Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 44 !

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 15, 2018 7:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dziś już czwartek.
Jutro piątek.
Nie mogę się doczekać, bo jedziemy z mężem na odpoczynek w góry.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 15, 2018 7:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

O i już seteczka.

Czekam teraz na nowy wątuś.

Miłego dnia Ewciu.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw mar 15, 2018 7:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

:kotek:

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Czw mar 15, 2018 9:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Aniu odpowiadając na twoje pytania : :mrgreen:
- jasne ,że dacie radę z wazonem ,
- ano jakoś tak się kończy ten nasz wątasek ,
- szczerze to nie mam natchnienia na założenie nowego ,
- wczoraj w pracy było nawet spokojnie ,
- lekarka mówiła mamie ,że czwartek lub piątek tata może już wyjść,
- w tym czasie raz się obudziłam ale położyłam się jeszcze trochę ,
- dzisiaj u nas też szaro , buro i ponuro tyle ,że sucho a wczoraj dodatkowo było jeszcze mokro,
- Pola i Zuzia po śniadanku szukają miejsca na drzemkę ,
- Pola przywykła już do wycieraczki,
- myślałam raczej o jakimś małym dywaniku lub chodniczku zamiast wielkiego dywanu,
- bez maleńkich firaneczek nawet ?,
- ja jeszcze dzisiaj od 14 do 22,30 a jutro i w sobotę od 10 do 18 ale ja lubię środki,
- ja się nie mogę doczekać bo niedziela wolna ,
- no i wykończyłaś mi wątuś - miłego dnia Aniu :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 15, 2018 9:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Sihaja pisze::kotek:

Witaj Dorotko ! :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 15, 2018 10:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Od początku roku mam pecha do firm kurierskich. :(
Zrezygnowałam z DPD bo od kiedy zmienił się kurier nie potrafi zmieścić się w wyznaczonym czasie dostarczenia przesyłki a paczki są dostarczane w stanie nie do przyjęcia ( mokre z powodu uszkodzenia zawartości, poobklejane taśmami ) po prostu masakra.
Wcześniej było wszystko ok. Przychodził sms , że tego i tego dnia w godzinach takich a takich kurier ten i ten + podany nr telefonu do kuriera podejmie próbę dostarczenia przesyłki. Jeśli nie zastał nikogo w domu to dzwonił i można było wskazać gdzie ma zostawić paczkę.
Teraz zamówiłam paczkę z zoo+ przez GLS . Niestety ci mają inny system pracy. Przysyłają tylko maila ,że przewidywany czas dostawy to taki i taki dzień a rozpiętość czasowa jest dość spora np. od 13 do 18 . Nie wiadomo jaki kurier albo jak się z nim skontaktować a uzyskanie nr telefonu do kuriera to też ciężka sprawa. Trzeba zadzwonić do firmy w Warszawie do głównej centrali a ci podadzą nr do filii w Łodzi . Trzeba wtedy zadzwonić do filii w Łodzi a tam dopiero podadzą nr do kuriera .
Wczoraj wieczorem po 22 dostała smsa z GLS ,że nie zastali mnie podczas dostawy paczki i dziś podejmą kolejną próbę jej dostarczenia między 11 a 14 . A wystarczyło zadzwonić gdy nie zastali mnie w domu to powiedziałabym żeby paczkę zostawili u sąsiada. Na każdej etykiecie nadawczej jest podany oprócz adresu adresata też jego nr telefony. Wystarczyło tylko zadzwonić pod podany nr i dziś nie musiałby fatygować się ponownie. Ale trzeba chwilę pomyśleć i przede wszystkim chcieć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 15, 2018 11:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 16, 2018 0:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Proszę o zamknięcie wątku. :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 16, 2018 0:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

8O Znów koniec?!

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 16, 2018 0:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Atta pisze:8O Znów koniec?!

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 16, 2018 6:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz

Dyktatura pisze:Dziś już czwartek.
Jutro piątek.
Nie mogę się doczekać, bo jedziemy z mężem na odpoczynek w góry.


Żebyś u siebie się tak uaktywnila koleżanko :201424 zdjęcia wkleiła napisała co u Kotków :201418
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Silverblue i 171 gości