Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta-głodzić nie głodzić? :)

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 21, 2018 17:46 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

A ja mam też zaproszenie?
Psiara zreformowana od 2007 Smakusia, Gucio od 2008 oraz Rysia od 2009, Gapka odeszła w 2014, Gucio w 2017, Ryś i Jaga w 2020 . Nowi mieszkańcy Aki od 2018,a Bigos I Tekla od 2020 .
Zdrowia, pieniędzy i szczęścia wszystkim .

anulka111

Avatar użytkownika
 
Posty: 101800
Od: Sob lip 14, 2007 16:39
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro lut 21, 2018 19:26 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Olat pisze:
Femka pisze:Liwia, Olat, Alienor, przyjeżdżajcie. Powitamy Was godnie, chlebem i solą, nawet dywan czerwony roześlę od furtko do drzwi. W trójkę Was powitamy :lol:

Ja nie wiem czemu, ale ta deklaracja budzi mój poważny, wewnętrzny niepokój... :roll:

:mrgreen:


.....czerwony.... jak krew.....
“Kwiecień słodki nadchodzi, niech się zacznie święto głupców!”
Jestem satyrykiem.
Obrazek

https://www.sklepjubilerski.com/porady- ... jubilerski, cytat: Joker

Liwia

Avatar użytkownika
 
Posty: 13739
Od: Pt gru 03, 2004 19:58

Post » Śro lut 21, 2018 19:35 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Olat pisze:
evanka pisze:
Olat pisze:Femko, Skarbeczku, czy nie uważasz, że jako gościnna gospodyni tego wątku nie powinnaś na każdej stronie wymachiwać bejsbolem?

no weź
powinna każdego w progu witać i w rękę całować, jak nie powiem kto :twisted:

Mnie by tam mogła całować. Nie protestowałabym. Rączki nadstawię, a co :P :twisted:

ewkkrem pisze:O kurdebelek. A Drops zatrudnił agencję detektywistyczną - co by Cię zlokalizować - i najechać. :cry:
Pochwalić, pomiziać, podrapać za uszkami, sprawdzić co u Ziuty - a tu chała!!! (...)

Chciałaś Femkę-Skarbeczka za uszkami drapać??? 8O
Odważna z Ciebie kobieta! :201494


Na kocim forum Drops "chwali, mizia, i drapie za uszkami" tylko kocio-psio i nawet jeżowy przychówek. Za Wami nie trafi - dla mnie SKARBECZEK to Menel - a nie stateczna LUDZKA Femka. Może coś mi umkło.
Mało rozgarnięty Drops. :placz:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7977
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lut 21, 2018 19:44 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Ten wątasek zmeandrował od pożądanych zdjęć Skarbeczka do krwistego dywanu ;)

Wróćmy zatem do zapytania, DZIE ZDJĘCIA? :twisted:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10008
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro lut 21, 2018 20:04 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Malk pisze:Ten wątasek zmeandrował od pożądanych zdjęć Skarbeczka do krwistego dywanu ;)

Wróćmy zatem do zapytania, DZIE ZDJĘCIA? :twisted:


WRESZCIE NORMALNY I POŻĄDANY WPIS I co z fiv-kiem? i wbrew pozorom merytoryczny!!!.
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7977
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lut 21, 2018 20:11 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Liwia pisze:
Olat pisze:
Femka pisze:Liwia, Olat, Alienor, przyjeżdżajcie. Powitamy Was godnie, chlebem i solą, nawet dywan czerwony roześlę od furtko do drzwi. W trójkę Was powitamy :lol:

Ja nie wiem czemu, ale ta deklaracja budzi mój poważny, wewnętrzny niepokój... :roll:

:mrgreen:


.....czerwony.... jak krew.....

"Wszystko czerwone!" :strach:

Malk, wąteczek ten miły z natury swej meandruje ;)

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39242
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Śro lut 21, 2018 20:16 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Do jego meandrów zastrzeżeń nie mam, tylko martwi mnie, że Femka się znów zacznie wykręcać, że zdjęć nie ma.
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10008
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Śro lut 21, 2018 20:20 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

O, z pewnością masz rację ;) Wykręty femczyne- to też tradycja tego wątku :twisted:

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39242
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Śro lut 21, 2018 23:04 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Olat pisze:
Femka pisze:Liwia, Olat, Alienor, przyjeżdżajcie. Powitamy Was godnie, chlebem i solą, nawet dywan czerwony roześlę od furtko do drzwi. W trójkę Was powitamy :lol:

Ja nie wiem czemu, ale ta deklaracja budzi mój poważny, wewnętrzny niepokój... :roll:

:mrgreen:

słuchaj się intuicji :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro lut 21, 2018 23:09 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

ewkkrem pisze:
Malk pisze:Ten wątasek zmeandrował od pożądanych zdjęć Skarbeczka do krwistego dywanu ;)

Wróćmy zatem do zapytania, DZIE ZDJĘCIA? :twisted:


WRESZCIE NORMALNY I POŻĄDANY WPIS I co z fiv-kiem? i wbrew pozorom merytoryczny!!!.
Drops.

Grubcio wstępnie umówiony na niedzielę, ale pani z Fundacji miała do dzisiaj potwierdzić. Nie potwierdziła. Ja w każdym razie jestem przygotowana do przyjęcia fivka w każdej chwili. Laptoka już wymieniłam i bez problemu mogę pracować w domu.


anulka111, masz zaproszenie :1luvu:


a foty będą, ale nie wcześniej niż w weekend. Nie dam rady w tygodniu.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro lut 21, 2018 23:24 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Olat pisze:
Femka pisze:Liwia, Olat, Alienor, przyjeżdżajcie. Powitamy Was godnie, chlebem i solą, nawet dywan czerwony roześlę od furtko do drzwi. W trójkę Was powitamy :lol:

Ja nie wiem czemu, ale ta deklaracja budzi mój poważny, wewnętrzny niepokój... :roll:

:mrgreen:

Was przynajmniej zaprosiła :placz:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lut 21, 2018 23:31 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

jak widać nie każdy zasłużył :roll: :wink:
Państwo nie może prowadzić człowieka do zbawienia na smyczy, bo to jest wbrew Konstytucji

evanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 54238
Od: Pt gru 13, 2002 16:16
Lokalizacja: miasto wojewódzkie na prawach powiatu, a nawet gminy

Post » Śro lut 21, 2018 23:36 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

wszyscy są zaproszeni :1luvu: :lol:
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Śro lut 21, 2018 23:38 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Tak, teraz tak mówisz, żeby się nie wydało, że masz swoich faworytów. A smuteczek w serduszku pozostał :placz:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro lut 21, 2018 23:39 Re: Szczypiorki, Nero, Kropa, Ziuta- FIV+ pytania s.21.

Szalony Kot pisze:Tak, teraz tak mówisz, żeby się nie wydało, że masz swoich faworytów. A smuteczek w serduszku pozostał :placz:

ale jakich faworytów? Olat i Liwia przyjadą i natychmiast zostaną zjedzone przez Nerutka. Piesek już jest od jakiegoś czasu głodzone na tę okoliczność.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 82 gości