Atta pisze:To już nie dało się poczekać z rozpoczęciem wątku do Nowego Roku?! Postarałyście się żeby tyle zabazgrolić :mrgreen: Jest moc po bigosie, sałatkach, mięsiwie i ciastach :ryk:

A teraz sylwester/nowy rok to Dokładka :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob gru 30, 2017 22:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Jesteśmy
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie gru 31, 2017 8:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Gdzie chodzisz na gym?
Ja od nowego roku będę chodzić na Maksa Borna, to naprzeciwko miejsca pracy :)

Ja chodzę tutaj: https://www.mrssporty.pl/club/wroclaw-fabryczna/ :1luvu: :1luvu: :1luvu:
To jest zupełnie inny rodzaj "treningów" jak wszędzie. Długo go szukałam i w końcu znalazłam, i nie zamienię na żaden inny.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 31, 2017 8:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dyktatura pisze:
Ziemosław pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Gdzie chodzisz na gym?
Ja od nowego roku będę chodzić na Maksa Borna, to naprzeciwko miejsca pracy :)

Ja chodzę tutaj: https://www.mrssporty.pl/club/wroclaw-fabryczna/ :1luvu: :1luvu: :1luvu:
To jest zupełnie inny rodzaj "treningów" jak wszędzie. Długo go szukałam i w końcu znalazłam, i nie zamienię na żaden inny.

Dalej nie napisałaś co trenujesz i najważniejsze! Efekty. Ile schudlas :wink:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie gru 31, 2017 9:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:
Ziemosław pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Gdzie chodzisz na gym?
Ja od nowego roku będę chodzić na Maksa Borna, to naprzeciwko miejsca pracy :)

Ja chodzę tutaj: https://www.mrssporty.pl/club/wroclaw-fabryczna/ :1luvu: :1luvu: :1luvu:
To jest zupełnie inny rodzaj "treningów" jak wszędzie. Długo go szukałam i w końcu znalazłam, i nie zamienię na żaden inny.

Dalej nie napisałaś co trenujesz i najważniejsze! Efekty. Ile schudlas :wink:

Marta bo to ciężko powiedzieć. To nie jest ani yoga, ani stretching, a ni pilates czy zumba. Dałam linka bo tam jest to wszystko super opisane.
Generalnie jest to trening obwodowy, połączenie maszyn siłowych (obciążenie hydrauliczne) ze stacjami do ćwiczenia (stepy, piłki, ciężarki, kijki, gumy) zależnie od dnia i rodzaju treningu, np. jednego dnia wzmacnia się mięśnie brzucha a innego kręgosłup, itp.
Schudłam 2 kg do świąt. Zaczęłam 1 grudnia.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 31, 2017 9:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dyktatura pisze:
Moli25 pisze:
Dyktatura pisze:
Ziemosław pisze:
Dyktatura pisze:Doczytaliśmy.
Miłego dnia życzymy, a ja zaraz na gym śmigam.
Duża z koteczkami

Gdzie chodzisz na gym?
Ja od nowego roku będę chodzić na Maksa Borna, to naprzeciwko miejsca pracy :)

Ja chodzę tutaj: https://www.mrssporty.pl/club/wroclaw-fabryczna/ :1luvu: :1luvu: :1luvu:
To jest zupełnie inny rodzaj "treningów" jak wszędzie. Długo go szukałam i w końcu znalazłam, i nie zamienię na żaden inny.

Dalej nie napisałaś co trenujesz i najważniejsze! Efekty. Ile schudlas :wink:

Marta bo to ciężko powiedzieć. To nie jest ani yoga, ani stretching, a ni pilates czy zumba. Dałam linka bo tam jest to wszystko super opisane.
Generalnie jest to trening obwodowy, połączenie maszyn siłowych (obciążenie hydrauliczne) ze stacjami do ćwiczenia (stepy, piłki, ciężarki, kijki, gumy) zależnie od dnia i rodzaju treningu, np. jednego dnia wzmacnia się mięśnie brzucha a innego kręgosłup, itp.
Schudłam 2 kg do świąt. Zaczęłam 1 grudnia.

Świetnie. Serio długo szukalas? U nas na siłowni to takie popularne...
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie gru 31, 2017 9:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

ja mam ćwieczenia bezpłatne, co najmniej raz dziennie (bo chodzimy na zmianę z WS) szybki spacer( bo piesio nie umie wolno chodzić) , a jak ciepło to prace w ogródku, wtedy wszystkie mięśnie pracuja
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie gru 31, 2017 9:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 274 gości