Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 19, 2018 16:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.

Jak nie urok to sraczk@
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt sty 19, 2018 16:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:Jak minął dzionek ?

Nudno. Od 10 do 14 nic do zrobienia. O 14:30 wideoczat z kolegą z drugiego końca globu. Oczywiście coś wpadło o 15:59, ale ogarnęłam.

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pt sty 19, 2018 20:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.

Jak nie urok to sraczk@

No coś koło tego.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 19, 2018 20:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:Jak minął dzionek ?

Nudno. Od 10 do 14 nic do zrobienia. O 14:30 wideoczat z kolegą z drugiego końca globu. Oczywiście coś wpadło o 15:59, ale ogarnęłam.

Ja się zdecydowanie nie nudziłam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 10:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewunia,miłego dnia dla Ciebie i dla dziewczynek :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Sob sty 20, 2018 12:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Miłego dnia :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob sty 20, 2018 12:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.


ale wypadł dobrze, bo Ty byłaś na stoisku?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 20, 2018 14:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.


ale wypadł dobrze, bo Ty byłaś na stoisku?

Znając życie to pewnie nie. Z tego co Ewa pisze to są ciągle braki personelu więc to idzie za wieloma niedociągnięciami.
Obym się myliła.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob sty 20, 2018 19:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:Ewunia,miłego dnia dla Ciebie i dla dziewczynek :1luvu:

Dziękuję Aniu i wzajemnie :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 19:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ziemosław pisze:Miłego dnia :)

Dziękuję Madziu :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 19:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.


ale wypadł dobrze, bo Ty byłaś na stoisku?

Wynik audytu to praca zespołowa.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 19:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Moli25 pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.


ale wypadł dobrze, bo Ty byłaś na stoisku?

Znając życie to pewnie nie. Z tego co Ewa pisze to są ciągle braki personelu więc to idzie za wieloma niedociągnięciami.
Obym się myliła.

Nie mylisz się. :(
Audyt wypadł oczywiście źle ale i tak o 1,3% lepiej niż poprzedni.
Wybrała sobie oczywiście najgorszy dzień z możliwych bo w piątki jest największy ruch i największa dostawa. Czepiała się jak zwykle samych drobiazgów ale jedna rzecz była naprawdę poważna. I aż do tej pory trudno mi uwierzyć ,że pracując ponad rok można zrobić coś takiego. Jesteśmy niespełna tydzień po całościowym remanencie a poległyśmy na przeterminowanym piwie. Przy takich remanentach oprócz liczenia sprawdza się terminy przydatności na wszystkich produktach bo jest po temu okazja . W dwóch wózkach ściąga się towary - do jednego te po terminie a do drugiego te którym kończy się data i można je przecenić. Te które liczyły piwo niestety nie sprawdzały terminów i efekt końcowy już mamy .
Jeszcze wczoraj rano kierowniczka marzyła wręcz by audytorka już przyszła bo po remanencie mamy fajnie dotowarowany sklep a w lutym może różnie być bo znów będzie mało ludzi do pracy bo to miesiąc rozliczeniowy więc trzeba oddać godziny .
No i to tak jak w tym powiedzeniu " jak się nie schylę to i tak dupa w tyle "
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 20, 2018 19:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:U mnie baaaardzo ciężko. Audyt miałam.


ale wypadł dobrze, bo Ty byłaś na stoisku?

Znając życie to pewnie nie. Z tego co Ewa pisze to są ciągle braki personelu więc to idzie za wieloma niedociągnięciami.
Obym się myliła.

Nie mylisz się. :(
Audyt wypadł oczywiście źle ale i tak o 1,3% lepiej niż poprzedni.
Wybrała sobie oczywiście najgorszy dzień z możliwych bo w piątki jest największy ruch i największa dostawa. Czepiała się jak zwykle samych drobiazgów ale jedna rzecz była naprawdę poważna. I aż do tej pory trudno mi uwierzyć ,że pracując ponad rok można zrobić coś takiego. Jesteśmy niespełna tydzień po całościowym remanencie a poległyśmy na przeterminowanym piwie. Przy takich remanentach oprócz liczenia sprawdza się terminy przydatności na wszystkich produktach bo jest po temu okazja . W dwóch wózkach ściąga się towary - do jednego te po terminie a do drugiego te którym kończy się data i można je przecenić. Te które liczyły piwo niestety nie sprawdzały terminów i efekt końcowy już mamy .
Jeszcze wczoraj rano kierowniczka marzyła wręcz by audytorka już przyszła bo po remanencie mamy fajnie dotowarowany sklep a w lutym może różnie być bo znów będzie mało ludzi do pracy bo to miesiąc rozliczeniowy więc trzeba oddać godziny .
No i to tak jak w tym powiedzeniu " jak się nie schylę to i tak dupa w tyle "


Czy z tym się wiąże jakaś kara ?
Bo u Nas z służbie zdrowia to zawsze jest utrata kasy no i prestiżu.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 20, 2018 20:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

W sumie to nie wiem. Raz zastępca kierownika dostała pisemną naganę za wynik audytu.
Mamy dodatki do pensji jako stałe premie i dodatkowo sklep dostaje jakąś pulę do podziału na premie którą przyznaje kierownik.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości