Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 16, 2018 17:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

A ja jak wyszłam z domu koło 11 tak wróciłam dopiero po 16 do domu.
Najpierw poszłam do swojej satki rozwiązać umowę. Na szczęście pan nie robił żadnych trudności . Spisaliśmy rozwiązanie umowy z dniem 31.01.2018 i sprawę mogłam uznać za załatwioną.
Z satki pojechałam do salonu Orange i tam na trochę utknęłam. Długo trwało spisanie umowy, wszystkie autoryzacje i inne duperele ale byłam bardzo cierpliwa i chłopak był również sympatyczny więc można mu było wybaczyć. Uczył się więc wszystko musiał zatwierdzać jego starszy kolega ale wszystko poszło dobrze i na 6 lutego jestem umówiona na montaż.
Po Orange spotkałam jeszcze koleżankę więc chwilę pogadałyśmy na ławeczce a później weszłam do Home &You i zginęłam.Nie mogłam się powstrzymać bo były wyprzedaże o 50 % taniej. Kupiłam dwa kubeczki szalone koty , jeden kubek też koci ale zodiakalny oraz zestaw dwóch podkładek pod kubek do kompletu do kubka.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

A kubeczki są takie :
te dwa są za 50 % ceny czyli po 8,50 zł zamiast 17 zł

Obrazek

a ten i podkładki po 15 zł

Obrazek

i zestaw razem

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Weszłam do tego nowego marketu zoologicznego i kupiłam dziewczynom po poduszeczce z walerianą.

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

No i mi się dziewczyny ujarały :mrgreen:

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Od 14 lat korzystam z usług Orange. Podobnie jak Ewa zaczynałam jeszcze w Idea. Było kilka zgrzytów pomiędzy nami ale generalnie jestem zadowolona.
W tym czasie Ł. miał umowy z różnymi operatorami. Masakra. Ani oferty nie były takie fajne ani obsługa ze strony operatorów. Od 2 lat jest w Orange i nie narzeka.
No ale każdy jest inny i dlatego wybieramy różne oferty.

A pamiętasz tamtejsze stawki - 1 zł za każdą rozpoczętą minute :strach: :strach: :strach: połączenia i 50 gr za smsa :strach: :strach: :strach: o mmsach jeszcze nikt nawet nie słyszał :ryk: :ryk: :ryk:
Zaczynałam od Ericssona z klapką kolor turkusowy. :mrgreen:

Oj pamiętam.
Nastawiało się sekundnik żeby minuty nie przekroczyć.
Ja pierwszy telefon miałam motorole c550. Była niezniszczalna. Żyła nawet po 2 godzinnej kąpieli w strumyku.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 18:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

A tu moje walerianowe ćpunki https://www.youtube.com/watch?v=6uiexia89Qk
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 18:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461

Strasznie dużo płacisz za ten abonament.
Ja też mam wszystko za free i dodatkowo 10GB internetu a płacę 29,99 zł.

Ciesze się, że historia kocurka zakończyła się szczęśliwie i dobrze, że właściciele pomyśleli o czipie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 19:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461

Super że kić był zaczipowany :D
Moje też obie zaczipowane, wolę na zimne dmuchać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 16, 2018 19:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ja od lat mam abonament w TMobile. Kiedy mi się kończy kolejna umowa, obchodzę kilka salonów różnych sieci (są obok siebie), a na koniec wchodzę do TMobile z tekstem: właśnie sprawdziłam ofertę konkurencji, dacie mi coś korzystniejszego czy mam iść obok?

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 19:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

W końcu wykupiłam leki więc uzupełnię brakujące w pojemniczkach i szykuję się spać bo trzy następne dni będę miała wyjęte z życiorysy . Pobudka o 4,15 mnie czeka.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 19:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:W końcu wykupiłam leki więc uzupełnię brakujące w pojemniczkach i szykuję się spać bo trzy następne dni będę miała wyjęte z życiorysy . Pobudka o 4,15 mnie czeka.

:strach:
4,15 to środek nocy :strach:
Dobranoc Ewciu, wyśpij się.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości