Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 17, 2018 5:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dobrze ze poszlam wczesniej spac bo po 21 juz bylam w lozku. Snily mi sie jakies glupoty ze jakas mlodziez robila balange na klatce schodowej. Pili smiali sie i ogolnie glosno zachowywali. Mialam wychodzic do pracy i rano i balam sie bo nie wiadomo co takim do lba strzeli. Ktos z nich zadzwonil i puknal w drzwi ......i wtedy sie obudzilam. Wstalam i wyjrzalam na klatke ale nikogo nie bylo bo to mi sie tylko snilo. Byla 2.23 na zegarku. Od tej pory nie moglam zasnac . Przekrecalam sie z boku na bok mizialam Zuzie ale sen nie przychodzil. W koncu o 4.05 wstalam bo dalsze przewalanie sie w lozku nie mialo sensu. Znajac zycie pewnie znow od rana w pracy bedzie mnie szlag trafial i wszystko wkurzalo a jak wroce do domu to moze do 16 dotrwam a pozniej pojde spac bo nie bede na oczy widziec.I takie czekaja mnie jeszcze najblizsze dwa dni. Masakra.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 17, 2018 5:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Biedna. Styczeń nie zaczął się dla Ciebie dobrze...
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Śro sty 17, 2018 9:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:A kubeczki są takie :
te dwa są za 50 % ceny czyli po 8,50 zł zamiast 17 zł

Obrazek

a ten i podkładki po 15 zł

Obrazek

i zestaw razem

Obrazek



ale fajne :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 17, 2018 9:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:Weszłam do tego nowego marketu zoologicznego i kupiłam dziewczynom po poduszeczce z walerianą.

Obrazek



Ewa L. pisze:No i mi się dziewczyny ujarały :mrgreen:

Obrazek



:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:


a co to za fajny kot z dziewczynami?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72792
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 17, 2018 11:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dyktatura pisze:
aannee99 pisze:Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461

Strasznie dużo płacisz za ten abonament.
Ja też mam wszystko za free i dodatkowo 10GB internetu a płacę 29,99 zł.

Ciesze się, że historia kocurka zakończyła się szczęśliwie i dobrze, że właściciele pomyśleli o czipie.


Czy ja wiem czy tak strasznie dużo?. Internet mam bez ograniczeń tak jak i wszystko inne,więc nie wiem czy to aż taka wielka kwota jest. Poza tym,w tej kwocie jest miesięcznie 20 zł za telefon,który wymieniałam na nowy przy przedłużaniu umowy. Nie ukrywam,że chciałam taki lepszy,z super aparatem i w ogóle :ok:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro sty 17, 2018 11:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
aannee99 pisze:Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461

Ja miałam o 20 zł mniej i płatne rozmowy na stacjonarne i mmsy.
Historia super i bardzo pozytywna . Cudnie by było gdyby wszystkie zabłąkane bidy mogły znaleźć drogę do swojego domu.
Widziałaś radość Wiki myślisz ,że to moment w którym warto przemyśleć to i owo ? :wink:


Ewunia.... widziałam radość, oczywiście... Moja mama ma kotkę już kilka lat i Wiki uwielbia się z nią bawić.... Przyjdzie pora na kotka u nas,na pewno. Może jakoś wpadnie nam w ręce, jakiś biedaczek...bez właściciela....wiesz o co chodzi :)

Super poduszki dostały dziewczynki,a te kubki 8O boskie są!. I te podkładki bardzo mi się podobają. Czy oni mają sklep on line???.
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro sty 17, 2018 17:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:
Ewa L. pisze:
aannee99 pisze:Hej Ewunia

Ja dla odmiany od lat 10 mam abonament w Plusie. Płacę 69.99 zł miesięcznie,w tym smsy,rozmowy i mmsy za darmo do każdej sieci,bez ograniczeń. Ogólnie jestem zadowolona. No,ale dodatkowo mam gdzie indziej internet,tv i telefon dla Wiki.

Coś Ci napiszę Ewcia...przez dwa dni w domu mieliśmy kotka. Właściwie,to dużego kotka. M. wysiadając z auta po pracy,na parkingu - zobaczył,że jakoś futrzak wskakuje do środka...wielkie,rude, mruczące. Znamy tu koty wychodzące na osiedlu,wiemy jak wyglądają - jest ich kilka. Przyniósł go do domu. Mówi,że jakiś duży ten kot. Mówię do Niego,że nigdy go tutaj nie widziałam,On zresztą powiedział to samo. Wielki,rudy i mega mruczący Maine Coon.... Cudowny!. Ogólnie zadbany,nosek ciut brudny,ale sierść bez kołtunów,oczka czyste. Dodałam ogłoszenie na olx, mnóstwo wejść,20 ofert zabrania rudzielca do domu!!!!. Napisałam w ogłoszeniu,że szukam właściciela kota,nie nowego domu. Jedna Pani napisała,że mieszka 450 km od nas,ale Ona chętnie da mu dom. Odpowiedziałam grzecznie,że dziękuję,ale kot szuka właściciela swojego,a nie nowego domu,a Pani polecam adopcję kotka w swojej okolicy,na pewno dużo t kotków szuka domu. Napisała mi,że jestem GŁUPIA. OK, JESTEM. ONA też,bo chciała kotka,który wygląda jak rasowy. Skąd ja mam wiedzieć czy rodowód ma,bez znacznia dla takiej osoby, wygląda jak rasowy przecież,ech....

Była cisza więc podjechaliśmy do wetki naszej żeby sprawdzić czy rudzielec nie jest przypadkiem zachipowany. Ano bingo!. Zachipowany. Właściciel odnaleziony. Mieszkają niedaleko nas,a Finio,bo tak ma na imię - wymknął Im się przez drzwi jak wnosili zakupy... Szukali w okolicy,ale nie znaleźli.. przyjechali po niego i jaka była wielka radość...na widok rudego.... Była też dziewczynka 5 letnia,która płakała na widok Finia!!. I cieszyła się,że jest.... A moja Wiki z kolei była zasmucona,że kotek tak krótko u nas był :wink:

Spał u Niej na łóżku...nosiła go na rękach. Mruczał jak szalony. Wspaniały rudzielec!. Mam zdjęcia,później wkleję :1luvu:

Taka oto historia z koteczkiem :201461

Ja miałam o 20 zł mniej i płatne rozmowy na stacjonarne i mmsy.
Historia super i bardzo pozytywna . Cudnie by było gdyby wszystkie zabłąkane bidy mogły znaleźć drogę do swojego domu.
Widziałaś radość Wiki myślisz ,że to moment w którym warto przemyśleć to i owo ? :wink:


Ewunia.... widziałam radość, oczywiście... Moja mama ma kotkę już kilka lat i Wiki uwielbia się z nią bawić.... Przyjdzie pora na kotka u nas,na pewno. Może jakoś wpadnie nam w ręce, jakiś biedaczek...bez właściciela....wiesz o co chodzi :)

Super poduszki dostały dziewczynki,a te kubki 8O boskie są!. I te podkładki bardzo mi się podobają. Czy oni mają sklep on line???.

Tu masz linka do sklepu https://home-you.com/pl/17-wyprzedaz?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 17, 2018 17:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Weszłam do tego nowego marketu zoologicznego i kupiłam dziewczynom po poduszeczce z walerianą.

Obrazek



Ewa L. pisze:No i mi się dziewczyny ujarały :mrgreen:

Obrazek



:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:


a co to za fajny kot z dziewczynami?

To moja nowa pościel którą dostałam na gwiazdkę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 17, 2018 17:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A kubeczki są takie :
te dwa są za 50 % ceny czyli po 8,50 zł zamiast 17 zł

Obrazek

a ten i podkładki po 15 zł

Obrazek

i zestaw razem

Obrazek



ale fajne :ok:

Strasznie m się podobały i nie mogłam się oprzeć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 17, 2018 17:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Moli25 pisze:Biedna. Styczeń nie zaczął się dla Ciebie dobrze...

Już marzę by się skończył a najlepiej cały rok.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Śro sty 17, 2018 20:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa, dziękuję za link - w koszyku wylądowało już kilka rzeczy,tak tyle tego jest 8O tyle fajnych kocich kubków ( i nie tylko kocich ). Nie mogę tych podkładek znaleźć tylko,ale na spokojnie może później jeszcze raz poszukam.
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Śro sty 17, 2018 20:42 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:A kubeczki są takie :
te dwa są za 50 % ceny czyli po 8,50 zł zamiast 17 zł

Obrazek

a ten i podkładki po 15 zł

Obrazek

i zestaw razem

Obrazek



ale fajne :ok:

Strasznie m się podobały i nie mogłam się oprzeć.

Mnie też się podobają. :1luvu:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 18, 2018 8:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

aannee99 pisze:Ewa, dziękuję za link - w koszyku wylądowało już kilka rzeczy,tak tyle tego jest 8O tyle fajnych kocich kubków ( i nie tylko kocich ). Nie mogę tych podkładek znaleźć tylko,ale na spokojnie może później jeszcze raz poszukam.

Ja też coś zamówię :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Czw sty 18, 2018 8:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Kupiłam:
kubek Crazy Cat Lady
Kubek z zaparzaczem
podusię w kształcie głowy kotka :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 299 gości