Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 16, 2018 8:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Od 14 lat korzystam z usług Orange. Podobnie jak Ewa zaczynałam jeszcze w Idea. Było kilka zgrzytów pomiędzy nami ale generalnie jestem zadowolona.
W tym czasie Ł. miał umowy z różnymi operatorami. Masakra. Ani oferty nie były takie fajne ani obsługa ze strony operatorów. Od 2 lat jest w Orange i nie narzeka.
No ale każdy jest inny i dlatego wybieramy różne oferty.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 16, 2018 8:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dyktatura pisze:Od 14 lat korzystam z usług Orange. Podobnie jak Ewa zaczynałam jeszcze w Idea. Było kilka zgrzytów pomiędzy nami ale generalnie jestem zadowolona.
W tym czasie Ł. miał umowy z różnymi operatorami. Masakra. Ani oferty nie były takie fajne ani obsługa ze strony operatorów. Od 2 lat jest w Orange i nie narzeka.
No ale każdy jest inny i dlatego wybieramy różne oferty.

A pamiętasz tamtejsze stawki - 1 zł za każdą rozpoczętą minute :strach: :strach: :strach: połączenia i 50 gr za smsa :strach: :strach: :strach: o mmsach jeszcze nikt nawet nie słyszał :ryk: :ryk: :ryk:
Zaczynałam od Ericssona z klapką kolor turkusowy. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 8:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Poza tym Orange Love to dla mnie naprawdę korzystna oferta. Za pakiet : internet światłowód ( bo w moim bloku jest dostępny ) o prędkości 100 MB , telewizja satelitarna 98 kanałów w tym 41 kanałów w HD , telefon komórkowy z rozmowami , smsami i mmesami oraz na stacjonarne bez limitu i telefon stacjonarny również z rozmowami bez limitu zapłacę 100 zł a nawet 120 zł bo mam dodatkowy telefon na swoim koncie to i tak będzie mniej niż płacę teraz. Teraz płacę : internet 40 MB za 50 zł , telewizję satelitarną 40 zł za 74 kanały i 26 w HD , dwa telefony komórkowe jeden za 50 zł drugi za 30 zł co już daje 170 zł a stacjonarnego telefonu nie posiadam wcale bo pewnie byłby to koszt kolejnych ok 30 zł . Dzięki temu zyskam co miesiąc ok 70 zł co daje mi średnio prawie pół faktury za zoo+ dziewczyn.
Ostatnio edytowano Wto sty 16, 2018 9:01 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 9:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Moją firmę obsługuje Orange. I, delikatnie mówiąc, ma takie sobie umowy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 16, 2018 9:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

MalgWroclaw pisze:Moją firmę obsługuje Orange. I, delikatnie mówiąc, ma takie sobie umowy.

Oferty dla firm są inne i dla klientów indywidualnych. Z firmowymi nigdy nie miałam do czynienia bo nie prowadzę firmy to nie wiem ale dla indywidualnych mają nie złe oferty i za staż też są dodatkowe zniżki.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 9:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Tak możemy się przerzucać do końca świata. Ten lepszy, tamten gorszy... nie czerpię z tego dochodów i chyba akurat tu nikt nie pracuje w telefonach, i nie nagania klientów :wink:
dla mnie to jeden pies, że tak napiszę. Każda telefonia stara się, jak może. Do pierwszych kłopotów.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 16, 2018 9:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Nie o to mi chodziło by komuś robić reklamę bądź nie tylko wyjaśniłam dlaczego wybrałam tę a nie inną ofertę i dlaczego właśnie orange. Nie namawiam nikogo , nie zmuszam do zmiany operatora ani nic z tych rzeczy . To jest moje zdanie , moje i tylko moje.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 10:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
MalgWroclaw pisze:Moją firmę obsługuje Orange. I, delikatnie mówiąc, ma takie sobie umowy.

Oferty dla firm są inne i dla klientów indywidualnych. Z firmowymi nigdy nie miałam do czynienia bo nie prowadzę firmy to nie wiem ale dla indywidualnych mają nie złe oferty i za staż też są dodatkowe zniżki.


Ja od początku mam telefon firmowy w Orange i zawsze byłam zadowolona z ich obsługi i oferty, mąż ma prywatny też długo, to mamy porównanie ofert, które teraz aż tak bardzo nie odbiegaja od siebie, choc ja zanacznie więcej dzwonię od niego i prywatnie i słuzbowo.
Teraz właśnie przedłuzyłam umowę na kolejne 2 lata, bo dostałam korzystną ofertę, tak jak pisze Ewa m.in za staż i inne usługi.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 16, 2018 14:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Wto sty 16, 2018 14:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ojej Ania, jaka pozytywna historia z kocurkiem :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 16, 2018 14:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Madzia....super,że wpadł w ręce mojego M. :ok: a ja jak go zobaczyłam...wielkie oczy,takie to duuuuuuuże....na żywo nigdy jeszcze kota tej rasy nie widziałam :) Piękny,zadbany i bardzo przyjazny kot. Pan kot :1luvu: a A co najlepsze,to Państwo powiedzieli,że Wiki może go odwiedzać :)
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Wto sty 16, 2018 14:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Super :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 16, 2018 16:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
MalgWroclaw pisze:Moją firmę obsługuje Orange. I, delikatnie mówiąc, ma takie sobie umowy.

Oferty dla firm są inne i dla klientów indywidualnych. Z firmowymi nigdy nie miałam do czynienia bo nie prowadzę firmy to nie wiem ale dla indywidualnych mają nie złe oferty i za staż też są dodatkowe zniżki.


Ja od początku mam telefon firmowy w Orange i zawsze byłam zadowolona z ich obsługi i oferty, mąż ma prywatny też długo, to mamy porównanie ofert, które teraz aż tak bardzo nie odbiegaja od siebie, choc ja zanacznie więcej dzwonię od niego i prywatnie i słuzbowo.
Teraz właśnie przedłuzyłam umowę na kolejne 2 lata, bo dostałam korzystną ofertę, tak jak pisze Ewa m.in za staż i inne usługi.

:ok: :ok: :ok: :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 16:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461

Ja miałam o 20 zł mniej i płatne rozmowy na stacjonarne i mmsy.
Historia super i bardzo pozytywna . Cudnie by było gdyby wszystkie zabłąkane bidy mogły znaleźć drogę do swojego domu.
Widziałaś radość Wiki myślisz ,że to moment w którym warto przemyśleć to i owo ? :wink:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 16, 2018 16:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:Madzia....super,że wpadł w ręce mojego M. :ok: a ja jak go zobaczyłam...wielkie oczy,takie to duuuuuuuże....na żywo nigdy jeszcze kota tej rasy nie widziałam :) Piękny,zadbany i bardzo przyjazny kot. Pan kot :1luvu: a A co najlepsze,to Państwo powiedzieli,że Wiki może go odwiedzać :)

To bardzo fajni ludzie musza być.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 347 gości