Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 08, 2018 19:50 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Po przeczytaniu tej opowiastki muszę bardzo poważnie przemyśleć powstałą jakiś czas temu chęć złożenia Ci przyjacielskiej wizyty. :roll:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39239
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto maja 08, 2018 20:39 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Miałam sukę, która nie znosiła mundurowych (czasy milicji) i pijanych facetów. Może Nerutek ma podobnie, tylko ogólnie na lud pracujący płci męskiej miast i wsi?
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9999
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Wto maja 08, 2018 21:08 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Zawsze twierdzę, że nigdy nie można zagwarantować, że pies nie ugryzie. Nawet taka wieczna ciapa, gdy poczuje zagrożenie terenu/swojej pańci czy pana pokaże zęby. I nie tylko pokaże.

Brawo Nero. :ok: Jesteś u siebie, wlazł obcy. Nie został psu przedstawiony. No to WON! 8)
ObrazekObrazekObrazek

MariaD

Avatar użytkownika
 
Posty: 38260
Od: Pt mar 19, 2004 18:31
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto maja 08, 2018 21:15 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Ja mam wyobraźnię. Bujną. I jestem sobie w stanie wyobrazić w jaki sposób Femka przedstawiłaby mnie Nerusiowi :twisted:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39239
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto maja 08, 2018 21:48 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Olat pisze:Po przeczytaniu tej opowiastki muszę bardzo poważnie przemyśleć powstałą jakiś czas temu chęć złożenia Ci przyjacielskiej wizyty. :roll:


Nie wspominałaś, że to miała być przyjacielska wizyta :roll:


Gdybym tego faceta wpuściła do domu, posadziła na fotelu i została z nimi w domu, Nero rozdawałby mu buziaczki na lewo i prawo. Wtedy to najsłodszy piesek.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto maja 08, 2018 21:49 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Malk pisze:Miałam sukę, która nie znosiła mundurowych (czasy milicji) i pijanych facetów. Może Nerutek ma podobnie, tylko ogólnie na lud pracujący płci męskiej miast i wsi?

Nerutek nie lubi klasy pracującej. Brzydzi się robolami ten arystokratyczny piesek. Mnie toleruje tylko dlatego, że daję mu jeść :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto maja 08, 2018 21:49 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

MariaD pisze:Zawsze twierdzę, że nigdy nie można zagwarantować, że pies nie ugryzie. Nawet taka wieczna ciapa, gdy poczuje zagrożenie terenu/swojej pańci czy pana pokaże zęby. I nie tylko pokaże.

Brawo Nero. :ok: Jesteś u siebie, wlazł obcy. Nie został psu przedstawiony. No to WON! 8)

Ja też byłam dumna z Nerutka. :1luvu:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto maja 08, 2018 21:50 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Olat pisze:Ja mam wyobraźnię. Bujną. I jestem sobie w stanie wyobrazić w jaki sposób Femka przedstawiłaby mnie Nerusiowi :twisted:

Ależ proszę bardzo:

Nerutku, to jest ta kociara, która sobie z ciebie permanentnie jaja robi :mrgreen:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Wto maja 08, 2018 23:15 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Femka pisze:
Olat pisze:Ja mam wyobraźnię. Bujną. I jestem sobie w stanie wyobrazić w jaki sposób Femka przedstawiłaby mnie Nerusiowi :twisted:

Ależ proszę bardzo:

Nerutku, to jest ta kociara, która sobie z ciebie permanentnie jaja robi :mrgreen:

:roll:
To już wiesz, czemu z bólem serca zrezygnuję z PRZYJACIELSKIEJ wizyty??? :crying:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39239
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Wto maja 08, 2018 23:17 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Olat pisze:
Femka pisze:
Olat pisze:Ja mam wyobraźnię. Bujną. I jestem sobie w stanie wyobrazić w jaki sposób Femka przedstawiłaby mnie Nerusiowi :twisted:

Ależ proszę bardzo:

Nerutku, to jest ta kociara, która sobie z ciebie permanentnie jaja robi :mrgreen:

:roll:
To już wiesz, czemu z bólem serca zrezygnuję z PRZYJACIELSKIEJ wizyty??? :crying:

bardzo proszę, rezygnuj




ale z nieprzyjacielskiej nie zrezygnujesz i dopilnuję tego :1luvu: :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro maja 09, 2018 0:42 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Jestę specjalistką od Ponczków level hard.

Ponczek wieczory spędza <tylkoonwiegdzie>. Zawołany, przybiega i maszeruje dziarsko na górę spać :dance: :dance2: :dance: Zamiast gratulacji poproszę o drobne datki na moje konto. Numer większość już zna :mrgreen:


p.s.
waciki podrożały :roll:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro maja 09, 2018 7:14 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Olat pisze:Ja mam wyobraźnię. Bujną. I jestem sobie w stanie wyobrazić w jaki sposób Femka przedstawiłaby mnie Nerusiowi :twisted:


:ryk:

musisz uwazac co piszesz jesli sie do niej wybierasz :piwa:
ObrazekObrazekObrazek

Maryla

 
Posty: 24787
Od: Pt sie 22, 2003 9:21
Lokalizacja: Świder

Post » Śro maja 09, 2018 9:25 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

Femka pisze:Jestę specjalistką od Ponczków level hard.

Ponczek wieczory spędza <tylkoonwiegdzie>. Zawołany, przybiega i maszeruje dziarsko na górę spać :dance: :dance2: :dance: Zamiast gratulacji poproszę o drobne datki na moje konto. Numer większość już zna :mrgreen:


p.s.
waciki podrożały :roll:

Ogromnie sie ciesze :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84792
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro maja 09, 2018 9:26 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- kotek z FIV+ spacyfikow

Numeru konta nie znam, więc perwersyjnie ogranicze się do gratulacji :201494
Na co zwierzatkom waciki? 8O
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9999
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro maja 09, 2018 10:20 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- Dylematy kotka FIV+

zuza pisze:
Femka pisze:Jestę specjalistką od Ponczków level hard.

Ponczek wieczory spędza <tylkoonwiegdzie>. Zawołany, przybiega i maszeruje dziarsko na górę spać :dance: :dance2: :dance: Zamiast gratulacji poproszę o drobne datki na moje konto. Numer większość już zna :mrgreen:


p.s.
waciki podrożały :roll:

Ogromnie sie ciesze :)

że waciki podrożały? :roll: To zakrawa na perwersję :lol:

Malk pisze:Numeru konta nie znam, więc perwersyjnie ogranicze się do gratulacji :201494
Na co zwierzatkom waciki? 8O
podanie numeru konta to mały momęcik. Wyraź tylko życzenie, a zaraz Ci podam.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości